Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Uważam bowiem – zgodnie z moją ulubioną teorią spiskową - że w Polsce nie można być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem"

dodano: 15.05.2018, 14:45
akcje wątku: drzewko

Autor: by bardziej słuchali Jego, niż ludzi

http://www.fronda.pl/forum/sluszne-argumenty-w-obronie-przed-agresywnym-modernizmem-obecna-kondycja-kosciola-jest-taka-ze-wiekszosc-katolikow-z-radoscia-przyjmie-znamie-bestii,85420.html

"Uważam bowiem – zgodnie z moją ulubioną teorią spiskową - że w Polsce nie można być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem".

"Ciekawe, że nikogo nie zastanawia fakt, że na „tamtym świecie”, do którego kiedyś wszyscy przecież się przeniesiemy, a który cieszy się znacznie lepszą reputacją ode świata „tego”, to znaczy – tego na którym aktualnie żyjemy, nigdy nie było, nie ma i nie będzie żadnych reform. Kto wie, czy to nie jest właśnie przyczyna, dla której „tamten świat” cieszy się taką znakomitą reputacją, bo przecież okoliczność, że nie ma tam żadnych reform, jest właściwie jedyną pewną wiadomością, jaką na temat „tamtego świata” posiadamy. Okazuje się jednak, że aktywizm jest znacznie potężniejszy od rozsądku ..."

"... Jego Eminencja Kazimierz kardynał Nycz. Odwiedził był właśnie protestujących i nie tylko ich „pobłogosławił”, ale nawet „wysłuchał”. Oczywiście Eminencji łatwiej „wysłuchać” i to od ręki, bo to przecież nie od niego protestujący domagają się gotówki w kwocie 500 złotych na głowę, więc nic dziwnego, że skwapliwie skorzystał z okazji by zademonstrować tak zwaną „społeczną wrażliwość”.

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4218

• Re: "Uważam bowiem – zgodnie z moją ulubioną teorią spiskową - że w Polsce nie można być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem"|marekmosiewicz 15.05.2018, 15:49
    Czyja to wina i czyim agentem jest w zwiazku z tym o. Rydzyk ?
    Odpowiedz
  • Re: "Uważam bowiem – zgodnie z moją ulubioną teorią spiskową - że w Polsce nie można być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem"|Adalbert1241 15.05.2018, 20:04

Czyja to wina i czyim agentem jest w zwiazku z tym o. Rydzyk ?

Najpierw musi Pan zdefiniować co to polityka i co to aktywny polityk.Mówiąć wulgarnie czyli pospolicie. Bo mamy wrażenie że mówi Pan o pierogach ze szpinakiem.
    Odpowiedz
  • Re: "Uważam bowiem – zgodnie z moją ulubioną teorią spiskową - że w Polsce nie można być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem"|Polipid3 15.05.2018, 16:32
    idąc za ciosem bp Nycza proponuję opodatkować kurie KK i z tego finansować to 500zł
    Odpowiedz
  • Re: "Uważam bowiem – zgodnie z moją ulubioną teorią spiskową - że w Polsce nie można być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem"|ProjectPi v2 15.05.2018, 17:47
    Się mu trochę zaprzeczenia pogmerały temu misiu.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook