Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Szanuj Ministra swojego, bo zawsze możesz mieć gorszego.

dodano: 12.07.2018, 0:49
akcje wątku: drzewko

Autor: Niechodliwy

Jak nie urok to sraczka - PiS ma szczęście do antyministrów. Obecny minister środowiska dał głos w sprawie odstrzału gatunków prawnie chronionych.

 

"Ochrony gatunkowej nie mamy zamiaru zdejmować, ponieważ będzie to konflikt z Europą. Lepiej po prostu robić to małymi krokami, a też skutecznie, czyli wyrażać zgody na każdy wniosek dotyczący redukcji tych chronionych gatunków zwierząt"

 

Dziękujemy Panie ministrze za szczerość! Teraz wiemy, że jedyną rzeczą jaką powstrzymuje Pana przed zrobieniem hekatomby polskiej przyrodzie jest kaganiec prawny nałożony przez Unię. Nie cieszmy się jednak na zapas - minister będzie próbował obejść prawo jak to tylko możliwe. W końcu prawo jest po to, by mieć przyjemność z jego łamania.

Pan minister nie podał powodów odstrzału. Może ich nie znać, bo z zawodu jest matematykiem (sic!) i przed karierą polityczną był nauczycielem (ale w szkole rolniczej, więc jakiś tam kontakt z przyrodą mógł mieć), potem przez 11 lat był wierny Zjednoczeniu Chrześcijańsko-Narodowemu.

 

A wy narzekaliście na Szyszkę - ten przynajmniej był leśnikiem.

 

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103094,23662452,poslanka-po-w-przypadku-masowych-odstrzalow-gatunkow-chronionych.html#Czolka3Img

  • Re: Szanuj Ministra swojego, bo zawsze możesz mieć gorszego.|Maciej_Markisz 12.07.2018, 22:42
    ,,Lepiej po prostu robić to małymi krokami...'' = Ja pierdziu! Czyli analogicznie: można kraść, tylko małymi łyżeczkami??!

    Co do nieszczęsnych ministrów i zmian : Błaszczak jest trochę buckiem, ale pod względem ewentualnych ulepszeń, zmian i reform w wojsku = zmiana po Macierewiczu na Błaszczaka to akurat dobra zmiana.
    ... leniłbym się, gdybym nie lubił pracować...
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook