Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!

dodano: 13.03.2019, 15:59
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Powodzenia dupki! Możecie mnie obrażać, ale to nie zmienia faktu, że jestem coraz bardziej popularnym Polakiem w amerykańskiej twitterosferze! Właśnie teraz mój klip podawany jest dalej przez największe konserwatywne figury w USA, włącznie z samym Donaldem Trumpem Juniorem. Tyle wygrać! Możecie mi nagwizdać, hahaha!

• Re: Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!|wirek 13.03.2019, 16:07
    Oj nieszczęśniku,
    Czy ta twitterosfera pójdzie z Tobą na piwo albo na spacer do parku? przytulisz się do niej albo dasz jej pierwszy wiosenny kwiatek (a wiosna tuż tuż)? A może wesprze Cie w trudach dnia codziennego?
    Współczuje Ci, serio,

P.S. Psychoterapia naprawdę działa
    Odpowiedz
  • Re: Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!|Marksman 13.03.2019, 16:41

Oj nieszczęśniku,
    Czy ta twitterosfera pójdzie z Tobą na piwo albo na spacer do parku? przytulisz się do niej albo dasz jej pierwszy wiosenny kwiatek (a wiosna tuż tuż)? A może wesprze Cie w trudach dnia codziennego?
    Współczuje Ci, serio,

To tylko głupi pedałek który myśli że coś znaczy i jest znany bo ktoś "polubił" pierdoletę którą wstawił!

ciekawy jestem ile przygłupich filmików które podlajkował ten cwel pamięta i potrafiłby podać nick osoby która go wstawiła! na tej samej zasadzie "znają" go największe konserwatywne figury w USA, włącznie z samym Donaldem Trumpem Juniorem! ale spasiony matoł z przerżniętą d*pą jest za tępy żeby to pojąć!
    Odpowiedz
  • Re: Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!|Agnes32 13.03.2019, 17:04

Oj nieszczęśniku,
    Współczuje Ci, serio,

Daj spokój. Przecież to właśnie o to chodzi. Biedak doskonale o tym wie, skręca się z tego powodu i popiskuje o uwagę za wszelką cenę. Ale tyłka nie ruszy, bo za bardzo już się zasiedział. Straszna jest jego sytuacja.
    Odpowiedz
  • Re: Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!|Marksman 13.03.2019, 17:27

Daj spokój. Przecież to właśnie o to chodzi. Biedak doskonale o tym wie, skręca się z tego powodu i popiskuje o uwagę za wszelką cenę. Ale tyłka nie ruszy, bo za bardzo już się zasiedział. Straszna jest jego sytuacja.

żałosny gościu który wie że jest nikim i próbuje się dowartościować "sukcesami" na portalach przed obcymi ludźmi bo nawet nie ma kolegów ,nie mówiąc o przyjaciołach, żeby im o tym powiedzieć!

ludzie molestowani za dzieciaka mają trudności w nawiązywaniu kontaktów w tzw.realu, stąd ta chęć "zaimponowania" komuś w internecie gdzie na niewygodne pytania można nie odpowiedzieć! zwykły nieudacznik życiowy który nic nie osiągnął prócz lajków ,o których ktoś po 5 min. zapomina ze je dał...
    Odpowiedz
  • Re: Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!|wirek 13.03.2019, 23:01

dlatego żal mi go
    Odpowiedz
  • Re: Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!|Marksman 13.03.2019, 16:32
    podnieciłeś się już dostatecznie? mokro masz ,cioteksie! to zadzwoń po któregoś "wujka" który cię rozprawiczył,może nie będzie cie tak bolało jak wtedy gdy cię sadzili w zasrane dupsko! cwelino!!!
    Odpowiedz
  • Re: Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!|Boski TrumPePe 13.03.2019, 18:20
    Jack mnie zna osobiście.
    Jack mnie pamięta.
    Jacka obserwuje dużo wpływowych ludzi.

...

Pocałujta mnie w dupę, hejterzy!
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!|Agnes32 13.03.2019, 18:47

Jack mnie zna osobiście.
    Jack mnie pamięta.

...

A tak zwyczajnie funkcjonować nie potrafisz? Naprawdę zawsze musisz na kimś wisieć?
    Odpowiedz
  • Re: Właśnie teraz cały amerykański, konserwatywny świat podaje dalej jeden z moich klipów, a jakieś życiowe przegrywy, o których świat nie słyszał, obrażają mnie tutaj w najlepsze. Hahaha!|Marksman 13.03.2019, 18:53

Jack mnie zna osobiście.
    Jack mnie pamięta.

...

pamięta cię jak gówno które robił rok temu, idioto!!!
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook