Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wolność słowa według "oświeconych" - Młynarska już nie publikuje w Onecie

dodano: 12.06.2019, 8:32
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

Paulina Młynarska nie będzie już publikowała swoich felietonów w Onecie. "Właśnie mnie poinformowano, że z powodów budżetowych Onet rezygnuje z moich felietonów." - napisała aktorka. Niedawno wyznała, że reżyser Andrzej Wajda zmusił ją do grania nago sceny erotycznej, gdy miała 14 lat.

http://www.fronda.pl/a/oskarzala-wajde-onet-ja-wyrzucil,128326.html

Nu, niejaka/-i Project powiedziałaby/-ałby zapewne, że się "doigrała", kościelna jedna.

Albo, że to przypadek.

Albo, że i tak słaba była.

Tłumaczeń można wyprodukować mnóstwo...

Zobacz też:

https://www.fronda.pl/forum/bojownicy-walki-z-pedofilia-artystom-wolno-wiecej,94112.html

https://www.fronda.pl/forum/wajda-wykorzystal-seksualnie-nieletnia-aktorke,52358.html

• Re: Wolność słowa według "oświeconych" - Młynarska już nie publikuje w Onecie|Miecz Damoklesa 12.06.2019, 10:30
    Z pewnością będzie ci brakowało felietonów pani Młynarskiej o tym jak wielodzietni Kiepscy psują jej wakacje nad morzem.
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz
  • Re: Wolność słowa według "oświeconych" - Młynarska już nie publikuje w Onecie|AnnaMS 12.06.2019, 11:49

Z pewnością będzie ci brakowało felietonów pani Młynarskiej o tym jak wielodzietni Kiepscy psują jej wakacje nad morzem.

Raczej nie o tym jest ten wątek.
    „Radość w Panu jest waszą ostoją” Ne 8, 10
    Odpowiedz
  • Re: Wolność słowa według "oświeconych" - Młynarska już nie publikuje w Onecie|Teofila (w podróży) 12.06.2019, 11:52

Raczej nie o tym jest ten wątek.

NB
    Z tego co pamiętam, to nie Paulina pisała o wielodzietnych nad morzem, tylko jej siostra - Agnieszka.

I nie w felietonie, a we wpisie facebookowym.

Ale mogę się mylić, bo nie czytuję ani felietonów w "kobiecych" czasopismach, ani Facebooka.
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Wolność słowa według "oświeconych" - Młynarska już nie publikuje w Onecie|observer1920 12.06.2019, 21:08

NB
    Z tego co pamiętam, to nie Paulina pisała o wielodzietnych nad morzem, tylko jej siostra - Agnieszka.

I nie w felietonie, a we wpisie facebookowym.

Ale mogę się mylić, bo nie czytuję ani felietonów w "kobiecych" czasopismach, ani Facebooka.

Paulina to tez niezłe ziółko.
    A co do mamei do n-tej POtęgi to jak zwykle wypisuje te swoje "mądrości" ale nie za bardzo wie,
    w którym kościele dzwonią ...
    Odpowiedz
  • Re: Wolność słowa według "oświeconych" - Młynarska już nie publikuje w Onecie|pan typu bears 12.06.2019, 20:20
    Wilno, rok 1939.
    Kiedyś miałem własne kły – zjadły je kłopoty.
    Odpowiedz
  • Re: Wolność słowa według "oświeconych" - Młynarska już nie publikuje w Onecie|pan typu bears 12.06.2019, 20:21
    Kronika wypadków miłosnych.
    Kiedyś miałem własne kły – zjadły je kłopoty.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook