Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump

dodano: 12.06.2019, 0:23
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

"Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym" (Marszałek Józef Piłsudski)

Niestety są to amerykańskie informacje wywiadowcze, więc nie mogę powiedzieć. Fajnie jest wiedzieć więcej niż to, co wie przeciętny Kowalski. Choć taka wiedza może być czasem bardzo niebezpieczna... Ale w końcu ja już nie jestem przeciętnym "PimPusiem" z Forum Frondy. Musicie z tym jakoś rzyć :D

• Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|kandydat 12.06.2019, 0:26
    Ranczo ty widział? 😯
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|Polipid3 12.06.2019, 0:30
    Ja też wiem to będzie NBP
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|Adalbert1241 12.06.2019, 2:04
    Rzyć?
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|PiSowczyk 12.06.2019, 3:14

Rzyć?

Taka część ciała, w którą mogą mnie pocałować czule rozmaite ciule.
    "Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym" (Marszałek Józef Piłsudski)
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|kandydat 12.06.2019, 15:16

Taka część ciała, w którą mogą mnie pocałować czule rozmaite ciule.

W serialu Ranczo występowało dwóch Ślązaków, którzy grali Podlasiaków.
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|Wojo 12.06.2019, 9:12
    W niebie nie ma pychy, a w piekle pokory.
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|ProjectPi v2 12.06.2019, 16:08
    A czort z tym gdzie Trump swego fordzika chce parkować.
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|Adalbert1241 12.06.2019, 16:18
    Może i tak, może i nie .Tylko nie wie Pan po co ten fort tu będzie:)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook