Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030

dodano: 7.12.2017, 0:30
akcje wątku: drzewko

W dramatycznej deklaracji politycznej przeplatanej groźbami i ostrzeżeniami Watykan wzywa świat do „dekarbonizacji systemu energetycznego tak szybko, jak to tylko możliwe”, by uniknąć nieodwracalnych szkód dla ludzkości i ekosystemów. Jednocześnie wzywa do realizacji wszystkich celów depopulacyjnej Agendy 2030 i wyraża wdzięczność politykom lewicowym za propagandę klimatyczną.

 Histeryczna deklaracja polityczna Papieskiej Akademii Nauk. Chodzi o Agendę 2030

W "Deklaracji końcowej" autorzy proklamują „szybkie przejście na system energetyczny o zerowej emisji dwutlenku węgla – zastępując węgiel, ropę i gaz energią wiatrową, słoneczną, geotermalną i innymi źródłami o zerowej emisji dwutlenku węgla”. Ma to zapobiec katastrofalnym „zmianom klimatu”

Deklaracja stwierdza, że„Wszystkie państwa powinny pilnie zrealizować globalne zobowiązania zawarte w Agendzie 2030 (w tym cele zrównoważonego rozwoju) i paryskim porozumieniu klimatycznym” – czytamy. I dalej: „Państwa winny całkowicie przestawić systemy energetyczne, pozbywając się węgla tak szybko, jak to możliwe i nie później niż w połowie stulecia, przechodząc od energii pochodzącej z węgla, ropy i gazu do energii wiatrowej, słonecznej, geotermalnej i innych źródeł o zerowej emisji dwutlenku węgla”.

„Bogaci” mają nie tylko szybko przejść na bezpieczną energię, ale także mają zapewnić finansowanie „ubogim” w zakresie kosztów przystosowania się do zmian klimatu, szybko zmniejszyć niebezpieczne zanieczyszczenia powietrza. Kraje mają całkowicie zrezygnować z wylesiania i rewitalizować zdegradowane tereny. W deklaracji stwierdza się nawet, że w celu przyspieszenia dekarbonizacji gospodarki światowej, powinny istnieć drogie pozwolenia na emisję dwutlenku węgla oparte na szacunkowych kosztach społecznych używania węgla.

Należy propagować badania i rozwój technologii aby „stworzyć silny sojusz na rzecz zrównoważonego rozwoju; promować zmiany zachowań korzystne dla zdrowia ludzi i ochrony środowiska, takie jak zwiększenie diet opartych na roślinach; edukować i wspierać młodych, aby stali się liderami zrównoważonego rozwoju”. „Winno się promować sojusz, który skupia naukowców, decydentów, pracowników służby zdrowia, przywódców duchowych, społeczności i fundacje, aby wspierać transformację społeczną niezbędną do osiągnięcia naszych celów w duchu encykliki papieża Franciszka Laudato si” – czytamy. 

Dokument wydany przez Papieską Akademię Nauk stanowi swoistą mieszanką ideologii politycznej i apokaliptycznych wizji, obliczonych na wywołanie masowej histerii. Oświadczenie przypomina raporty i deklaracje sprzed lat Klubu Rzymskiego, które straszyły wyczerpaniem się zasobów ropy do 2000 roku i domniemaną eksplozją demograficzną. Pod tekstem podpisali się uczestniczy listopadowej konferencji watykańskiej –  liczna ekipa propagatorów aborcji i zwolenników ograniczenia liczby ludności na świecie, którzy w sposób nieuprawniony łączą rzekome globalne ocieplenie, za które obciąża się ludzi z realnym problemem zanieczyszczenia środowiska.

Rzekome zmiany klimatu spowodowane przez człowieka są idealnym narzędziem do realizacji programu politycznego, mającego na celu odgórną reorganizację działalności gospodarczej i redystrybucję dochodów. Watykan pomaga  posuwać naprzód tak „ideologicznie napędzaną agendę”.

Źródło: pas.va

http://www.bibula.com/?p=98537

Co to oznacza dla gospodarki Polski wiemy doskonale z historii walki Niemiec o zamknięcie polskich kopalń węgla i wyeliminowanie polskiej konkurencji z rynku wydobycia oraz dystrybucji węgla. Nie dość, że mamy zrezygnować z energii pochodzącej z węgla, ropy i gazu, to jeszcze winniśmy zapewnić finansowanie „ubogim” w zakresie kosztów przystosowania się do zmian klimatu.

Franciszek ekolog realizuje masońskie cele we wszystkich dziedzinach życia.

 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|. 7.12.2017, 0:32
  Dlatego ONZ powinien w końcu zająć się wydawaniem ortodoksyjnych encyklik, byłaby jakaś symetria...:-(
  http://www.fronda.pl/forum/ponadczasowy-dezyderat-ziemkiewicza,90062.html
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 0:44

  Dlatego ONZ powinien w końcu zająć się wydawaniem ortodoksyjnych encyklik, byłaby jakaś symetria...:-(


  Franciszek częściej powołuje się na rezolucje ONZ niż na Pismo Święte.
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|. 7.12.2017, 0:51

  Franciszek częściej powołuje się na rezolucje ONZ niż na Pismo Święte.


  Faktycznie, słuchałem wiadomości radia watykańskiego w PR1 i coś takiego miało miejsce, zgrzyt jak cholera, może źle przetłumaczyli:-))
  http://www.fronda.pl/forum/ponadczasowy-dezyderat-ziemkiewicza,90062.html
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 10:27

  Faktycznie, słuchałem wiadomości radia watykańskiego w PR1 i coś takiego miało miejsce, zgrzyt jak cholera, może źle przetłumaczyli:-))


  W konferencji wzięli udział znani zwolennicy ograniczania populacji, kontroli narodzin i światowego rządu NWO. Treść wystąpień też realizowała cele masońskie.
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|Ateistyczny lewak 7.12.2017, 0:49
  Moze w ten sposob Franciszek zakaze palic w piecu smieciami czy weglem... palisz smieciami czy weglem idziesz do piekla.. dobra metoda na mohery... ale Rydzyk musi sie cieszyc.
  Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|twardek 7.12.2017, 0:55
  Ciekawe jest to, że na Antarktydzie w części zachodniej przybywa więcej lodu aniżeli ubywa w części wschodniej. Oczywiście, pokazuje się tylko miejsca, gdzie ubywa.
  Ciekawy jestem kiedy złoto-żerne bydło wprowadzi limity spożycia powietrza, których nie wykorzystaniem będzie można handlować na giełdach.
  Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 10:19

  Ciekawe jest to, że na Antarktydzie w części zachodniej przybywa więcej lodu aniżeli ubywa w części wschodniej. Oczywiście, pokazuje się tylko miejsca, gdzie ubywa.
  Ciekawy jestem kiedy złoto-żerne bydło wprowadzi limity spożycia powietrza, których nie wykorzystaniem będzie można handlować na giełdach.


  Zanieczyszczenie środowiska nie ma związku z rzekomym ociepleniem klimatu, ponieważ zanieczyszczenie wiąże się z obecnością w powietrzu niebezpiecznych drobnych cząstek stałych, podczas gdy propaganda dotycząca globalnego ocieplenia koncentruje się na emisji dwutlenku węgla. Ekspozycja człowieka na drobne cząsteczki zwiększa ryzyko ostrych infekcji dolnych dróg oddechowych, przewlekłej choroby płuc, chorób serca, udaru i raka płuc, podczas gdy ekspozycja na dwutlenek węgla – bezbarwny, bezwonny, nietrujący gaz – nie wywołuje żadnego z tych efektów i w rzeczywistości jest niezbędna do życia na ziemi. Zwłaszcza tam, gdzie jest dużo zieleni, lasów i użytków rolnych.
  Ekolog Franciszek nie dba o zanieczyszczone środowisko, tylko o interesy masonerii, która za pomocą Agendy 2030 realizuje swoje cele.
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|Ateistyczny lewak 7.12.2017, 2:03
  @twardek - a pokazuja jak lod sie przemieszcza z wschodniej czesci na zachodnia??? Taki uchodzczy lod.
  Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 11:01
  Gdyby to była jedna odosobniona konferencja Papieskiej Akademii Nauk, to pal ją sześć.
  Ale tu chodzi o zmasowaną działalność ekologa Franciszka, który nie cofa się przed niczym, przed żadnym kłamstwem i manipulacją.

  Jeden z prelegentów, John Schellnhuber, to założyciel i dyrektor poczdamskiego Instytutu Badań Klimatycznych i przewodniczący Niemieckiej Rady Doradczej na RZECZ GLOBALNEJ ZMIANY.
  Jego poglądy to wybuchowa synteza wiary w nadchodzącą wskutek globalnego ocieplenia katastrofę i poparcia dla rządu światowego NWO. Jednolita władza stanowić powinna, jego zdaniem, remedium na zmiany klimatyczne.
  W artykule „Poszerzając wszechświat demokracji” z 2013 roku Schellnhuber wzywał do utworzenia KONSTYTUCJI ZIEMI, GLOBALNEJ RADY i SĄDU PLANETARNEGO. Z kolei w jednym z wywiadów akceptował przymus używany przez polityków przeciw osobom niechętnym „potrzebnym” zmianom.

  Kolejny z zaproszonych na nią gości to Peter Raven. Ten biolog uczestniczył w poprzedniej konferencji Papieskiej Akademii Nauk. Stwierdził wówczas, że istnieje potrzeba, by LICZBA LUDZI na świecie była ograniczona.

  Kolejny z uczestników, sir Partha Dasgupta, związany jest z organizacją Population Matters. Zajmuje się ona lobbowaniem na rzecz zmian służącym ograniczeniu WZROSTU DEMOGRAFICZNEGO.

  Wśród najsłynniejszych prelegentów - Jeffrey Sachs, ekonomista zajmujący się problemami rozwoju, współtwórca polskiej transformacji gospodarczej i zwolennik ABORCJI. Tę ostatnią uważa za tanią i skuteczną opcjęZMNIEJSZENIA liczby POPULACJI. Jeffrey Sachs to także współautor deklaracji po konferencji w 2015 roku. Uznano w niej aktywność człowieka za główne źródło zmiany ziemskiego klimatu.

  W obradach brało udział także kilku polityków ze Stanów Zjednoczonych: kongresmen Scott Peters, stanowy senator z Kalifornii Kevin de León i gubernator Kalifornii Jerry Brown. Cała trójka związana jest z oferującym ABORCJĘ gigantem Planned Parenthood.

  Konferencji przewodniczył arcybiskup Marcelo Sánchez Sorondo, przewodniczący Papieskiej Akademii Nauk i Papieskiej Akademii Nauk Społecznych.Hierarcha ten należy obecnie do „Rady” zajmującej się kwestiami ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU. To organizacja założona przez ówczesnego Sekretarza Generalnego ONZ, Ban Ki-Moona. Wśród jej członków znajdują się także wspomniany Jeffrey Sachs, a także magnat medialny i zwolennik DEPOPULACJI, Ted Turner.

  Dotychczasowe konferencje zorganizowane przez Papieską Akademię Nauk także budziły kontrowersje wśród obrońców życia i rodziny. Na przykład w trwającej od 27 lutego do 1 marca 2017 roku konferencji „O biologicznym wymieraniu gatunków”, zorganizowanej przez tę instytucję, uczestniczyli przeciwnicy nauki Kościoła. Jeden z nich, dr Paul Ehrlich powiedział, że „pozostawienie jedynie miliarda ludzi miałoby sens i ogólny efekt pro-life (sic!), gdyż pozwalałoby utrzymać o wiele więcej istnień ludzkich przez tysiąclecia niż teraz z naszym obecnym niekontrolowanym wzrostem i perspektywą nagłego załamania”. Jego twierdzenia poparł wspomniany profesor biologii Paul Raven.

  Postrzeganie człowieka jako przede wszystkim zagrożenia dla przyrody oraz stanowisko przeciwne wzrostowi demograficznemu kłócą się z nauką Kościoła i Pisma Świętego. Wszak jak czytamy w Księdze Rodzaju, Pan Bóg powiedział do pierwszych ludzi: „bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi” (Rdz 1,28).

  Źródła: lifesitenews.com / pch24.pl / Biblia Tysiąclecia
  http://www.pch24.pl/skandal--na-konferencji-papieskiej-akademii-nauk-wystapia-zwolennicy-aborcji-i-depopulacji,53583,i.html

  Takimi ludźmi Franciszek się otacza. Na Watykanie organizuje im występy, opłaca i wspólnie ogłupiają biednych wiernych Kościoła, ale nie tylko. Rządzą światem.
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|. 7.12.2017, 11:42


  Najciekawsze chyba stwierdzenie:
  "Antychryst nie musi być osobą. Może być redukcją chrześcijaństwa do ideologii"

  "Antychryst jest blisko i niebawem nadejdzie - ogłosił papieżowi arcybiskup Bolonii, kardynał Giacomo Biffi. Sensacyjną wiadomość podał podczas postnych rekolekcji dla watykańskich hierarchów. Mało tego. Kardynał jest zdania, że antychryst będzie "pacyfistą, ekologiem i ekumenistą" w jednej osobie.
  Kardynał Biffi wygłaszając swą teorię powołał się na przepowiednie rosyjskiego teologa i filozofa Władimira Sołowjowa (1853-1900), a konkretnie na jego "Krótką opowieść o antychryście". Kardynał twierdzi, że zgodnie ze słowami Sołowjowa antychryst "powoła radę ekumeniczną szukającą porozumienia między wszystkimi odłamami chrześcijaństwa". A przecież już dziś ruch ekumeniczny, tj. zjednujący wszystkie religie, jest coraz silniejszy.

  "Tylko nieliczni katolicy, prawosławni i protestanci nie podążą za antychrystem" - powiedział Biffi. Nie wyjaśnił jednak, w czyjej konkretnie skórze objawi się na ziemi. "Antychryst nie musi być osobą. Może być redukcją chrześcijaństwa do ideologii" - stwierdził. Zasugerował, że antychryst w takiej formie może pojawić się wówczas, gdy miłość do pokoju lub szacunek dla przyrody staną się wartościami absolutnymi.

  Proroctwo 78-letniego kardynała wzbudziło sensację w Watykanie. Hierarchowie nie komentują tego szeroko, ale w kuluarach nie mówi się o niczym innym. Kardynał Biffi zdążył przyzwyczaić hierarchów do kontrowersyjnych wystąpień. Podczas swojej dwudziestoletniej arcybiskupiej kariery wielokrotnie ogłaszał nadejście antychrysta. Wcześniej mieli nim być m.in. muzułmańscy emigranci."  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/202844,kardynal-ostrzegl-papieza-przed-antychrystem.html
  12.10.2007  http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=234&doc=170
  Antychryst według proroctwa Sołowiowa

  "...w proroczej wizji Sołowiowa szatan "przedstawi się jako pacyfista, ekologista i ekumenista. Ma zwołać sobór ekumeniczny i będzie dążył do ugody ze wszystkimi chrześcijańskimi wyznaniami, zgadzając się na ustępstwa wobec każdego z nich. Ogół chrześcijan pójdzie za nim, z wyjątkiem małych grup katolików, prawosławnych i protestantów".

  http://www.fronda.pl/forum/ponadczasowy-dezyderat-ziemkiewicza,90062.html
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 12:47

  Najciekawsze chyba stwierdzenie:
  "Antychryst nie musi być osobą. Może być redukcją chrześcijaństwa do ideologii"

  "Antychryst jest blisko i niebawem nadejdzie - ogłosił papieżowi arcybiskup Bolonii, kardynał Giacomo Biffi. Sensacyjną wiadomość podał podczas postnych rekolekcji dla watykańskich hierarchów. Mało tego. Kardynał jest zdania, że antychryst będzie "pacyfistą, ekologiem i ekumenistą" w jednej ...


  "Antychryst nie musi być osobą. Może być redukcją chrześcijaństwa do ideologii"
  "ogłaszał nadejście antychrysta. Wcześniej mieli nim być m.in. muzułmańscy emigranci"

  - Arcybiskup Bolonii, kardynał Giacomo Biffi głosi herezję.
  Za chwilę będzie przekonywał, że Pan Bóg nie jest Osobą, tylko jakimś obłokiem kumulującym niezwykłą energię i siłę oraz nadinteligencję.
  Szatan też chciałby, aby człowiek nie wierzył w jego istnienie.

  Pan Bóg w Trójcy jedyny jest Osobą.
  Mały Katechizm rozpoczyna się: Główne Prawdy Wiary. Trzecim punktem jest wyznanie: Są trzy Osoby Boskie: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty.
  Anioły w Niebie to byty duchowe stworzone przez Pana Boga. Nie jakieś tam np. " redukcje chrześcijaństwa do ideologii".
  Zbuntowani Aniołowie to Szatan, Lucyfer i inni, ale to również byty duchowe, a nie " redukcje chrześcijaństwa do ideologii".
  Antychryst musi być osobą, bytem osobowym, anie ideą, czy zbiorowiskiem muzułmańskich nachodźców.

  Arcybiskup Bolonii, kardynał Giacomo Biffi miesza biednym wiernym w głowach (za czyim podpuszczeniem?).
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|[email protected] 7.12.2017, 12:50

  "Antychryst nie musi być osobą. Może być redukcją chrześcijaństwa do ideologii"
  "ogłaszał nadejście antychrysta. Wcześniej mieli nim być m.in. muzułmańscy emigranci"

  - Arcybiskup Bolonii, kardynał Giacomo Biffi głosi herezję.
  Za chwilę będzie przekonywał, że Pan Bóg nie jest Osobą, tylko jakimś obłokiem kumulującym niezwykłą energię i siłę oraz nadinteligencję.
  Szatan ...


  Errata:
  a nie ideą
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|waldens 8.12.2017, 14:14
  Zapewne wkrótce wyda bullę zakazującą używania kadzidła z powodów ekologicznych.
  Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
  Odpowiedz
 • Re: Watykan groźbami, ostrzeżeniami, apokaliptycznymi wizjami zmusza do „dekarbonizacji systemu energetycznego" i do realizacji celów depopulacyjnej Agendy 2030|[email protected] 8.12.2017, 14:27

  Zapewne wkrótce wyda bullę zakazującą używania kadzidła z powodów ekologicznych.


  100/100.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook