Otwarte forum dyskusyjne Frondy

@wirek i jego obsesja :-)

dodano: 10.08.2018, 18:50
akcje wątku: drzewko

Autor: Tepi

Szatan, czyli diabeł i inne demony są upadłymi aniołami, którzy w sposób wolny odrzucili służbę Bogu i Jego zamysłowi. Ich wybór przeciw Bogu jest ostateczny. Usiłują oni przyłączyć człowieka do swego buntu przeciw Bogu. Nieodwołalny charakter wyboru dokonanego przez aniołów, a nie brak nieskończonego miłosierdzia Bożego sprawia, że ich grzech nie może być przebaczony. KKK

...wersji "spirytyzmu", "mediumizmu".

Czy dobrze rozumiem, ze przypisujesz mi obsesje, kiedy nazywam rzeczy po imieniu ?

Zalinkowany material odnosil sie do tureckiego wydania "Access Consciousness".
Nie linkuje tego dla zachecenia, ale dla ostrzezenia przed czyms niedobrym, a tym jest mediumizm i spirytyzm.

What Is Access Consciousness?

Access Consciousness is a different point of view about life. It allows you to change anything you cannot change and create everything you desire in a different and easier way. The aim of Access is to create a world of consciousness and oneness, where everything exists and nothing is judged. Are you ready to expand the level of choices and possibilities that are available to you?

Founded by Gary M. Douglas in 1995, and later joined by co-creator Dr. Dain Heer in 2000, Access Consciousness is a worldwide movement created by every single person who comes along. In the last two years, Access Consciousness has gone from being in 40 countries, to being in more than 170 countries worldwide. Every single facilitator is part of creating this global movement. Learn more about each of the creators here.

https://www.accessconsciousness.com/en/about/

Otoz to magia XXI wieku z jej zakleciami !!!!!
Oto one:

Gary Douglas Changes Girl's Singing Voice In 5 Minutes
min 2;56
"zgoda & niezgoda, dobrze & źle, POD & POC,
wszystkie 9, w skrócie, ponad, nuklearne sfery."

https://www.youtube.com/watch?v=p_QV1bHpszU

================================

Material w jezyku polskim i cytaty, ktore spisalam:

https://www.youtube.com/watch?v=LB35J_zv0K4
Dostęp do świadomości - Katarzyna Metza - 20.11.2014
2;25

"Dokladnie 25 lat temy Gary Daglas......( z nudy ?) zaczal pytac nie wiedzac, ze samo zadawanie pytania juz bylo otwarciem jakby dialogu z energia, z wszechswiatem na to, zeby dal nam to, o co prosimy."
(...)
"Kiedys po prostu okazalo sie, ze ma talent do channelingu.
W jednej z takich sesji polaczyl sie z istnieniami bardzo, bardzo rozwinietymi z dalekiej przyszlosci, ktore widza jak sie tu meczymy. "
(...)
"podczas rozmowy (przez telefon )poczul te znajoma wibracje, ktora mial podczas channelingu..."
"Podczas wykonywania masazu, te istnienia podaly mu....poprzez tylko dotyk(nazwalismy to barsem-przekaz energii), przez delikatne dotkniecie dochodzi do rozladowania elektromagnetycznych mysli, emocji , emocji..."
" Ty sobie lezysz, ja ci dotykam glowy i juz nic wiecej nie robie, bo jestem tylko przekazem jakby pradu tak zwanego, na pozycji twojego mozgu dochodzi do rozladowania,,,."

min 10;48
"I uzywamy tego dziwnego zdania..."

"zgoda & niezgoda, dobrze & źle, POD & POC,
wszystkie 9, w skrócie, ponad, nuklearne sfery."

spirytyzm, to jest kontakt z tymi istotami podczas channelingu.
channeling , to mediumizm.

"Przekaznik pradu, barsa" to medium.

Moze zrozumiesz, ze nie mam obsesji, tylko chce zwrocic uwage na bardzo duze zagrozenie dla czlowieka.

Jesli Ty tkwisz jedynie w postrzeganiu swiata jako materii, to masz do tego prawo.
Mozna powiedziec, ze masz obsesje na punkcie materii :-))))

Ja zycze Tobie wszystkiego najlepszego i odkrycia swiata duchowego, bo on jest nawet jesli Ty w niego nie wierzysz.

• Re: @wirek i jego obsesja :-)|wirek 10.08.2018, 19:49
    Obsesja (w medycynie): natręctwo w postaci bezsensownego skojarzenia, urojonego zagrożenia, będące objawem nerwicy
    Sorry, ale ta definicja pasuje do tego co prezentujesz w swoich wątkach, 99% procent Twoich wątków/komentarzy dotyczy demonów, channelingu, różdżkarstwa, wirujących stogów siana, czakramów itp. Mam wrażenie, że to jakaś obsesyjna ekscytacja tą tematyką, obsesyjnie szukasz dowodów na istnienie zagrożeń tam gdzie ich nie ma. Czasami to przybiera komiczne formy.
    Zdroworozsądkowe argumenty nie są w stanie Cię przekonać (brak dowodów na różdzkarstwo, nie istnieje nic takiego, tancerz przebrany za wirujący stog siana, dalej brniesz w te imaginacje), zyjesz w swoim świecie.

No ale każdy ma jakieś hobby, moje dotyczą swiata materialnego, daja mi radość i przyjemnosć a nie strach.
    A za zyczenia dziekuję i Tobie również życzę powrotu do śwaita realnego.

Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|Tepi 10.08.2018, 19:57

Obsesja (w medycynie): natręctwo w postaci bezsensownego skojarzenia, urojonego zagrożenia, będące objawem nerwicy
    Sorry, ale ta definicja pasuje do tego co prezentujesz w swoich wątkach, 99% procent Twoich wątków/komentarzy dotyczy demonów, channelingu, różdżkarstwa, wirujących stogów siana, czakramów itp. Mam wrażenie, że to jakaś obsesyjna ekscytacja tą tematyką, obsesyjnie szukasz ...

"...daja mi radość i przyjemnosć a nie strach."

Sugerujesz, ze pisalam kiedys, ze sie boje (strach)?
    Kogo, czego ?
    Nie pamietam.
    Masz jakis link do takiej tresci ?
    Moze obsesyjnie myslisz, ze katolik musi sie czegos bac?
    Obsesja (w medycynie): natręctwo w postaci bezsensownego skojarzenia, urojonego zagrożenia, będące objawem nerwicy.

"Zdroworozsądkowe argumenty nie są w stanie Cię przekonać"
    A jestes w stanie "zdroworozsadkowo" argumentami wyjasnic na czym polega Access Consciousness ?
    A moze uwazasz, ze to wszystko inny swiat ?
    Szatan, czyli diabeł i inne demony są upadłymi aniołami, którzy w sposób wolny odrzucili służbę Bogu i Jego zamysłowi. Ich wybór przeciw Bogu jest ostateczny. Usiłują oni przyłączyć człowieka do swego buntu przeciw Bogu. Nieodwołalny charakter wyboru dokonanego przez aniołów, a nie brak nieskończonego miłosierdzia Bożego sprawia, że ich grzech nie może być przebaczony. KKK
    Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|wirek 10.08.2018, 22:56

"...daja mi radość i przyjemnosć a nie strach."

Kogo, czego ?
    Nie pamietam.
    Masz jakis link do takiej tresci ?
    Moze obsesyjnie myslisz, ze katolik musi sie czegos bac?
    Obsesja (w medycynie): natręctwo w postaci bezsensownego skojarzenia, urojonego zagrożenia, będące objawem nerwicy.

"Zdroworozsądkowe argumenty ...

nie wiem czy pisałaś wprost o strachu, czy sie osobiście boisz ale piszesz ciągle o "zagrożeniach", ostrzegasz przed nimi, widzisz je wszedzie, w hello kitty, w muzyce, sztuce,w zabawie, tancu, tatuażach, masażach, wróżbach, horoskopacg, w lataniu po polu z patykiem w rece itp (ok, nie sledze dokładnie Twoich wspisow, moze wpisalem cos czego akurat Ty nie traktujesz jako zagrozenia, wymienione są tylko przykładami). Czyż takie atakowanie tymi "zagrożeniami" nie może wywoływac strachu wsród wierzących w nie?
    Access Consciousness
    Co z tym access...? rzucilem okiem na strone nie widze nic niezwykłego. Ludzie sobie wymyslili, ze beda zmieniac swoje zycie poprzez zmiane swojej swiadomosci. Troche belkotu o jakis pretach energetycznych, polach, energiach itp. Ale też o relaksacji, terapiach manualnych. W te terapie manualne, w pozytywny wplyw na organizm jestem w stanie uwierzyc.
    A to, ze ktoś wymyślił i uzasadnia ewentualny wpływ tych terapii przy pomocy działania jakis mitycznych energii wcale nie oznacza ze ma rację, ze te energie rzeczywiście istnieją!
    To tak jak rożdzkarz twierdzi, ze rożdzką kierują jakies moce wcale nie oznacza ze one istnieją.

A jaki masz dowod, ze zagrozen nie ma ?
    Zagrożen jest całe mnóstwo, np pędzące samochody, spadające dachówki ale nie dam się, przekonać, ze sluchanie Led Zeppelin, wegetarianizm (demon wegetarianizmu wypędzony przez nakarmienie "opetanej" salcesonem ), noszenie pump( to chyba jakies spodnie?, wiedz ze coś sie dzieje)., pokemony, homeopatia ma cos wspolnego z demonami.

Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|Tepi 11.08.2018, 7:21

nie wiem czy pisałaś wprost o strachu, czy sie osobiście boisz ale piszesz ciągle o "zagrożeniach", ostrzegasz przed nimi, widzisz je wszedzie, w hello kitty, w muzyce, sztuce,w zabawie, tancu, tatuażach, masażach, wróżbach, horoskopacg, w lataniu po polu z patykiem w ...

"Zagrożen jest całe mnóstwo, np pędzące samochody, spadające dachówki ale nie dam się, przekonać, ze sluchanie Led Zeppelin, wegetarianizm (demon wegetarianizmu wypędzony przez nakarmienie "opetanej" salcesonem ), noszenie pump( to chyba jakies spodnie?, wiedz ze coś sie dzieje)., pokemony, homeopatia ma cos wspolnego z demonami."

Zacznijmy od "demonow", a potem to "cos" co z nimi jest wspolne.
    Jako materialista nie wierzysz w demony.
    Prawda?
    Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|Tepi 11.08.2018, 8:29

"Zagrożen jest całe mnóstwo, np pędzące samochody, spadające dachówki ale nie dam się, przekonać, ze sluchanie Led Zeppelin, wegetarianizm (demon wegetarianizmu wypędzony przez nakarmienie "opetanej" salcesonem ), noszenie pump( to chyba jakies spodnie?, wiedz ze coś sie dzieje)., pokemony, homeopatia ma cos wspolnego z demonami."

Zacznijmy od "demonow", a potem to ...

Szatan, czyli diabeł i inne demony są upadłymi aniołami, którzy w sposób wolny odrzucili służbę Bogu i Jego zamysłowi. Ich wybór przeciw Bogu jest ostateczny. Usiłują oni przyłączyć człowieka do swego buntu przeciw Bogu. Nieodwołalny charakter wyboru dokonanego przez aniołów, a nie brak nieskończonego miłosierdzia Bożego sprawia, że ich grzech nie może być przebaczony.

KKK

Kazdy katolik wierzacy w Boga i Jego Ewangelię wierzy rowniez w demony.
    Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|wirek 11.08.2018, 12:53

Szatan, czyli diabeł i inne demony są upadłymi aniołami, którzy w sposób wolny odrzucili służbę Bogu i Jego zamysłowi. Ich wybór przeciw Bogu jest ostateczny. Usiłują oni przyłączyć człowieka do swego buntu przeciw Bogu. Nieodwołalny charakter wyboru dokonanego przez aniołów, a nie brak nieskończonego miłosierdzia Bożego sprawia, że ich grzech ...

wierzy rowniez w demony
    zwłaszcza w demony wegetarianizmu i przepędzanie ich salcesonem.
    No i w wirujące demony w stogu siana.
    Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|Tepi 11.08.2018, 13:02

wierzy rowniez w demony
    zwłaszcza w demony wegetarianizmu i przepędzanie ich salcesonem.
    No i w wirujące demony w stogu siana.

"...zwłaszcza w demony wegetarianizmu i przepędzanie ich salcesonem.
    No i w wirujące demony w stogu siana."

Demony w stogu siana ?
    Opowiedz cos o tym. :-)
    Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|wirek 11.08.2018, 13:13

"...zwłaszcza w demony wegetarianizmu i przepędzanie ich salcesonem.
    No i w wirujące demony w stogu siana."

Demony w stogu siana ?
    Opowiedz cos o tym. :-)

Myślałem, że Ty cos możesz opowiedziec na ten temat skoro umieszczalas na forum takie video sugerujac działanie demonów w tym wirowaniu.
    Mam nadzieje, ze nie cierpisz na skleroze
    Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|wirek 11.08.2018, 13:26

Myślałem, że Ty cos możesz opowiedziec na ten temat skoro umieszczalas na forum takie video sugerujac działanie demonów w tym wirowaniu.
    Mam nadzieje, ze nie cierpisz na skleroze

https://www.youtube.com/watch?v=mpOdxI1owdQ
    i wątek
    http://www.fronda.pl/forum/niestety-dobre-intencje-nie-sa-dobra-i-wystarczajaca-argumentacja,88748.html

gdzie ewidentnie sugerujesz, ze ten taniec ma cos wspolnego z demonami
    Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|Tepi 11.08.2018, 13:37

https://www.youtube.com/watch?v=mpOdxI1owdQ
    i wątek
    http://www.fronda.pl/forum/niestety-dobre-intencje-nie-sa-dobra-i-wystarczajaca-argumentacja,88748.html

gdzie ewidentnie sugerujesz, ze ten taniec ma cos wspolnego z demonami

Rozloze Twoje zdanie na czesci:

"Czyż takie atakowanie tymi "zagrożeniami" nie może wywoływac strachu wsród wierzących w nie?"

1.
    Czy ja kogos atakuje ?
    Moze masz obsesje, ze ja kogos atakuje?
    Moze masz urojone poczucie zagrozenia z mojej strony ?
    Nie zauwazylam, zeby jakis "wierzacy"forumowicz skarzyl sie na moje "ataki".
    Niewierzacy forumowicz moze jedynie sobie kpic, ale czy ja mam sie tym przejmowac ?

2.
    ...tymi "zagrozeniami"

zagrozenie "grozi" , a ostrzeganie przed zagrozeniami to chyba jest ok ?
    Zrobilabym chyba zle nie ostrzegajac przed zagrozeniami , prawda ?
    Jesli nie ostrzege, to mam wine, a jesli ostrzeze, a ktos to zignoruje to wina za konsekwencje jest juz jego.

3.
    "Czyz... nie może wywoływac strachu wsród wierzących w nie?"

Znaki drogowe ostrzegaja Cie o niebezpieczenstwie na drodze.
    Ktos je tam umiescil, aby Ciebie ostrzec.
    Jak sprawdzisz, czy ten ktos zrobil to slusznie ?
    Po fakcie konfrontacji z niebezpieczenstwem, czyli "po owocach" poznasz, czy warto bylo przejac sie ostrzezeniem na znaku drogowym.
    Czy sam znak drogowy, ktory Ciebie ostrzega wzbudza w Tobie strach ?
    Patrzysz na ostrzezenie i wybierasz, albo sie dostosuje do ostrzezenia, albo je zignoruje.
    Czy wine za ewentualne konsekwencje wypadku ponosi "ostrzegacz", czy Ty?
    Czy znaki na drodze powoduja strach ?

"po owocach ich poznacie"

"Usiłują oni (demony) przyłączyć człowieka do swego buntu przeciw Bogu."

-------------------------------------------------------

"gdzie ewidentnie sugerujesz, ze ten taniec ma cos wspolnego z demonami "

To bylo pierwsze pytanie, wstep do kolejnych. :-)
    Czy sugestia jest dla Ciebie jednoznaczna z faktem ?

"ten taniec ma cos wspolnego z demonami" =/= " wirujące demony w stogu siana"

Odpowiedz
  • Re: @wirek i jego obsesja :-)|Tepi 10.08.2018, 21:06

Sorry, ale ta definicja pasuje do tego co prezentujesz w swoich wątkach, 99% procent Twoich wątków/komentarzy dotyczy demonów, channelingu, różdżkarstwa, wirujących stogów siana, czakramów itp. Mam wrażenie, że to jakaś obsesyjna ekscytacja tą tematyką, obsesyjnie szukasz ...

"...obsesyjnie szukasz dowodów na istnienie zagrożeń tam gdzie ich nie ma."

:-))))))))))))))))
    Jakie to piekne !!!!!!!!!
    A jaki masz dowod, ze zagrozen nie ma ?

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook