Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"

dodano: 28.05.2019, 22:45
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Biblijny chrześcijanin. Polak. Patriota. Stabilny geniusz.

Nu, dziwna troszku sytuacja, trzeba przyznać. Niby jest, a nie jest europosłem. Musi poczekać aż Brytyjczycy wyjdą:

"Dominik Tarczyński został wybrany jako 52. eurodeputowany reprezentujący Rzeczpospolitą Polską. Do czasu wyjścia Wielkiej Brytanii z UE nie obejmie on mandatu".

https://www.tvp.info/42814607/dominik-tarczynski-europosel-ktorego-mandat-zalezy-od-brexitu

• Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|alchemik 28.05.2019, 22:57
    Moi drodzy prażanie i goście stolicy, chciałbym z wami swą dumką podzielić się…
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|PiSowczyk 28.05.2019, 23:04
    Doszło do tego, że teraz w naszym polskim interesie leży promowanie Brexitu. Lol.
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|PiSowczyk 28.05.2019, 23:10

Doszło do tego, że teraz w naszym polskim interesie leży promowanie Brexitu. Lol.

SZYBKIEGO BREXITU
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|alchemik 28.05.2019, 23:18
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|Adalbert1241 29.05.2019, 1:50

Nie leży.
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|alchemik 28.05.2019, 23:10
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|Ateistyczny lewak 28.05.2019, 23:15
    Pomyslec, ze wyjatkowy cham bedzie parlamentarzysta… bedzie chwalil sie swoim chamstwem w Brukseli…
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|PiSowczyk 28.05.2019, 23:19

Pomyslec, ze wyjatkowy cham bedzie parlamentarzysta… bedzie chwalil sie swoim chamstwem w Brukseli…

Dominik to prawdziwy polityczny fighter na prawicy i prywatnie mój dobry znajomy. Słychać lewackie wycie? Znakomicie!
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|alchemik 28.05.2019, 23:22

Dominik to prawdziwy polityczny fighter na prawicy i prywatnie mój dobry znajomy. Słychać lewackie wycie? Znakomicie!

Dużo piwa, wódki i whiskey razem wypiliście?
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|alchemik 28.05.2019, 23:30

* z tym, że PiS to populiści, a nie prawica.
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|Ateistyczny lewak 29.05.2019, 0:12

Sami swoi???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|PiSowczyk 29.05.2019, 0:30

Sami swoi???

Tak. Dzielnie i wspólnie walczymy z lewactwem. Możecie to nazywać chamstwem, lewaki, wisi nam to niskim kalafiorem.
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|kandydat 29.05.2019, 0:34

Tak. Dzielnie i wspólnie walczymy z lewactwem. Możecie to nazywać chamstwem, lewaki, wisi nam to niskim kalafiorem.

I vice versa 🙌
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|Miecz Damoklesa 29.05.2019, 16:57

We wspólnej sypialni?
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz
  • Re: Tarczyński "parlamentarzystą Schrödingera"|Fredny 29.05.2019, 18:24
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook