Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wilczy bilet...

dodano: 15.11.2017, 3:11
akcje wątku: drzewko

Autor: Tomcat

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

Ponizsze jest w szczegolnosci do enrque111, Swietej AnnyMS, Teofili (tej w podrozy), [email protected], Henia z jedna palka, Barhamow, Cywilizacji, Szymonow, Bozonow i wszelkiej masci nawiedzonych.

Zrobcie sobie liste tych ktorych chcecie w swojej Polsce, tym ktorych nie chcecie w waszej Polsce dajcie bilet w jedna strone (wilczy bilet) i niech sobie wyjada...

- homo do Holandii

- lewacy do Rosji

- masoni do Wielkiej Brytanii

- agenci do Niemiec i Rosji

- heretycy do diabla

- pedofile na inna parafie... sorry to czkawka

- zdrajcy, za granice, obojetnie gdzie 

- niewierni na stos

Klasyfikacja niepozadanych jest z pewnoscia dluzsza i chetnie zobacze kto jeszcze nie moze nazywac sie Polakiem czy Polka.

Nie wiem ilu zostaloby tych prawdziwych katolickich partiotow ale chcialbym to zobaczyc bo w tym samym czsie zobaczylbym smierc boga w Polsce, wtedy stalby sie cud bog by zmarl, przestalby istniec bo tylu z was ktorzyby pozostali w katolickiej Polsce nie mialoby wystarczajaco kasy zeby tego boga utrzymac, jesli chcesz zobaczyc smierc boga odetnij doplyw kasy do religii.

Zrobcie to prosze.

• Re: Wilczy bilet...|Ola 15.11.2017, 3:26
    Zgadza się. Zostanie garstka ludzi. To słowa Przepowiedni.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Agnes32 15.11.2017, 16:28

Zgadza się. Zostanie garstka ludzi. To słowa Przepowiedni.

Nie Olu, to nie jest żadna przepowiednia. To tylko mrzonki rozpalonej główki Ilony (względnie jej trolling). W Polsce jest i będzie miejsce dla wszystkich.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Tomcat 15.11.2017, 3:31
    Ooooo, Ola, zapomnialem o Tobie, wybacz mi, ta garstka bedzie swiadkiem smierci boga.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Ola 15.11.2017, 3:35

Ooooo, Ola, zapomnialem o Tobie, wybacz mi, ta garstka bedzie swiadkiem smierci boga.

Ta garstka będzie wiedziała jak prawdziwe szczęście wygląda na ziemi. Wszystko dzięki Bogu.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Tomcat 15.11.2017, 3:39
    @Ola - jako, ze jest was zdecydowana mniejszosc to moze wy wezcie sobie wilczy bilet I wyjedzcie do Watykanu I zostawcie reszte ludzi w spokoju albo jeszcze lepiej wydzierzawcie sobie kawalek "ziemi swietej" I tam praktykujcie wasze mumbo jumbo, zostawcie Polske w spokoju.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Ola 15.11.2017, 3:46

@Ola - jako, ze jest was zdecydowana mniejszosc to moze wy wezcie sobie wilczy bilet I wyjedzcie do Watykanu I zostawcie reszte ludzi w spokoju albo jeszcze lepiej wydzierzawcie sobie kawalek "ziemi swietej" I tam praktykujcie wasze mumbo jumbo, zostawcie Polske w spokoju.

Pan Bóg wybrał Polskę. Musisz się z tym pogodzić.
    http://www.fronda.pl/a/polska-chrystusem-narodow-to-juz-sie-dzieje,28281.html
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Tomcat 15.11.2017, 3:55
    Zydowski bog wybral Polske??? Cos u niego jest kiepsko z patriotyzmem, wiesz czemu nie wybral Izraeala? poza tym oststnie 400 lat wyrazie mowia, ze zaden bog Polski nie lubi... ten do ktorego ziomki sie modla... nic nie robi dla kraju, ten do ktorego sie nie modla oczywiscie nic nie robi dla kraju ale kosciolek kosi kase a to tez nie robi nic dla kraju.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Ola 15.11.2017, 4:07

Zydowski bog wybral Polske??? Cos u niego jest kiepsko z patriotyzmem, wiesz czemu nie wybral Izraeala? poza tym oststnie 400 lat wyrazie mowia, ze zaden bog Polski nie lubi... ten do ktorego ziomki sie modla... nic nie robi dla kraju, ten do ktorego sie nie modla oczywiscie nic nie robi ...

Żydzi byli narodem wybranym ale Boga odrzucili.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Tomcat 15.11.2017, 3:58
    @Ola - ..."Pan Bóg wybrał Polskę"... skad wiesz? powiedzial Ci czy Ci ten bajer wcisnieto jak prawda wcielona???
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Ola 15.11.2017, 4:08

@Ola - ..."Pan Bóg wybrał Polskę"... skad wiesz? powiedzial Ci czy Ci ten bajer wcisnieto jak prawda wcielona???

Skąd wiem? Pewnie wynika to z mojej wiary w Boga. Jak odróżnisz prawdę od fałszu też będziesz wiedział.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Paweł ("Waldi") 15.11.2017, 7:32
    :)Tomcat,
    Czyli Twój Bóg jest również naszym Bogiem, skoro już wiesz że umiera.

Tylko szkoda, że nie zauważyłeś ze On potem z m a r t w y c h w s t a j e...
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Beta 15.11.2017, 10:24
    @Tomcat
    Wszyscy, których wymieniłeś do jedynej Prawdy- Jezusa Chrystusa.

Mylisz się, że do wiary w Boga, czy istnienia religii potrzeba pieniędzy. Wiara przetrwała w ludziach pomimo fali prześladowań, mimo grabieży majątków Kościoła i równania z ziemią świątyń. Przetrwała pomimo wojen, prześladowań , tortur, szantażu i wielkiego cierpienia. Pomimo albo DZIĘKI temu. I nie pomoże wycieranie sobie buźki Bogiem, kpienie z ludzi wierzących. To są fakty historyczne. Choćby za naszą wschodnią granicą prześladowano ludzi, zburzono kościoły, pomordowano kapłanów. Gdy wreszcie otwarto granice i księża mogli dotrzeć do tych biednych prześladowanych ludzi, gdzie wydawało się, że wiarę władza komunistyczna skutecznie wypleniła z ludu, okazało się , że przez te wszystkie lata głęboka wiara w Chrystusa przetrwała. Gdy pojawiał się kapłan, ludzie przemierzali setki kilometrów, by się wyspowiadać i przyjąć Ciało Chrystusa. Na strychach ukrywano krzyże i modlono się przez te wszystkie lata. I nie masz pojęcia jak bardzo czekali ci ludzie na odbudowanie świątyń. Jak cieszą się z pomocy, bo nie stać ich na odbudowę. Jak bardzo potrzeba kapłanów. To historia najnowsza. Takich historii jest pełno.
    Nie wiem skąd twoja nienawiść do Tego, którego istnienie nie wierzysz. Skąd te szyderstwa z wierzących.
    Narodem wybranym są wierzący w Chrystusa. Tyle w temacie.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Witt 15.11.2017, 10:45
    Nachlałeś się?
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...| Szymon z Cyreny 15.11.2017, 11:15

Nachlałeś się?

w dodatku o trzeciej w nocy :-)
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Wilczy bilet...|Adalbert1241 15.11.2017, 16:01

w dodatku o trzeciej w nocy :-)

Horror! Nocny!
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook