Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wróciłem choć pod zmienionym nickiem

dodano: 5.02.2019, 20:59
akcje wątku: drzewko

Autor: Cyrenejczyk

Nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego admin zbanował moje poprzednie konto. W każdym razie nie prosiłem o usunięcie konta Szymon z Cyreny. Dziękuję AnnieMS za zwrócenie uwagi na zbanowanie mnie bez powodu.

Ponieważ wierzę w teologiczną zasadę, że nie ma przypadków a są tylko znaki postaram się być jeszcze bardziej wstrzemięźliwy w wydawaniu osądów nie tylko na fforumku ale i w życiu osobistym.

• Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|MH 5.02.2019, 21:02
    Niezgłębione są decyzje Redakcji Fronda.pl.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|ProjectPi v2 5.02.2019, 21:07
    Niewiasty wzburzone nie przyznały się do nieplanowego donosu?
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Cyrenejczyk 5.02.2019, 21:14

Niewiasty wzburzone nie przyznały się do nieplanowego donosu?

?
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|MH 5.02.2019, 21:20

?

„Im bardziej miś szukał miodku w dzbanku, tym bardziej go tam nie było”.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Brunhilda Ciccioli 5.02.2019, 21:36
    Ja sądzę, że "czarę" przepełnił komentarz o Wildsteinie w pewnym perfumowanym wątku. Sorki to moja wina
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Adalbert1241 5.02.2019, 23:18

Ja sądzę, że "czarę" przepełnił komentarz o Wildsteinie w pewnym perfumowanym wątku. Sorki to moja wina

No chyba ma Szanowny Pan racje.:))
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Brunhilda Ciccioli 5.02.2019, 21:39
    Jak tak dalej będziesz pracował nad sobą to oprócz wzoru politycznej poprawności otaczać Cię będzie aura lawnendy
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Brunhilda Ciccioli 5.02.2019, 21:39

Jak tak dalej będziesz pracował nad sobą to oprócz wzoru politycznej poprawności otaczać Cię będzie aura lawnendy

lawendy
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Adalbert1241 6.02.2019, 1:34

lawendy

Tak. Wasza Lordowska Mość.

To zapach przynależny prawdziwej angielskiej arystokracji starego rytu. Oraz talk kosmetyczny Lavender.

Dostępny w wielu Imperialnych odmianach w TKmaksie.

Znakomity był ten zapach lavendy używany do nasączania kleju w Scotch Magic Tape koncernu Minesotta Maining and Manufacturing Company ( 3M) w latach siedemdziesiatych co nadawało pracy biurowej szczególnie elegancki klimat. Była jakość. Minęło.
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Cyrenejczyk 5.02.2019, 21:44

nie widzę potrzeby obalania krążącej po fforumku legendy, że ja i ty to jedna i ta sama osoba :-)
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Brunhilda Ciccioli 5.02.2019, 21:45

nie widzę potrzeby obalania krążącej po fforumku legendy, że ja i ty to jedna i ta sama osoba :-)

^
    oj będziesz banowany
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Brunhilda Ciccioli 5.02.2019, 21:41
    - W czasie wojny rosyjski żołnierz melduje przełożonemu:
    - Panie generale, pańska córka kocha się z Niemcami!
    - Wiem. To nasza najlepsza broń bakteriologiczna!
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|observer1920 5.02.2019, 22:38
    Przedziwne są działania administracji. Cenzurują Annę, zbanowali Szymona a tolerują kiedy plugawy przenosi swoje doświadczenia na innych:
    "...Re: płk Mazguła także firmuje akcję zbiórki na Jurka Owsiaka|Miecz Damoklesa13.01.2019, 20:50
    I co znowu się zamotałeś trollu gorszego sortu i nerwy puściły:)

Uważaj, żeby ci zwieracze nie puściły, bo osrasz klienta i dniówka przepadnie...."\
    Trolle mają przedziwną pewność, że choćby nie wiem jakie plugastwa wywlekali ze swego wnętrza to administracja będzie to tolerować ...
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Trollino 6.02.2019, 22:26

Przedziwne są działania administracji. Cenzurują Annę, zbanowali Szymona a tolerują kiedy plugawy przenosi swoje doświadczenia na innych:
    "...Re: płk Mazguła także firmuje akcję zbiórki na Jurka Owsiaka|Miecz Damoklesa13.01.2019, 20:50
    I co znowu się zamotałeś trollu gorszego sortu i nerwy puściły:)

Uważaj, żeby ci zwieracze nie puściły ...

Swoje prywatne wojny rozgrywaj ze swoimi trolami.
    A kiedy nie sposób już płynąć pod prąd, nie sposób już wyrwać się z matni, niebieski trolejbus zabiera mnie stąd, trolejbus ostatni.
    Odpowiedz
  • Re: Wróciłem choć pod zmienionym nickiem|Adalbert1241 5.02.2019, 23:20
    No i wróciło do normy. Chwała Bogu.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook