Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wiecie #fforumkowy ludku, że pan Premier Rządu RP, były prezes Banku WBK Zachodni (obecnie Santander Polska), ma was za głupców?

dodano: 10.10.2018, 21:35
akcje wątku: drzewko

Autor: drabinka

Zostawiłem tu drabinkę, ale gdzie ona się podziała?

Szczegołów poszukajcie sobie w sieci używając ulubionej wyszukiwarki.

Ja polecam:

https://ecosia.org

• Re: Wiecie #fforumkowy ludku, że pan Premier Rządu RP, były prezes Banku WBK Zachodni (obecnie Santander Polska), ma was za głupców?|Adalbert1241 11.10.2018, 0:00
    I twierdzi Pan że ma do tego podstawy?
    Odpowiedz
  • Re: Wiecie #fforumkowy ludku, że pan Premier Rządu RP, były prezes Banku WBK Zachodni (obecnie Santander Polska), ma was za głupców?|Adalbert1241 11.10.2018, 0:13
    Nasza ulubioną wyszukiwarką jest wyszukiwarka "sałata"z podobizną prezydenta Jacksona (z tą białą czupryną)
    Zdziwiłby sie Pan co można przy jej pomocy wyszukać.
    Odpowiedz
  • Re: Wiecie #fforumkowy ludku, że pan Premier Rządu RP, były prezes Banku WBK Zachodni (obecnie Santander Polska), ma was za głupców?|kawaixanax 11.10.2018, 15:21
    Prywatna opinia polityka, myślę że nikogo tutaj nie obejdzie. Można dalej emocjonować się tym co kto powiedział, ale niczego to nie zmieni. Zamiast marnować czas na poliykę, która i tak będzie "żyć" w tle bez naszego udziału, radzę poszukać sobie bardziej wartościowych zainteresowań.
    Odpowiedz
  • Re: Wiecie #fforumkowy ludku, że pan Premier Rządu RP, były prezes Banku WBK Zachodni (obecnie Santander Polska), ma was za głupców?|Frey 11.10.2018, 22:30
    Droga, którą idę, jest najkrótszą z wszystkich dróg.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook