Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Tada!

dodano: 23.10.2017, 15:31
akcje wątku: drzewko

Witam wszystkich! Jestem pewien, że się za mną stęskniliście. Ale jak to śpiewał pewien homoseksualista, który według katolickiej nomenklatury miłosierdzia smaży się w piekle: "Show must go on"!

I na początek ciekaostka. Wiecie ile trwa oczekwianie na autoryzacje konta na frondelku?

Odpowiedź:

3 miesiące!

• Re: Tada!|Ateistyczny lewak 23.10.2017, 16:30
    Welcome back... :)
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|Chumbawamba 23.10.2017, 16:33

Welcome back... :)

Witam kolegę po prawdzie.:)
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|salvatore 23.10.2017, 18:11
    Witam tradycyjnie spleśniałem chlebem i zwietrzałą solą.

I na dobry początek Kuleg zapoda jakiś świstek trzykrotnie kserowany przez katolicka nomenklaturę , który to stwierdzą ,że tenże umarły homoś smaży się w piekle.

BTW widzę ,że miałem Kulega w plonkownicy ale na dobry początek niech będzie zwolnienie warunkowe :)
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|Chumbawamba 23.10.2017, 18:39

Witam tradycyjnie spleśniałem chlebem i zwietrzałą solą.

I na dobry początek Kuleg zapoda jakiś świstek trzykrotnie kserowany przez katolicka nomenklaturę , który to stwierdzą ,że tenże umarły homoś smaży się w piekle.

BTW widzę ,że miałem Kulega w plonkownicy ale na dobry początek niech będzie zwolnienie warunkowe :)

"I na dobry początek Kuleg zapoda jakiś świstek trzykrotnie kserowany przez katolicka nomenklaturę , który to stwierdzą ,że tenże umarły homoś smaży się w piekle."

Był homoseksualistą aktywnym w tej przestrzeni seksualnej. Według KK jest w piekle. Nigdy nie wyrzekł się tego i nie uważał za coś złego. Poza tym wyznawał zaratusztrianizm. W związku z tym nie wielbił Jahwe. Po raz drugi według KK piekło.
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|salvatore 23.10.2017, 18:41

"I na dobry początek Kuleg zapoda jakiś świstek trzykrotnie kserowany przez katolicka nomenklaturę , który to stwierdzą ,że tenże umarły homoś smaży się w piekle."

Był homoseksualistą aktywnym w tej przestrzeni seksualnej. Według KK jest w piekle. Nigdy nie wyrzekł się tego i nie uważał za coś złego. Poza tym wyznawał ...

Nie jestem specjalnie zainteresowany, Kulegi impresjami w tomacie inferalnym tylko o kwity odpowiednie siem dopytowuję.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|Chumbawamba 23.10.2017, 18:43

Nie jestem specjalnie zainteresowany, Kulegi impresjami w tomacie inferalnym tylko o kwity odpowiednie siem dopytowuję.

Aa to Salvatore jako dobry katolik kwity zna i wie jak to wygląda. Wicie kumie czy nie wicie?
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|snkp 23.10.2017, 18:48

Aa to Salvatore jako dobry katolik kwity zna i wie jak to wygląda. Wicie kumie czy nie wicie?

Salwator jako były heretyk kwity zna.

https://www.youtube.com/watch?v=tTQJ3MUJVJc
    o! rany! po co ja gadam z duchami?
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|salvatore 23.10.2017, 19:05

No nie wim. Bo rimski papa może na ten przykład uroczyście ex cathedra etc. ogłosić ,że taki/a obywatel/ka tu imię i nazwisko po dobrym życiu i dobrej śmierci w uznaniu cnót/zasług etc. cieszy się już wieczną szczęśliwością w Niebie. Ale niestety nie może ogłosić w tenże sam sposób iż dany/a obywatel/ka smuci się się wieczną nieszczęśliwością w piekle. Czyli kwitu na męki piekielne nie ma.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|Chumbawamba 23.10.2017, 19:09

No nie wim. Bo rimski papa może na ten przykład uroczyście ex cathedra etc. ogłosić ,że taki/a obywatel/ka tu imię i nazwisko po dobrym życiu i dobrej śmierci w uznaniu cnót/zasług etc. cieszy się już wieczną szczęśliwością w Niebie. Ale niestety nie może ogłosić w tenże sam ...

Według tej logiki marna ta boska sprawiedliwość, jak się wyjątki robi? I dlaczego? (hipotetycznie) Bo fajnie śpiewał? Pan Senyszyn też ma ciekawy głos, ale nie powątpiewam, że w Salvatorowym pomyślunku była dla niej taka możliwość:D
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|salvatore 23.10.2017, 19:22

Według tej logiki marna ta boska sprawiedliwość, jak się wyjątki robi? I dlaczego? (hipotetycznie) Bo fajnie śpiewał? Pan Senyszyn też ma ciekawy głos, ale nie powątpiewam, że w Salvatorowym pomyślunku była dla niej taka możliwość:D

Ja tam Panu Bogu w "garnki" nochala nie wsadzam coby kopyścią po nim nie zarobić :). Przed szereg też nie wychodzę i może Kuleg spróbuje znaleźć chociaż jedną moją wypowiedź , w której to jakiegokolwiek zmarłego grzesznika w inferalne czeluście werbalnie ordynuję.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|Chumbawamba 23.10.2017, 19:29

Ja tam Panu Bogu w "garnki" nochala nie wsadzam coby kopyścią po nim nie zarobić :). Przed szereg też nie wychodzę i może Kuleg spróbuje znaleźć chociaż jedną moją wypowiedź , w której to jakiegokolwiek zmarłego grzesznika w inferalne czeluście werbalnie ordynuję.

Nie mam zamiaru tego robić. Co więcej wierzę, że nigdy tak nie powiedziałeś. Niemniej doktryna KK mówi jasno. I moim zdaniem staracie się kumie tylko usprawiedliwiać "prawidła", które akurat wybraliście/została Wam narzucona czy wpojona.
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|salvatore 23.10.2017, 20:31

Nie mam zamiaru tego robić. Co więcej wierzę, że nigdy tak nie powiedziałeś. Niemniej doktryna KK mówi jasno. I moim zdaniem staracie się kumie tylko usprawiedliwiać "prawidła", które akurat wybraliście/została Wam narzucona czy wpojona.

Owszem doktryna jest jasna i zrozumiała dla każdego katolika w pełnie świadomego swojej wiary.
    Natomiast nie mamy wglądu w sumienie bliźniego swego. Tylko Pan Bóg go ma. I zgodnie z doktryną to właśnie sumienie oświecone światłem Bożej Miłości dokona ostatecznego osądu i niejako zadecyduje o miejscu, w którym przyjdzie nam przebywać już na całą wieczność. Oczywiście mamy tu jeszcze czyściec ale wyjście z tego miejsca jest tylko jedno - do Nieba.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|Chumbawamba 23.10.2017, 21:10

Owszem doktryna jest jasna i zrozumiała dla każdego katolika w pełnie świadomego swojej wiary.
    Natomiast nie mamy wglądu w sumienie bliźniego swego. Tylko Pan Bóg go ma. I zgodnie z doktryną to właśnie sumienie oświecone światłem Bożej Miłości dokona ostatecznego osądu i niejako zadecyduje o miejscu, w którym przyjdzie nam ...

Kumie to sa tylko i wyłącznie Twoje wyobrażenia o tym co będzie. Jak na razie nie mamy żadnych dowodów, że tak jest. Niemniej nie ma w tym za grosz sensu.
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|Witt 23.10.2017, 23:32

Kumie to sa tylko i wyłącznie Twoje wyobrażenia o tym co będzie. Jak na razie nie mamy żadnych dowodów, że tak jest. Niemniej nie ma w tym za grosz sensu.

Jak Cię nie było 3 miesiące, to trzeba było chociaż poczytać coś. Ale nie.
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Tada!|Adalbert1241 24.10.2017, 1:36

I byłaby to prawda ale nie za bardzo. Otóż opisy tego co będzie i sądu sa. I jest ich dużo. I są zbieżne . Kwestia tylko w co się wierzy:)
    Tak czy inaczej zaszczycił nas Pan dłuuugą nieobecnością.:)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook