Otwarte forum dyskusyjne Frondy

W POlsce Tuska za skatowanie studenta dostaje sie tylko 3.5 roku więzienia

dodano: 17.12.2012, 8:07
akcje wątku: drzewko

Tata Maćka Mieśnika (19 l.), zakatowanego na śmierć studenta z Radomia nie może pogodzić się z decyzją sądu. Maciek zginął w kwietniu ubiegłego roku – śmiertelnie pobity przez trzech bandytów. Po awanturze w klubie trzej piłkarze ręczni skatowali chłopaka, który miał zaledwie 160 cm wzrostu. Maciek zmarł w szpitalu. Wielu ekspertów jest zdania, że sedzia Grażyna Jakubowska wydała śmiesznie niskie wyroki: dwóch złoczyńców skazała na 3,5 roku więzienia, a trzeciego zaledwie na dwa lata.

se.pl

 • Re: W POlsce Tuska za skatowanie studenta dostaje sie tylko 3.5 roku więzienia |Ombretta sdegnosa 17.12.2012, 10:59
  O ile dobrze kojarzę sprawę, to denat sam po pijaku wywołał awanturę, uderzając jednego ze sprawców kuflem od piwa w twarz. Jak się rozpoczyna mordobicie, trzeba jednakowoż liczyć się z tym, że samemu dostanie się manto.

  Oczywiście nie pochwalam i nie usprawiedliwiam zabijania człowienia za to, że kumplowi przylutował w twarz kuflem od piwa, ale okoliczności sprawy nie są takie jednoznaczne, jak wynikałoby z wpisu otwierającego wątek.
  Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati.
  Odpowiedz
 • Re: W POlsce Tuska za skatowanie studenta dostaje sie tylko 3.5 roku więzienia |Jan Bodakowski 17.12.2012, 13:36
  a za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu do 8 miesięcy wiezienia
  Odpowiedz
 • Re: W POlsce Tuska za skatowanie studenta dostaje sie tylko 3.5 roku więzienia |BRMTvUngern-Sternberg(Agora do w 17.12.2012, 22:04
  ttt
  Nie mogąc Giertychowi sprostać,musieli wnet kompleksów dostać.Bo jak uczy Freud profesor :w człowieku rodzi się agresor,gdy mu o sobie złe mniemanie nasuwa z innym porównanie.Nikt nie godzi się z ochotą z tym że zwykłym jest idiotą.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook