Otwarte forum dyskusyjne Frondy

To nie jest protest polityczny!

dodano: 16.05.2018, 10:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Szymon z Cyreny

O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.

– Mam apel do całego społeczeństwa. Zróbcie wszystko, żeby żadna osoba z PiS-u nie weszła do żadnego samorządu! – zaapelowała na konferencji prasowej Anna Glinka, matka osoby niepełnosprawnej, protestująca w Sejmie. – To nie jest protest polityczny! – zapewniła jednocześnie szefowa akcji, Iwona Hartwich.

http://s.tvp.pl/images2/3/6/d/uid_36d8a85db6a7c59f0df6b2b9d4ef15b71526406246316_width_600_play_0_pos_0_gs_0_height_355.jpg

• Re: To nie jest protest polityczny!|Adalbert1241 16.05.2018, 10:17
    Mądrej głowie dość po słowie?
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!| Szymon z Cyreny 16.05.2018, 10:22

Mądrej głowie dość po słowie?

przynajmniej wątpliwości zostały rozwiane
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Kambarys 16.05.2018, 10:51
    Każdy protest wysuwający żądania pod adresem władzy jest polityczny.
    Oto taki wesoły niewalczyk biednych, w którym nie ma nic o tym, że ktoś jest wredny. Na dodatek bezmyślnie stwarza się szanse, by niewalczyk nie wkraczał w żadne niuanse.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!| Szymon z Cyreny 16.05.2018, 11:02

w takim razie pani Iwona Hartwich jest za głupia, żeby to zrozumieć
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|salvatore 16.05.2018, 18:52

w takim razie pani Iwona Hartwich jest za głupia, żeby to zrozumieć

Mylisz się bardzo Szymonie, ona dobrze kombinuje bo w tej chwili już nie walczy o te marne parę stówek tylko o wiele większe frukta dla siebie - miejsce na listach wyborczych do samorządów a później może nawet mandat posła.

Po prostu prowadzi sobie kampanie wyborczą i co śmieszniejsze może się jej udać bo jest zdrowo bezczelna i wyszczekana.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!| Szymon z Cyreny 16.05.2018, 20:26

Mylisz się bardzo Szymonie, ona dobrze kombinuje bo w tej chwili już nie walczy o te marne parę stówek tylko o wiele większe frukta dla siebie - miejsce na listach wyborczych do samorządów a później może nawet mandat posła.

Po prostu prowadzi sobie kampanie wyborczą i co śmieszniejsze może się jej ...

idiotkę z pani Hartwich zrobił kolega exkjuzmi co skwapliwie skwitowałem
    a co do potencjału politycznego tej pani śmiem wątpić dopóki nie wyjaśni kontrowersji wokół fundacji "Mam przyszłość"
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Kambarys 16.05.2018, 20:32

a co do potencjału politycznego tej pani śmiem wątpić dopóki nie wyjaśni kontrowersji wokół fundacji "Mam przyszłość"

Pozdrów @salvatore i niech mu samotność na #fforumku nie doskwiera. Pozdrów też panią Kaję Godek, której rzeczywistość nie uwiera. A jak masz parę złociszy, co twą kieszeń rwą, przekaż łaskawie na moje konto.

Kontakt: [email protected]
    Oto taki wesoły niewalczyk biednych, w którym nie ma nic o tym, że ktoś jest wredny. Na dodatek bezmyślnie stwarza się szanse, by niewalczyk nie wkraczał w żadne niuanse.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|salvatore 16.05.2018, 20:48

Nie zgodzę się w tym sensie,że większość polityków to idioci(lub robiący z siebie idiotów) aczkolwiek umiejących dobrze kombinować. I pani Hartwich doskonale się w to wpasowuje.

Oczywiście ,że ten protest to już jest polityczna sprawa i sporo osób piecze sobie tu swoja pieczeń.

Dokopywanie aktualnej "wuadzy" to stara tradycja rodem z komuny. Pamiętam jak wszyscy byli zachwyceni po spotkaniu w TVP Waliza kontra Miodowicz, jedyny komentarz to było "ale im dokopał" i tylko to się liczy. Reszta to detale.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|EA™ 16.05.2018, 20:52

Nie zgodzę się w tym sensie,że większość polityków to idioci(lub robiący z siebie idiotów) aczkolwiek umiejących dobrze kombinować. I pani Hartwich doskonale się w to wpasowuje.

Oczywiście ,że ten protest to już jest polityczna sprawa i sporo osób piecze sobie tu swoja pieczeń.

Dokopywanie aktualnej "wuadzy" to stara ...

Ktoś, kto próbuje naśladować jargon @iaremy, ale mu do pięt nie dorasta.
    Take me through Hell / For I deserve it / Take me through Hell / It's for my good / Pain is sweet / However hot you serve it / And Hell is no hotter / Than my jealous blood
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|salvatore 16.05.2018, 20:54

Dokopywanie aktualnej "wuadzy" to stara ...

a i jeszcze jedno luźno już związane z tematem wyrzętka - w chwili obecnej PiS powinien przestać negocjować z tymi panami. Zdaje się ,to co obiecał to zrobił a one niech tam sobie siedzą tak długo jak chcą .Ta akcja straciła pierwotny impet i powoli społeczeństwo odwróci się od nich bo uzna to już za zwykłą zadymę.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!| Szymon z Cyreny 16.05.2018, 21:25

a i jeszcze jedno luźno już związane z tematem wyrzętka - w chwili obecnej PiS powinien przestać negocjować z tymi panami. Zdaje się ,to co obiecał to zrobił a one niech tam sobie siedzą tak długo jak chcą .Ta akcja straciła pierwotny impet i powoli społeczeństwo odwróci się od nich bo ...

myślę, że siłowe rozwiązanie byłoby ze szkodą dla wizerunku rządu
    a tak protestujący wskutek zmęczenia tracą nerwy i popełniają błędy takie jak wyłuszczyłem w treści wątku i prawdopodobnie będzie ich w najbliższych dniach więcej - apel pani Glinki zapewni PiSowi sondażach sporo punktów procentowych

Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|qaxas 16.05.2018, 21:32

a tak protestujący wskutek zmęczenia tracą nerwy i popełniają błędy takie jak wyłuszczyłem w treści wątku i prawdopodobnie będzie ich w najbliższych dniach więcej - apel pani Glinki zapewni PiSowi sondażach sporo punktów procentowych

Możesz zapytać @salvatore, czy ma niepełnosprawne dziecko lub wnuka?
    A hyn i gyd oherwydd fy mod wrth fy modd chi.
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|salvatore 16.05.2018, 22:48

nie chodzi o rozwiązanie siłowe tylko ignorowanie na zasadzie - zobaczcie zrobiliśmy co się dało część postulatów zrealizowana, więc siedźcie tam sobie tak długo jak chcecie wreszcie wam się znudzi.

A pani Hartwich mogłaby się poduczyć z jakiejś książki na czym polegają negocjacje no ale ona celuje wyżej jak zaznaczyłem wcześniej.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Boski 17.05.2018, 0:26

Po prostu prowadzi sobie kampanie wyborczą i co śmieszniejsze może się jej ...

Tak samo jak Kaja Godek?
    Odpowiedz
  • Re: To nie jest protest polityczny!|Maciej_Wojciech_Markisz 17.05.2018, 0:00

Tak? Powiedz to górnikom z UK z przeszłości, którzy wysuwali żądania socjalne i społeczne (płace, zabezpieczenia, podwyższone przestrzeganie BHP kosztem wydobycia, reforma prawa górniczego w UK), których ,,Żelazna Dama'' kazała traktować pałami policyjnymi, armatkami wodnymi, gazem i kulami plastikowymi.

Każdy protest jest polityczny... Taaa... ...
    Maciej
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook