Otwarte forum dyskusyjne Frondy

@Tepi - cały czas czekam na odpowiedź

dodano: 18.06.2017, 22:30
akcje wątku: drzewko

Autor: AirWolf

A na drzewach, oczywiście, nadal będą wisieć liście.<>Kiedyś myślałem, że "prawy", to tyle co uczciwy, przyzwoity. Nie przyszło mi do głowy, że za jakiś czas stanie się synonimem głupka.<>Poza faktami naukawymi istnieją jeszcze zwykłe fakty wynikające z bogatego, osobistego doświadczenia z koleżankami żony :D

Z jakiego powodu Tu-154 rozpadł się w powietrzu. Zderzenie z wywrotkiem smoleńskim?

• Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|AirWolf 18.06.2017, 23:00
    A na drzewach, oczywiście, nadal będą wisieć liście.<>Kiedyś myślałem, że "prawy", to tyle co uczciwy, przyzwoity. Nie przyszło mi do głowy, że za jakiś czas stanie się synonimem głupka.<>Poza faktami naukawymi istnieją jeszcze zwykłe fakty wynikające z bogatego, osobistego doświadczenia z koleżankami żony :D
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|dr Hackenbush 18.06.2017, 23:54
    Jak zadnej to zadnej... Bog pokaral...
    Człowiek jest twórcą Boga, a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc to ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym. - Kazimierz Lyszczynski.
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|Tepi 19.06.2017, 0:04
    Oboje czekamy na te odpowiedz.
    Doczekasz się z pewnością.
    Cierpliwości.

Szatan, czyli diabeł i inne demony są upadłymi aniołami, którzy w sposób wolny odrzucili służbę Bogu i Jego zamysłowi. Ich wybór przeciw Bogu jest ostateczny. Usiłują oni przyłączyć człowieka do swego buntu przeciw Bogu. Nieodwołalny charakter wyboru dokonanego przez aniołów, a nie brak nieskończonego miłosierdzia Bożego sprawia, że ich grzech nie może być przebaczony. KKK
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|AirWolf 19.06.2017, 0:07

Oboje czekamy na te odpowiedz.
    Doczekasz się z pewnością.
    Cierpliwości.

Łyknęłaś bzdurę, a teraz czekasz na jej uzasadnienie? I niby ja jestem kretynem...
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|Tepi 19.06.2017, 0:14
    Raport nie uzasadnia dlaczego silniki nie uległy prawom fizyki, dlatego wierząc MAKowi bezgranicznie kretynem jesteś Ty.
    Szatan, czyli diabeł i inne demony są upadłymi aniołami, którzy w sposób wolny odrzucili służbę Bogu i Jego zamysłowi. Ich wybór przeciw Bogu jest ostateczny. Usiłują oni przyłączyć człowieka do swego buntu przeciw Bogu. Nieodwołalny charakter wyboru dokonanego przez aniołów, a nie brak nieskończonego miłosierdzia Bożego sprawia, że ich grzech nie może być przebaczony. KKK
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|AirWolf 19.06.2017, 16:30

Raport nie uzasadnia dlaczego silniki nie uległy prawom fizyki, dlatego wierząc MAKowi bezgranicznie kretynem jesteś Ty.

Ależ - przecież pod jednym silnikiem umieszczono bombę, dlatego poleciał inaczej niż pozostałe :D
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|henryk1 19.06.2017, 0:48
    Miałem nic nie pisać, ale nie ścierpię . Za jakiś czas się okaże że w Katyniu,inteligencja Polska sama sobie, tak z nudów, w tył karku strzeliła, łagrów nie było. To tylko plotka. Obozów śmierci,przez niemców zrobionych, też nie było To wszystko, to pic na wodę. Dobrze,że już stary jestem, gdyby nie to , to dawno szlag by mnie ze złości na głupotę ludzką trafił.Za 5 lat, to Putin dostanie nagrodę Nobla. Za blok wysadzony ,wraz z mieszkańcami. Nie jeden. Dzięki temu blokowi, obrońcy własnej ojczyzny(Czeczeni) mogli być potraktowani, jako terroryści. Obłuda ludzka granic żadnych nie ma.
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|dr Hackenbush 19.06.2017, 1:20
    Oh, z silnikami sprawa jest prosta... "ruskie rozpylily hel" to I silniki przestaly pracowac... I owszem nie "ulegly" prawom fizyki... z helem "ulegly" prawom chemii.... jet fuel nie spala sie w helu...
    Człowiek jest twórcą Boga, a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc to ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym. - Kazimierz Lyszczynski.
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|Tepi 19.06.2017, 1:54

Oh, z silnikami sprawa jest prosta... "ruskie rozpylily hel" to I silniki przestaly pracowac... I owszem nie "ulegly" prawom fizyki... z helem "ulegly" prawom chemii.... jet fuel nie spala sie w helu...

Nie o pracy silników jest mowa.Ty nawet tego nie zrozumiałeś.
    Jesteś za głupi, czy co ?
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|dr Hackenbush 19.06.2017, 1:23
    @henio z jedna pala - pierwsza mysl najlepsza... trzeba bylo siedziec cicho, teraz juz za pozno, jeszcze Tepi, wybitny kretynolog zaliczy Cie do grupy...
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|dr Hackenbush 19.06.2017, 3:08
    @Tepi - nie piszesz ktore dokladnie "prawa fizyki" masz na mysli... w przyszlosci, prosze, napisz, ze praca silnikow nie zgadza sie z prawem Archimedesa, Newtona (np drugiego) Keplera (np pierwszego)... no, wiesz o co mi chodzi, pisz dokladnie, bez niedomowien.... nie wstydz sie, nazywaj "prawa fizyki" po imieniu... znasz sie przeciez na fizyce.
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|Tepi 19.06.2017, 8:40
    Powtarzam dla Ciebie ,kretynie, że nie chodzi o pracę silników.
    Jak nie dociera i nie ogarniasz z braku wyobraźni w czym meritum, to jest Twoj problem.
    Do tej pory jesteś liderem.......w kretynstwie.
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|dr Hackenbush 19.06.2017, 13:06
    @Tepi - wiem, ze nie chodzi o prace silnikow, chodzi o to, cytuje Ciebie, "dlaczego silniki nie uległy prawom fizyki"... wlasnie, dlaczego ???
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|Tepi 19.06.2017, 14:22

@Tepi - wiem, ze nie chodzi o prace silnikow, chodzi o to, cytuje Ciebie, "dlaczego silniki nie uległy prawom fizyki"... wlasnie, dlaczego ???

Dlaczego silniki nie uległy prawom fizyki ?.
    To jest wlasnie pytanie, ktore stawiam wyznawcom raportu MAK-u.

Wiesz dlaczego zapinasz pasy w samochodzie ?

Moze dlatego, ze kiedy hamujesz, to prawem fizyki "lecisz do przodu" ???

W chwili zderzenia auta z nieruchomą masywną przeszkodą z prędkością około 50 km/h, na ludzi wewnątrz auta działa ogromna siła przeciążenia: osoba o wadze ciała 75 kg przez moment ma "masę zderzeniową" około 3750 kg. Nikt nie jest w stanie przeciwstawić się takiej sile i zostanie rzucony na deskę rozdzielczą, albo wyrzucony przez okno i jego ciało ulegnie zmiażdżeniu, chyba że powstrzymają je dobrze zapięte pasy.

Teraz cwiczenie na Twoja wyobraznie.

Wyobraz sobie, ze lecacy, ogromny samolot z prędkością ok. 280 km/godz. rozbija sie na ziemi.
    W Smolensku, silniki samolotu jako elementy o bardzo duzej masie i sile przeciążenia nie "poleciały" tak jak przykladowo Ty za kierownica samochodu, kiedy hamujesz i nie znalazly sie na koncu pola rozrzutu szczatkow samolotu, ale te silniki sa na początku pola rozrzutu szczatkow.

Na podstawie raportu MAK-u nie mozna wytlumaczyc racjonalnie tego faktu.
    Jedyne logiczne wyjasnienie tej sytuacji jest takie, ze musiły one spasc.

Jest jeszcze wersja o dzialaniach nadprzyrodzonych, ale Ty, ani AirWolf nie chcecie opowiadac o doktrynie Waszej wiary w Raport MAK-u.
    Odpowiedz
  • Re: @Tepi - cały czas czekam na odpowiedź|Tepi 19.06.2017, 16:21

Dlaczego silniki nie uległy prawom fizyki ?.
    To jest wlasnie pytanie, ktore stawiam wyznawcom raportu MAK-u.

Wiesz dlaczego zapinasz pasy w samochodzie ?

Moze dlatego, ze kiedy hamujesz, to prawem fizyki "lecisz do przodu" ???

W chwili zderzenia auta z nieruchomą masywną przeszkodą z prędkością około 50 km/h, na ludzi wewnątrz auta ...

,
    http://www.auto-motor-i-sport.pl/media/lib/1359/hwdb-crash-test-c59d0b3d57be1257a4b3b732582f2a44.jpg
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook