Otwarte forum dyskusyjne Frondy

TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...

dodano: 4.05.2015, 9:24
akcje wątku: drzewko

Autor: mirek761

wełen radości pełen

a wydawało się to już niemożliwe , a jednak -redaktorek potrafi

zapewne niedługo studium agonalne - i TV Republika przekształci się w TV Fronda z Teatrem Jednego Aktora ...

• Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|podpałki 4.05.2015, 9:33
    a tu jeszcze taka ciekawostka: http://natemat.pl/141257,szantaz-i-terror-zwolnienie-za-krytyke-pis-bartlomiej-maslankiewicz-ujawnia-kulisy-pracy-w-tv-republika

no i cytat z Redaktora:

„Pracujemy w mediach i bywa tak, że są emocje, bo jest deadline, bo coś się właśnie zepsuło i nie działa. (...) Zwykle chwytam wtedy za różaniec” – mówi Tomasz Terlikowski.
    Prawdziwych katolików dziś już nie ma
    Odpowiedz
  • Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|Matematyk 4.05.2015, 9:33
    A jakieś źródło? Bo ani na ich stronie, ani w porannym paśmie nic takiego nie ma...
    Odpowiedz
  • Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|mirek761 4.05.2015, 10:02

A jakieś źródło? Bo ani na ich stronie, ani w porannym paśmie nic takiego nie ma...

włącz tv i zobaczysz -a w nocy to normalnie Mango tv - garnki , patelnie i co tam jeszcze
    wełen radości pełen
    Odpowiedz
  • Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|Matematyk 4.05.2015, 14:58

włącz tv i zobaczysz -a w nocy to normalnie Mango tv - garnki , patelnie i co tam jeszcze

No mango zauważyłem, ale coby prosili na antenie o wpłaty na konto - nigdy. Owszem, reklamowali karty dostępu przez net i akcje, ale nic ponadto.
    Odpowiedz
  • Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|mirek761 4.05.2015, 10:00
    na Facebooku Terlikowski grozi sądem Maślankiewiczowi - niby że ten mobbing finansowy w tv republika to nieprawda - skoro jednak obniżyli pensje pracownikom - a zarządowi nie ,to nie dziwota że się burzą
    wełen radości pełen
    Odpowiedz
  • Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|Adalbert1241 4.05.2015, 12:27

na Facebooku Terlikowski grozi sądem Maślankiewiczowi - niby że ten mobbing finansowy w tv republika to nieprawda - skoro jednak obniżyli pensje pracownikom - a zarządowi nie ,to nie dziwota że się burzą

Wierzymy tylko w zdementowane informacje.
    Odpowiedz
  • Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|Gurb 4.05.2015, 10:19
    Nie bardzo mi po drodze z linia programowa tej TV, ale szkoda by bylo - pluralizm w mediach jest jak najbardziej pozadany. Bardzo mi sie podobaja ich filmowe recenzje.
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|mirek761 4.05.2015, 10:36

Nie bardzo mi po drodze z linia programowa tej TV, ale szkoda by bylo - pluralizm w mediach jest jak najbardziej pozadany. Bardzo mi sie podobaja ich filmowe recenzje.

i właśnie te recenzje są jedynym światełkiem w tunelu , co do reszty , gadające głowy + coraz dłuższe reklamy
    wełen radości pełen
    Odpowiedz
  • Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|Adalbert1241 4.05.2015, 12:25

To zabawne że ktoś jeszcze wierzy w pluralizm nie mając broni atomowej.
    Odpowiedz
  • Re: TV Republika prosi o wsparcie i podaje nr. konta , w 4 miesiące Terlikowskiemu udało się obniżyć poziom ...|circ 4.05.2015, 18:17
    Dlatego Terlikowska pisze 2 artykuły dziennie na Frondę.
    Ciężkie czasu przyszły na Terlikowskich za kłamstwa o Braunie, Węgrzynie, i wcześniej abp. Wielgusie.

Trzy rodzaje kar doczesnych wg. ks. Piotra Skargi;

1 Kara odłożona w czasie (historia z drzewkiem które nie wydaje owoców kiedy Bóg czeka na nawrócenie)

2. Kara na narodach ościennych, by ludzie patrząc jak sąsiedzi są karani mogli wyciągnąć wnioski.

3. Kara natychmiastowa.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook