Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas

dodano: 20.02.2018, 19:57
akcje wątku: drzewko

Autor: Wertyp

#infobroker

Ciekaw jestem poglądu na tę kwestię naszych fforumowych kaznodziejów?

Z inspiracji: twitter.com

• Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas | Szymon z Cyreny 20.02.2018, 20:20
    jeśli ks. Glas ma rację to żadnemu z tutejszych userów opętanie nie grozi
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Ateistyczny lewak 20.02.2018, 20:21
    Ci o inteligencji nizszej niz przecietna sa opetani przez takich jak ks. Glas a ci o zupelnie niskiej przez innego ksiedza... Rydzyka.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Chumbawamba 20.02.2018, 21:57

Ci o inteligencji nizszej niz przecietna sa opetani przez takich jak ks. Glas a ci o zupelnie niskiej przez innego ksiedza... Rydzyka.

^
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Atalepszon 20.02.2018, 20:25

@[email protected] @Polipid3 @enrgue111 @Teofila (w podróży) @Cywilizacja Łacińska @waldens @observer1920
    Tu wódka jest dobra, choć czasy są złe, a życie naprawdę jest żywe.
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Polipid3 20.02.2018, 20:33

@[email protected] @Polipid3 @enrgue111 @Teofila (w podróży) @Cywilizacja Łacińska @waldens @observer1920

dzięki że znalazłem się w tak szacownym gronie :)
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas | Szymon z Cyreny 20.02.2018, 20:33

przecież napisałem, że nikomu - koledze również
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Atalepszon 20.02.2018, 20:38

przecież napisałem, że nikomu - koledze również

No, ‘kuledze’ jako ateiście zapewne nie grozi. Może grozić cukrzyca, choroba dwubiegunowa, alkoholizm, depresja albo nowotwór. Opętanie — nie.
    Tu wódka jest dobra, choć czasy są złe, a życie naprawdę jest żywe.
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas | Szymon z Cyreny 20.02.2018, 20:57

No, ‘kuledze’ jako ateiście zapewne nie grozi. Może grozić cukrzyca, choroba dwubiegunowa, alkoholizm, depresja albo nowotwór. Opętanie — nie.

ateizm jako nieracjonalne myślenie, że coś może powstać z niczego eliminuje samo przez się możliwość opętania
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Chumbawamba 20.02.2018, 21:45

ateizm jako nieracjonalne myślenie, że coś może powstać z niczego eliminuje samo przez się możliwość opętania

Student dlaczego znowu się kompromitujesz i popisujesz swoja głupota? Dlaczego dalej nie wiesz czym jest ateizm? Po raz kolejny Ci napiszę: DO KSIĄŻEK BAŁWANIE!
    Są dla Ciebie jednak plusy. Według definicji Twojego kolegi po cymbalizmie Glasa (btw. czy to jest polskie nazwisko hm?) opętanie Ci nie grozi.
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Adrian 21.02.2018, 8:27

Bzdury pleciesz, student.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Student Szymon: Wszechświat ma obrzeża i krawędzie.
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |DelfInn 21.02.2018, 9:53

Bzdury pleciesz, student.

http://www.ptta.pl/pef/pdf/a/ateizm.pdf
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Piech 20.02.2018, 20:46
    Rozumiem, że ks. Glas należąc do grona "rozeznających", legitymuje się inteligencją o stopień wyższą od lucyferycznie uwikłanych albo ... razi go światło i w ten sposób rozeznaje duchy... Jeno jakie?
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Dziuro Dziuroff 20.02.2018, 20:52
    IQ = 130 to jeszcze nie Mensa, ale wiedz, że coś się dzieje.

https://www.youtube.com/watch?v=bCVR1s4o77c
    We're goin' back to da mantra city where da buzz is cheap and da gals are pretty.
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Adalbert1241 20.02.2018, 21:15

IQ = 130 to jeszcze nie Mensa, ale wiedz, że coś się dzieje.

https://www.youtube.com/watch?v=bCVR1s4o77c

Ja mam IQQu 1850 i darmowe wejście do zoo.A CO!
    Odpowiedz
  • Re: Uwaga! Każdy o inteligencji wyższej niż przeciętna (a trochę takich ludzi jest) może być opętany przez Szatana — twierdzi ks. Glas |Fredny 20.02.2018, 21:53

Ja mam IQQu 1850 i darmowe wejście do zoo.A CO!

A ja miałem… conector z numerem telefonu… czy jakoś tak.

https://pbs.twimg.com/media/DGI8KkfXUAEHYXE.jpg

„Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook