Otwarte forum dyskusyjne Frondy

wczoraj była miesiecznica

dodano: 11.10.2017, 13:30
akcje wątku: drzewko

Autor: twardek

Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.

W przemówieniu JK powiedział o Smoleńsku m.in.: „- I będzie prawda. Prawda, której jeszcze dzisiaj nie znamy, i ja jej nie znam, ale prawda, albo stwierdzenie: dzisiaj, w tych okolicznościach, które mamy, tej prawdy do końca ustalić się nie da.”

W objaśnieniu tej wypowiedzi p. rzecznik Mazurek wskazała m.in., iż finał, z impasem co do wyniku, będzie rezultatem braku „dobrej woli drugiej strony”. Na pytanie dziennikarza dodała, że w jej ocenie drugą stroną jest Rosja.

Jeśli dobrze zrozumiałem całość wypowiedzi p. Rzecznik, to kontekst „drugiej strony”, posłużył jej wskazaniu Rosji jako nieprzychylnego partnera w wyjaśnianiu katastrofy. Nie ma nawet zawoalowanego wskazania Rosji jako sprawcy. Ba, chyba Tuskowi przyjdzie zeznawać z odrzucenia „świeżej” po katastrofie sugestii Rosji odnośnie do umiędzynarodowienia śledztwa.

J. Korwin-Mikke jest pewnie usatysfakcjonowany, ja, człowiek-nikt, też, ale jak sobie z tym poradzi Antoni ?

• Re: wczoraj była miesiecznica|Fredny 11.10.2017, 13:41
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: wczoraj była miesiecznica|twardek 11.10.2017, 14:36
    Giertych ma problem z identyfikacją przedmiotu cudzych wypowiedzi. Jk mówił o prawdzie O ZAMACHU.
    Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: wczoraj była miesiecznica|Hsiwej 11.10.2017, 15:51
    Cześć Twardek,
    Czy mógłbyś wskazać mi gdzie raport Milera rozmija się z prawdą? Albo co było niezgodne z fizyką.
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: wczoraj była miesiecznica|twardek 11.10.2017, 16:32
    Cześć Hsiweju (jak miło),
    w kwestii: zamach był, czy nie zaproponowałem Air Wolf'owi taką oto konstatację:
    "Chcę być uprzejmym, więc ujmę to tak: "wysiłki nas obu w celu przekonania Interlokutora przypominają zaklęcia nóg dębowego stołu aby zakwitły. Dajmy tedy pokój."
    Poczuj się także adresatem, proszę.
    Odpowiedz
  • Re: wczoraj była miesiecznica|AirWolf 11.10.2017, 21:04

Cześć Hsiweju (jak miło),
    w kwestii: zamach był, czy nie zaproponowałem Air Wolf'owi taką oto konstatację:
    "Chcę być uprzejmym, więc ujmę to tak: "wysiłki nas obu w celu przekonania Interlokutora przypominają zaklęcia nóg dębowego stołu aby zakwitły. Dajmy tedy pokój."
    Poczuj się także adresatem, proszę.

Cóż szanuję twoje prawo do pozostania głupcem ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=wjbjZwJprSg
    Odpowiedz
  • Re: wczoraj była miesiecznica|dr Hackenbush 11.10.2017, 18:52
    @twardek - ..."wysiłki nas obu w celu przekonania Interlokutora przypominają zaklęcia nóg dębowego stołu aby zakwitły"... coponiektorzy twierdza, ze wiara czyni cuda... wielu uwierzylo w zamach... tyle, ze wiara to zupelnie odmienna rzecz od wiedzy...
    Człowiek jest twórcą Boga, a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc to ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym. - Kazimierz Lyszczynski.
    Odpowiedz
  • Re: wczoraj była miesiecznica|Adalbert1241 11.10.2017, 19:30
    Chapeau bas Panie Twardek:)))
    Odpowiedz
  • Re: wczoraj była miesiecznica|AirWolf 11.10.2017, 21:03
    No ładnie. Po ponad 80 miesiącach wciskania kitu o zbliżaniu się do prawdy, w obliczu narastającego zmęczenia tematem, JK szykuje sobie drogę dyskretnego odwrotu. Temat Zamachu Smoleńskiego jest już niepotrzebny. PiS rozda suwerenowi 75 miliardów zł. i i za tyle kupi sobie następną kadencję.
    W warunkach państwa totalitarnego - jeśli zdążą zaorać sądy.
    https://www.youtube.com/watch?v=wjbjZwJprSg
    Odpowiedz
  • Re: wczoraj była miesiecznica|Adalbert1241 12.10.2017, 3:38
    Jak to dobrze jednak urządzone jest że Pan Airwolf nie rozumie otaczajacej go rzeczywistości.:)
    Odpowiedz
  • Re: wczoraj była miesiecznica|twardek 12.10.2017, 19:52
    Pal sześć to, co pisze Air Wolf.
    Mnie osobiście zastrzygło uszami to, że Prezes uznał za stosowne powiedzieć, że on też jej (prawdy) nie zna. Nie musiał tego mówić, przecież to zupełnie dziwaczne wyznanie, a jednak powiedział. Chyba wie, że są w Polsce tacy, którzy wiedzą, że on wie ?!
    Prezes wie też, że ta prawda, to antynarodowy granat a poza tym chce być lojalny. Nie tyle wobec źródła, ile wobec posłańca. Ostatecznie Orban, to równy gość a jako szef Węgier jest Polsce cholernie potrzebny.
    Oczywiście, biorąc teoretycznie mogę się domyślać nietrafnie, chodzi jednak o to, byście powzięli wątpliwość czy aby nie mam racji. A czas pracuje dla nas. Akurat ta sprawa rypnie się w perspektywie paru lat.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook