Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Widziałem Jezusa poza ciałem jest życie, śmierć kliniczna świadectwo z wiadomości.

dodano: 12.10.2017, 11:42
akcje wątku: drzewko

Autor: Teles

https://www.youtube.com/watch?v=ae6UwgmtjiM

Widziałem Jezusa poza ciałem jest życie, śmierć kliniczna świadectwo z wiadomości.
Nastolatek z USA zasłabł na w-fie i na 20 minut wyszedł z ciała. Przyszli do niego aniołowie i Jezus.

Ten 17-letni piłkarz grający w szkole średniej twierdzi, że widział Jezusa po upadku w klasie siłowni i przez 20 minut bez serca.

Zack Clements, z Brownwood, w Teksasie, został zabrany do szpitala, gdzie lekarze pracowali, aby go ożywić po tym, jak upadł, podczas biegania sprintem w jego szkole w Akademii Życia Victory 5 maja.

Gdy lekarze zamierzali stwierdzić śmierć Zacka, jego puls powrócił i został on wysłany do Szpitala Dziecka w Fort Worth. W kilka dni później obudził się w jednostce intensywnej opieki.

Zack powiedział, że zobaczył Jezusa tuż przed odzyskaniem impulsu.

"Gdy byłem poza ciałem w tych 20 minutach, zobaczyłem mężczyznę, który miał długie włosy i brodę, a to nie zajęło mi wiele czasu, aby zdać sobie sprawę, że to był Jezus" - powiedział CBS Dallas-Fort Worth.

"Podszedłem do niego, położył dłoń na moim ramieniu i powiedział mi, że wszystko będzie w porządku i nie martw się", dodał.

Ojciec Zacka, Billy Clements, powiedział, że choć niektóre mogą uznać historię jego syna za niewiarygodną, on i jego rodzina widzą boski cud jako jedyne wyjaśnienie dla powrotu do życia Zacka.

Bo on się obudził i powiedział nam coś, co przeżył. To po prostu nie możesz tego wytłumaczyć. Po ludzku nie jest możliwe wyjaśnienie tego wydarzenia - powiedział CBS.

Matka Zack, Teresy Clements, przyznała również, że Jezus pomógł przywrócić syna do życia.

Powiedziała do CBS: "Cieszę się, że postanowił dać mi z powrotem moje dziecko.

Zack planuje powrót do szkoły po tym jak lekarze usuną go ze szpitala, co może nastąpić w ciągu najbliższych kilku dni. Jego upadek nadal jest niewyjaśniony przez specjalistów medycznych.

• Re: Widziałem Jezusa poza ciałem jest życie, śmierć kliniczna świadectwo z wiadomości.|dr Hackenbush 12.10.2017, 14:24
    Eeeee, wiecej ludzi widzialo UFO.
    Człowiek jest twórcą Boga, a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc to ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym. - Kazimierz Lyszczynski.
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem Jezusa poza ciałem jest życie, śmierć kliniczna świadectwo z wiadomości.|Duinne 12.10.2017, 16:20
    Najciekawsze jest to, ze w takich sytuacjach chrzescijanie widza Chrystusa, muzulmanie Allaha, a buddysci Budde (prosze sobie poczytac o delokach w buddyzmie). Kazdy przychodzi po swojego?
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem Jezusa poza ciałem jest życie, śmierć kliniczna świadectwo z wiadomości.|Fredny 12.10.2017, 19:22
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem Jezusa poza ciałem jest życie, śmierć kliniczna świadectwo z wiadomości.|WojciechA 13.10.2017, 9:04
    Jak muzułmanie mogą widzieć Allaha, którego nikt nie widział, i nikt nawet nie próbował namalować, bo mahometańcom nie wolno malować postaci?
    Odpowiedz
  • Re: Widziałem Jezusa poza ciałem jest życie, śmierć kliniczna świadectwo z wiadomości.|Duinne 13.10.2017, 9:28

Jak muzułmanie mogą widzieć Allaha, którego nikt nie widział, i nikt nawet nie próbował namalować, bo mahometańcom nie wolno malować postaci?

To ma byc wszystko na logice oparte?
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook