Otwarte forum dyskusyjne Frondy

To nie jest protest polityczny!

dodano: 16.05.2018, 10:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Szymon z Cyreny

O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.

– Mam apel do całego społeczeństwa. Zróbcie wszystko, żeby żadna osoba z PiS-u nie weszła do żadnego samorządu! – zaapelowała na konferencji prasowej Anna Glinka, matka osoby niepełnosprawnej, protestująca w Sejmie. – To nie jest protest polityczny! – zapewniła jednocześnie szefowa akcji, Iwona Hartwich.

http://s.tvp.pl/images2/3/6/d/uid_36d8a85db6a7c59f0df6b2b9d4ef15b71526406246316_width_600_play_0_pos_0_gs_0_height_355.jpg

• Re: To nie jest protest polityczny!|Adalbert1241 16.05.2018, 10:17
    Mądrej głowie dość po słowie?
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!| Szymon z Cyreny 16.05.2018, 10:22

Mądrej głowie dość po słowie?

przynajmniej wątpliwości zostały rozwiane
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Fredny 16.05.2018, 11:25
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Adalbert1241 16.05.2018, 12:01

https://pbs.twimg.com/media/DdS7Ts4X4AIG-qx.jpg

No i??
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Born To Kvetch 16.05.2018, 12:10
    No i kogo się boi władza?
    jid. קװעטשן (kvetshn) < śwn. quetschen
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|[email protected] 16.05.2018, 13:00

No i kogo się boi władza?

"Władza" nikogo się nie boi. Jasne? Co najwyżej słucha żydów i jest im posłuszna. I tych z Jerozolimy, i tych z USA.
    Z tym protestem niepełnosprawnych to sprawka właśnie owej "władzy". Gdyby nie chcieli, toby do protestu nie dopuścili. Mają swoje sposoby i swoje służby, ażeby w odpowiednim czasie odwrócić uwagę narodu od innych wydarzeń, od innych spraw.
    Następnym razem inna grupa np. nauczyciele lub pielęgniarki będzie protestowała, a w międzyczasie przejdą międzynarodowe umowy lub sejmowe ustawy, o których lepiej, żeby naród nie słyszał i nie wiedział.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|. 16.05.2018, 14:33

"Władza" nikogo się nie boi. Jasne? Co najwyżej słucha żydów i jest im posłuszna. I tych z Jerozolimy, i tych z USA.
    Z tym protestem niepełnosprawnych to sprawka właśnie owej "władzy". Gdyby nie chcieli, toby do protestu nie dopuścili. Mają swoje sposoby i swoje służby, ażeby w odpowiednim czasie odwrócić ...

100/100
    Non omnis moriar!
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Fredny 16.05.2018, 13:15

„Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|[email protected] 16.05.2018, 13:28
    "Mam apel do całego społeczeństwa. Zróbcie wszystko, żeby żadna osoba z PiS-u nie weszła do żadnego samorządu!"

- A ja bym apelowała, żeby w ogóle nie iść do wyborów. Nie brać udziału w tym powszechnym okłamywaniu narodu, olać te samorządy, które tylko pełnią rolę ekonomów ściągających podatki, mandaty, kary pieniężne oraz pełnią rolę żandarmów ujarzmiających naród.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Niechodliwy 16.05.2018, 14:50
    Przynajmniej wiadomo, że na szczyt NATO nie zabraknie krzeseł. Większość uczestników będzie miała własne "siedziska".
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!| Szymon z Cyreny 16.05.2018, 15:05

Przynajmniej wiadomo, że na szczyt NATO nie zabraknie krzeseł. Większość uczestników będzie miała własne "siedziska".

rozumiem zakłopotanie jakie wywołały słowa obydwu pań ale żeby to zakłopotanie było aż takie nawet nie przypuszczałem
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Niechodliwy 16.05.2018, 15:59

rozumiem zakłopotanie jakie wywołały słowa obydwu pań ale żeby to zakłopotanie było aż takie nawet nie przypuszczałem

Ja tylko zauważam, że szczyt natowski będzie najprawdopodobniej "koedukacyjny". Wysłannicy Trumpa, będą mogli dowiedzieć się jak niepełnosprawnym w Polsce się żyje. Niepełnosprawni w Polsce dowiedzą się jak niepełnosprawny w USA tworzy niepełnosprawną politykę.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Fredny 16.05.2018, 16:25

Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Niechodliwy 16.05.2018, 21:30
    Władza boi się staruszki?

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jest-decyzja-ws-wejscia-wandy-traczyk-stawskiej-do-sejmu/eld1ztr

Rząd lubi powstańców kiedy można im wieniec na grobie złożyć i mowę wygłosić. Kiedy są żywi można ich olać.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook