Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Widziałem konferencję prezydentów.

dodano: 12.06.2019, 21:14
akcje wątku: drzewko

Autor: henryk1

Putin dostał czkawki, a Makrela się zesrała. "brak męstwa u ruskich" Chyba na Dudę zagłosuję:)))))

• Re: Widziałem konferencję prezydentów.|Teofila (w podróży) 12.06.2019, 21:20
    >a Makrela się zesrała

Fi donc, Heniu.

>Chyba na Dudę zagłosuję:)))))

Na razie konkurencji nie widać.
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|PiSowczyk 12.06.2019, 21:30
    Ja nie tylko oglądałem, bo również nagrywałem. Wersję anglojęzyczną oczywiście. Tak, aby poszło w świat jakie piękne rzeczy aktualnie dzieją się na linii Polska-USA i jak wspaniałego mamy prezydenta w Polsce. Oczywiście zagłosuję na Dudę ponownie.
    "Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym" (Marszałek Józef Piłsudski)
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|henryk1 12.06.2019, 21:35

Ja nie tylko oglądałem, bo również nagrywałem. Wersję anglojęzyczną oczywiście. Tak, aby poszło w świat jakie piękne rzeczy aktualnie dzieją się na linii Polska-USA i jak wspaniałego mamy prezydenta w Polsce. Oczywiście zagłosuję na Dudę ponownie.

Podpadł mi , ale się stara. Lepsza niewola u amerykańców niż sojusz z sojuzem.
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|Adalbert1241 12.06.2019, 22:35

Podpadł mi , ale się stara. Lepsza niewola u amerykańców niż sojusz z sojuzem.

Tak jak w Meksyku?? :)))
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|henryk1 12.06.2019, 22:56

Tak jak w Meksyku?? :)))

Inna inszość. My Polacy. Ucywilizujemy amerykańców:)
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|Valenveil 12.06.2019, 21:34
    a Makrela się zesrała
    No, fajnie. Kupiłem makrelę wędzoną, ale w te upały zadowolę się raczej hummusem, pastą kukurydzianą i Perłą niepasteryzowaną, ale mocno schłodzoną.

https://s.mamotoja.pl/media/cache/450x450/media/product/201409/237_01_7422.jpg
    • Buddha for Mary •
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|henryk1 12.06.2019, 21:36

a Makrela się zesrała
    No, fajnie. Kupiłem makrelę wędzoną, ale w te upały zadowolę się raczej hummusem, pastą kukurydzianą i Perłą niepasteryzowaną, ale mocno schłodzoną.

https://s.mamotoja.pl/media/cache/450x450/media/product/201409/237_01_7422.jpg

Ja to przewidziałem. Od rana się chłodzę:)
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|Valenveil 12.06.2019, 21:39
    PiSowczyk, jak ty to nagrywasz? Używasz VLC czy jakiegoś mocniejszego aparatu? Za czasów młodości robiłem zdjęcia aparatem Smiena na polskich błonach fotograficznych i całkiem nieźle wychodziły.

https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/da/b8/73/aparat-fotograficzny-smiena-8-wroclaw-sprzedam-501408219.jpg
    • Buddha for Mary •
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|Leteryk 12.06.2019, 21:45
    Teofila (w podróży) nic dobrego nie wróży.
    Let it be.
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|Adalbert1241 12.06.2019, 23:22
    Nie ma zadnych zmian Henryku.

"Jest 2004 rok. Beata Szydło ma za sobą już bogatą przeszłość samorządową. Była burmistrzem w Brzeszczach i radną małopolskiego sejmiku. Lada dzień dostanie się do Sejmu z list PiS.

To właśnie wtedy amerykańska ambasada dostrzega prężną działaczkę i zaprasza ją na wyjątkowe szkolenia do Stanów Zjednoczonych. - "The International Visitor Leadership" to szkolenia prowadzone przez Departament Stanu USA, do których wybierane są wyłącznie osoby mające szansę w przyszłości zostać liderami w dziedzinach polityki, mediów czy biznesu. Do programu nie można się zgłosić, tylko trzeba być wytypowanym przez stronę amerykańską - czytamy na stronach ambasady USA w Polsce. Poza Szydło szkolenie ukończyli także inni znani polscy politycy, m.in.: Bronisław Komorowski (63 l.), Donald Tusk (58 l.), Aleksander Kwaśniewski (61 l.), Hanna Suchocka (69 l.) i Kazimierz Marcinkiewicz (56 l.).

Szydło ze szkolenia była zadowolona. - Czas spędzony w Waszyngtonie wiele mnie nauczył - napisała na swojej stronie internetowej.

Czy dzięki temu będzie faworytką podczas poniedziałkowej debaty? Zapytaliśmy o to jednego z uczestników amerykańskiego szkolenia, byłego wiceszefa MSZ Witolda Waszczykowskiego (58 l.), który uczestniczył w podobnym programie kilkanaście lat temu. - Takie szkolenie daje jej przewagę. Uczy bowiem zachowań merytorycznych, ale też amerykańskiego luzu. Uczy, jak przyciągnąć odbiorcę, np. rozluźniającym żartem. Debata w jej wykonaniu na pewno nie będzie nudna - uważa Waszczykowski."
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|Adalbert1241 12.06.2019, 23:24
    https://en.wikipedia.org/wiki/International_Visitor_Leadership_Program

Obejrzyj Henryku te listę:)))
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|henryk1 12.06.2019, 23:27

https://en.wikipedia.org/wiki/International_Visitor_Leadership_Program

Obejrzyj Henryku te listę:)))

Pesymista z Ciebie. Mądre cielę dwie matki ssie:)
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem konferencję prezydentów.|Adalbert1241 13.06.2019, 14:09

Pesymista z Ciebie. Mądre cielę dwie matki ssie:)

Zalezy od czlowieka. Vide Paderewski:))
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook