Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?

dodano: 26.10.2012, 18:40
akcje wątku: drzewko

Autor: Maria wiadomo która

Jestem typową warszawską lansiarą i to podobno jeszcze nie starą

Ja się cieszę 

• Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Maria wiadomo która 26.10.2012, 18:47
    skąd zdjęty? Był w modlitewniku i jest
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|iarema 26.10.2012, 18:48
    nie

zupelnie mnie nie interesuje glowna strona - w obecnym ksztalcie ta gazetka internetowa z blogowiskiem, to zupelna pomylka
    rak'n'roll <br> <br> <br> https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/534
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Phantom 26.10.2012, 19:01
    A z czego ta radość?
    Raz powiedziałem - ale mi sie durniowi porąbało.
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Maria wiadomo która 26.10.2012, 19:05

A z czego ta radość?

z ewangelizacji
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Cyrylica 26.10.2012, 20:50
    Fajnie, że wątek ŻRFF znalazł się na pierwsze stronie, byłoby lepiej, gdyby tam był na stałe i gdyby tam się również znalazł ten prawdziwy banner ŻRFF.
    Ale ten wątek jest zmasakrowany. Mam nadzieję, że nastąpią zmiany i da się normalnie wklejać wpisy, chociaż tak, jak było przedtem.
    "Dobrze jest żyć, ale dobrze żyć jest jeszcze lepiej".
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Maria wiadomo która 26.10.2012, 20:55

Fajnie, że wątek ŻRFF znalazł się na pierwsze stronie, byłoby lepiej, gdyby tam był na stałe i gdyby tam się również znalazł ten prawdziwy banner ŻRFF.
    Ale ten wątek jest zmasakrowany. Mam nadzieję, że nastąpią zmiany i da się normalnie wklejać wpisy, chociaż tak, jak było przedtem.

czemu zmasakrowany ?
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Cyrylica 26.10.2012, 21:05

czemu zmasakrowany ?

Chyba Intencje stałe stanowią za długi wpis i musiał zostać podzielony na cztery kawałki. Nie wiem, czy istnieje możliwość, żeby wchodził w całości.
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Andriusza 29.10.2012, 8:37
    Czy to jest na pewno FF?!
    \"To przez doswiadczenia Bóg przywiązuje do siebie dusze szczególnie przez Niego umiłowane\" - św. o. Pio
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Cyrylica 29.10.2012, 8:48
    Wątek już poleciał z pierwszej strony, czyli sprawa zakończona, a niesmak pozostał (oczywiście, nie po wątku ŻRFF).
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Cyrylica 30.10.2012, 19:22
    Nie mogę patrzeć na te dwa tytuły wątków.
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Andriusza 31.10.2012, 10:53

Nie mogę patrzeć na te dwa tytuły wątków.

Rozumiem.
    To są jednak istotne wątki na obecnym FF. Maski opadły.
    Obnażył zamysły serc wielu.
    \"To przez doswiadczenia Bóg przywiązuje do siebie dusze szczególnie przez Niego umiłowane\" - św. o. Pio
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Cyrylica 31.10.2012, 12:08

Rozumiem.
    To są jednak istotne wątki na obecnym FF. Maski opadły.
    Obnażył zamysły serc wielu.

Tylko nie pojmuję, po co te akcje? Bo że to są akcje, to obserwuję od jakiegoś czasu? Czy po to, by wygryźć niewygodne osoby? Tak to odbieram.
    Odpowiedz
  • Re: Wątek Różańcowy Ani wyeksponowany jest teraz na pierwszej stronie Fronda.pl, nijak Was to nie cieszy ?|Andriusza 31.10.2012, 12:27

Tylko nie pojmuję, po co te akcje? Bo że to są akcje, to obserwuję od jakiegoś czasu? Czy po to, by wygryźć niewygodne osoby? Tak to odbieram.

Odbiór z zewnątrz jest właśnie taki. "Dożynanie watahy".
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook