Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wyzywam Hackenbusha

dodano: 12.10.2017, 21:37
akcje wątku: drzewko

Autor: twardek

Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.

W nocie Samo milosierdzie... troszkę żeśmy się z kol. Hackenbushem posprzeczali. W którymś momencie, we wpisie o godź. 17:05,  kol. Hackenbush potraktował mnie „towarzyszu  twardek”, na niestosowność czego zwróciłem mu uwagę w mojej odpowiedzi o 17:34. Nie pomogło. Wprawdzie padło zapewnienie, że nie było w zamyśle obrazić mnie, ale równocześnie zostałem pochwalony za wypisanie się „z tamtej organizacji”. Przewrotna szelma z niego, chwali mnie obrzucając nieczystościami.

Pomyślałem sobie, że skoro kol. Hackenbush sugeruje, iż z niego taki ideowy czyścioszek, a ja brudasek, to pokażmy sobie, jak to się mówi.  Proponuję mianowicie abyśmy:

a. spotkali się w lokalu Frondy,

b. zalogowali się tam do FF a następnie przeszli redakcyjny test (jaki wymyśli redakcja) uprawdopodobniający, że jesteśmy twardkiem i Hackenbushem,

c. okażemy swoje dowody osobiste,

d. z ujawnionymi personaliami wystartujemy pod nadzorem redakcji procedurę wyszukania dowodów na naszą przynależność (PZPR, ewentualnie też jej przybudówki: ZSL, SD), albo urzędowych stwierdzeń na nie przynależność  do owych „organizacji”.

---

* Jeżeli kol. Hackenbush jest z pokolenia młodszego niż  PZPR-owskie  (urodził się po dniu 28 I 1972 r., a więc nie miał 18-tu  lat w momencie samorozwiązania się PZPR),  to,  jeżeli miał tatusia,  sprawdzimy czystość jego tatusia, przeciwnie, to czystośc (ideową) mamusi,  co wskaże nam, czy syn jest, czy nie jest dzieckiem resortowo-branżowym.

* Jeżeli Redakcja nie zgodzi się na tą przygodę, to zorganizujemy duet sędziowski złożony po jednym z przez nas obranych sekundantów, z portalu Fronda

* Posiedzenia duetu i realizowane przezeń procedury zapytań i ocen (korespondencja, spotkania w uzgodnionej kawiarence, lub pierogarni, na ten przykład) sfinansujemy pół/pół z kol. Hackenbushem

* rezultat był – nie był  członkiem wym. partii (w opcji synka: dzieckiem resortowo-branżowym)  zostanie opublikowany tu,  na Portalu, zawierając równocześnie przeprosiny dr Hackenbusha – o ile okaże się, że ja nie należałem do tych. partii.

*przebieg realizacji, w tym „nabór” sędziów, będzie odwzorowywany  jawnie, w postaci kolejnych wpisów do niniejszej noty.

---

No to jak, kol. Hackenbush ?

• Re: Wyzywam Hackenbusha|Adalbert1241 12.10.2017, 21:49
    Oj Panie Twardek.. Absurd totalny w tym przypadku.
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Adalbert1241 12.10.2017, 21:52
    Fantazję to Pan masz iście ułańską. Cogito kiedyś proponował tu nawet duel o świcie na Polu Mokotowskim
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|twardek 12.10.2017, 22:00

Fantazję to Pan masz iście ułańską. Cogito kiedyś proponował tu nawet duel o świcie na Polu Mokotowskim

A nie możesz Waszeć podać jakichś szczegółów, np. toż to zakonnica z okna życia, która już zdążyła porzucić habit. ...
    Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Adalbert1241 12.10.2017, 22:09

A nie możesz Waszeć podać jakichś szczegółów, np. toż to zakonnica z okna życia, która już zdążyła porzucić habit. ...

:))) Waszmość podchodzi do tego na najwyższym levelu a oni nie bedzie nawet rozumiał dobrze o co chodzi. Inna kultura.
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Hsiwej 12.10.2017, 22:02
    Twardek wyluzuj.
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Adalbert1241 12.10.2017, 22:32
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Pollinis 12.10.2017, 22:35
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Adalbert1241 12.10.2017, 22:37

https://youtu.be/yLpqqOJTYFo

Faceci w rajstopach. Z mieczami . Straszne.
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Adalbert1241 12.10.2017, 22:54
    Czy Waszmość wziął pod uwagę że Pana Końskiego weterynarza w naszym kraju może nie być? :)
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|twardek 12.10.2017, 23:16

Czy Waszmość wziął pod uwagę że Pana Końskiego weterynarza w naszym kraju może nie być? :)

- może ustanowić pełnomocnika ...

Poza tym, chuliganicie tutaj tak bardzo, ze zacznę Was podejrzewać o brzydkie powody.
    ---
    Tak w ogóle, to do wszystkich tutaj czuję pewną sympatię. Nawet do Air Wolfa i Hackenbusha, tyle że ci ostatni mają pewne niedostatki w obyczajności. No, ale też zadania trudne i - jeśli sumienie aktywne - to całkiem stresujące.
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Adalbert1241 12.10.2017, 23:19

- może ustanowić pełnomocnika ...

Poza tym, chuliganicie tutaj tak bardzo, ze zacznę Was podejrzewać o brzydkie powody.
    ---
    Tak w ogóle, to do wszystkich tutaj czuję pewną sympatię. Nawet do Air Wolfa i Hackenbusha, tyle że ci ostatni mają pewne niedostatki w obyczajności. No, ale też zadania trudne i - jeśli sumienie aktywne ...

Pisałem - inna kultura:) W niej ustanowienie pełnomocnika to dzika ekstrawagancja jak podejrzewam:)

To jest specyficzne Forum Frądy które istnieje tylko dzięki niezbadanej Łasce Boskiej bo niczym innym tego wytłumaczyć sie nie da.
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Ateistyczny lewak 12.10.2017, 23:23
    @twardek - uuu, kolega strasznie czuly...
    OK...
    #1 - to Wy kolego wywnioskowaliscie przynaleznosc, nie ja sugerowalem,
    #2 - (a) spotkanie w lokalu Frondy nie wchodzi w rachube, moze odbyc sie tylko na terenie neutralnym,
    #3 - (b) OK
    #4 - (c) nie posiadam takowego
    #5 - (d) IPN nie wystarczy? Nie mam ochoty szperac po Twojej przeszlosci, Twoje slowo mi wystarczy.
    #6 - *1 ani mi sie waz wplatywac w to moich rodzicow
    #7 - *2 moim sekundantem jest AirWolf
    #8 - *3 nie traktuj mnie jak malolata, bez browara nie ma mowy o jakimkolwiek spotkaniu,
    #9 - *4 to czy byles czlonkiem czy nie nie powstrzyma mnie od uzywania wyrazu "towarzysz" sprawdz sobie co oznacza.
    #10 - wpisuj sobie co chcesz

Cheers...
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|twardek 12.10.2017, 23:52

@twardek - uuu, kolega strasznie czuly...
    OK...
    #1 - to Wy kolego wywnioskowaliscie przynaleznosc, nie ja sugerowalem,
    #2 - (a) spotkanie w lokalu Frondy nie wchodzi w rachube, moze odbyc sie tylko na terenie neutralnym,
    #3 - (b) OK
    #4 - (c) nie posiadam takowego
    #5 - (d) IPN nie wystarczy? Nie mam ochoty szperac po ...

* Jeżeli jesteś młodszy od pokolenia PZPR, to musi być jakiś rodzic (to, że Ty jesteś heroldem tworu, lub ich kombinacji, w rodzaju SLD, PO, PSL, Nowoczesna i innego rodzaju tam jeszcze, to wiadomo z Twoich tu wpisów a więc nie ma czego udowadniać. Symetrycznym do zarzutu pod moim adresem jest to, że sam byłeś partyjniakiem albo tez wychowankiem partyjniaka. O!
    * nie wiem, czy IPN jest w stanie określić był - nie był partyjniakiem. Ja np. mam zaświadczenie z IPN, że nie byłem TW, ale z tego stwierdzenia nie wynika, że nie byłem członkiem PZPR. Trzeb byłoby to jakoś znormować.

--- Trzeba by, gdyby. Gdyby nieprawdą okazało się, że jesteś człowiekiem z innej kultury, jak to tu napisano. Bo jeżeli tak, to w grę może wchodzić gen niemiecki (lub ukraiński) i wówczas nie poniżę się do starcia. Podobnie jak w przypadku genu cygańskiego lub kaszubskiego - chodzi o podgen "tuskowy". Jeżeli zaś jesteś Izraelitą, to starcie też nie ma sensu, bo podrzucisz tysiąc fałszywych mieczy i w końcu ja będę Cię musiał przepraszać za to, ze nie byłem członkiem partii. Znam ja was, filuty !
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Adalbert1241 13.10.2017, 0:07

* Jeżeli jesteś młodszy od pokolenia PZPR, to musi być jakiś rodzic (to, że Ty jesteś heroldem tworu, lub ich kombinacji, w rodzaju SLD, PO, PSL, Nowoczesna i innego rodzaju tam jeszcze, to wiadomo z Twoich tu wpisów a więc nie ma czego udowadniać. Symetrycznym do zarzutu pod moim adresem jest ...

:D:D:D Naprawdę wysoki level. Jestem zaskoczony - mile:)
    Odpowiedz
  • Re: Wyzywam Hackenbusha|Adalbert1241 12.10.2017, 23:25
    Inna kultura.Po prostu.I tyle.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook