Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wybuch wykluczony.

dodano: 28.12.2013, 12:17
akcje wątku: drzewko

Autor: Gaius Marius

A jakem go ciął z góry bez hełm, gdzie mi się topór zatrzymał? Na zębach się zatrzymał. Albo nie?

Artykuł z Naszego Dziennika:

http://naszdziennik.pl/polska-kraj/63644,wybuch-wykluczony.html

"Opracowane przez biegłych analizy badań próbek pobranych z wraku tupolewa trafiły w piątek na biurko prokuratora referenta śledztwa smoleńskiego. Jak dowiedział się „Nasz Dziennik”, badania nie potwierdzają eksplozji na pokładzie samolotu."

• Re: Wybuch wykluczony.|Andriej 28.12.2013, 12:27
    Sprawa Smoleńska przestaje powoli nurtować Polaków, nawet tych popierających PiS. Po prostu - nie ma dowodów w sprawie, nie ma, i nie będzie rozstrzygnięcia.
    Odpowiedz
  • Re: Wybuch wykluczony.|Edit 28.12.2013, 12:56
    Jeżeli nasza prokuratura jest wiarygodna, to wszystkie armie i policje na świecie zaprzestaną natychmiast używania spektrometrów, które mylą dezodorant z trotylem i zaczną używać naszej prokuratury, która nigdy się nie myli?
    "Almachiusz: „Szalona, czy nie wiesz, że cesarz zlał na mnie władzę życia i śmierci?” Cecylia: „Kłamiesz! możesz bowiem tylko żywych uśmiercić, ale nie zdołasz wskrzesić umarłych; jesteś przeto sługą śmierci, nie życia”"
    Odpowiedz
  • Re: Wybuch wykluczony.|Edit 28.12.2013, 13:14
    Ciekawe kto dostarczył i zabezpieczał próbki? W końcu pamiętamy jak fachowo przeprowadzono sekcje zwłok i jak Kopacz się tym wzruszała i gwarantowała swoim honorem i łzami, a prezydent rozdawał medale.
    "Almachiusz: „Szalona, czy nie wiesz, że cesarz zlał na mnie władzę życia i śmierci?” Cecylia: „Kłamiesz! możesz bowiem tylko żywych uśmiercić, ale nie zdołasz wskrzesić umarłych; jesteś przeto sługą śmierci, nie życia”"
    Odpowiedz
  • Re: Wybuch wykluczony.|Włodek 28.12.2013, 14:09
    Pamiętacie moj wątas z tym byłym pilotem od Deripaski?
    Dlaczego doszukujecie się wybuchu tam gdzie go nie było? A nie doszukujecie się wrogich działań kacapów podczas tego hmm remontu , który zamienił stopierwszego w kacapskiego U2? I co może układy wywiadowcze zamontowane na jego pokładzie nie miały mechanizmów autodestro? A układy kontrwywiadowcze zamontowane przez SKW też pomagały w lataniu? A przebudowa konfiguracji pokladu nieautoryzowana przez producenta dokonana w przeddzień feralnego lotu też nie miała wpływu na wyważenie tupolewa co?
    A pewność że był jakikolwiek remont a nie pobieżny przegląd i załadowanie aparatury wywiadowczej to skąd macie? Bo ja protokołu zdawczoodbiorczego nie widziałem nawet w Antkowym pamiętniku.
    Ale nieeee - zamach musi być bo to takie romantyczne.... a inne przestępstwa takie pospolite fuuujj
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Wybuch wykluczony.|Edit 28.12.2013, 14:14

Pamiętacie moj wątas z tym byłym pilotem od Deripaski?
    Dlaczego doszukujecie się wybuchu tam gdzie go nie było? A nie doszukujecie się wrogich działań kacapów podczas tego hmm remontu , który zamienił stopierwszego w kacapskiego U2? I co może układy wywiadowcze zamontowane na jego pokładzie nie miały mechanizmów autodestro? A układy ...

Jedno drugiego nie wyklucza, mało tego uzupełnia się świetnie.
    Odpowiedz
  • Re: Wybuch wykluczony.|Polipid3 28.12.2013, 14:24
    Prokuratura robi sobie jaja choć to nie te święta ...
    Tak śmiesznie niefachowo i skandalicznie prowadzone śledztwo dowodzi jedynie że mają coś do zatuszowania ... i tyle.
    Smoleńsk to maskirowka ... kupa złomu wysadzone w powietrze.
    Odpowiedz
  • Re: Wybuch wykluczony.|Polipid3 28.12.2013, 17:33
    to nie jest państwo ... to republika bananowa i takaż sama prokurwatura.
    Odpowiedz
  • Re: Wybuch wykluczony.|Andriej 28.12.2013, 18:13

to nie jest państwo ... to republika bananowa i takaż sama prokurwatura.

wiadomo - mały złodziejaszek - DO PIERDLA, wielki złodziej - PODZIEL SIĘ.
    To samo prawo (czy raczej bezprawie) dotyczy zbrodni.
    Odpowiedz
  • Re: Wybuch wykluczony.|Gaius Marius 28.12.2013, 20:11
    A jakem go ciął z góry bez hełm, gdzie mi się topór zatrzymał? Na zębach się zatrzymał. Albo nie?
    Odpowiedz
  • Re: Wybuch wykluczony.|Radzi 3.01.2014, 21:08
    Gdyby gen. Sikorski nie otrzymał ustnych gwarancji od sprzymierzonych którzy ich nie zamierzali spełnić, bo złoto od Stalina umiłowali bardziej niż Honor toby żył i podobnie gdyby Prezydent L Kaczyński nie otrzymał ustnych /także udokumentowanych które zostały usunięte/ od sługusa UNI zdradzającego naród Judasza - toby szcząśliwie powrócił z uroczystości Katyńskich. Podpisał Traktat którego był nie powinien podpisać ponieważ podpisał dlatego trzy państwa pod kierunikiem Masonerii wykończyły go. Dlatego jako bajkę należy traktować tezę Kainów o wypadku, katastrofie a nie zamachu. Czy Kain nie powiedział Bogu gdy ten go pytał gdzie jest brat twój Abel - czc to ja jestem stróżem brata mego - tak samo wykręcają się współcześni Kainowie Co myślą , że Bóg nie zna Prawdy a diabeł czy nie wie kto był sprawcą tego zamachu - można oszukiwaś samego siebie tak jak Kain ustanawiający prawo Sprawiedliwego należy zabić /Rdz
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook