Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia

dodano: 10.01.2019, 9:40
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

https://lockme.pl/koszalin/to-nie-pokoj-escape-room-koszalin/mrok/#comments

to jest strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ta tragedia.

Nazwa - "Mrok", w opisie: "to nie pokój"...

Wystrój wnętrza to trupie czaszki, jak na ironię zapewnienie "Pokój przyjazny dzieciom" i opinie "Ciekawy wystrój, pokój dobry dla początkujących, fajny klimat i miła obsługa".

Jezu Chryste Miłosierny, Synu Boga Żywego, zmiłuj się nad nami i nad całym światem.

+++

• Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|ProjectPi v2 10.01.2019, 10:12
    Może lepsze byłoby coś na kształt ucieczki z domu ks. Jankowskiego?
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|Teofila (w podróży) 10.01.2019, 10:32

Przykro mi, że informacja o wystroju tego escape-roomu nie spodobała się panu.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|ProjectPi v2 10.01.2019, 10:36

Przykro mi, że informacja o wystroju tego escape-roomu nie spodobała się panu.

Czemu miałaby się nie spodobać? Raczej staram się bardziej w twe gusta trafić tak względem wystroju, jak i 'przyjazności dzieciom'.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|Teofila (w podróży) 10.01.2019, 10:38

Czemu miałaby się nie spodobać? Raczej staram się bardziej w twe gusta trafić tak względem wystroju, jak i 'przyjazności dzieciom'.

No cóż, mam pewne wątpliwości co do tego, o co też pan się "stara".

I wolno mi.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|ProjectPi v2 10.01.2019, 10:42

No cóż, mam pewne wątpliwości co do tego, o co też pan się "stara".

I wolno mi.

Ależ na zdrowie ci w twym 'wolno', na zdrowie.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|Teofila (w podróży) 10.01.2019, 10:43

Ależ na zdrowie ci w twym 'wolno', na zdrowie.

+
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia| Szymon z Cyreny 10.01.2019, 11:28

głupio okazujesz emocje więc domenę oliwy do ognia
    ponoć Smarzowski nosi się z zamiarem nakręcenia filmu "Escape-room"
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia| Szymon z Cyreny 10.01.2019, 11:29

głupio okazujesz emocje więc domenę oliwy do ognia
    ponoć Smarzowski nosi się z zamiarem nakręcenia filmu "Escape-room"

doleję
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|Duinne 10.01.2019, 10:15
    Dla mnie w ogole jest niezrozumiale, jak cos takiego moze byc "rozrywka", w dodatku placic za to - dla mnie zamkniece w takim pokoju to bylaby tortura. No ale rozne sa gusta, widocznie sporo chetnych skoro takie "atrakcje" wyrastaja w Polsce jak grzyby po deszczu (sadzac po artykulach prasowych).
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|ProjectPi v2 10.01.2019, 10:20

Dla mnie w ogole jest niezrozumiale, jak cos takiego moze byc "rozrywka", w dodatku placic za to - dla mnie zamkniece w takim pokoju to bylaby tortura. No ale rozne sa gusta, widocznie sporo chetnych skoro takie "atrakcje" wyrastaja w Polsce jak grzyby po deszczu (sadzac po artykulach prasowych).

Owszem, rozrywka i atrakcje. A że nie w twym guście? Bywa.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|Duinne 10.01.2019, 10:26

Owszem, rozrywka i atrakcje. A że nie w twym guście? Bywa.

Zdaje sobie sprawe, ze rozne sa gusta. Tylko nie przestaje mnie zadziwiac, jak diametralnie rozne, ze np. za cos, co dla mnie (i autorki watku chyba tez) byloby tortura i koszmarem, dla innych sa rozrywka, za ktora sa gotowi zaplacic :-) No ale byloby nudno, gdybysmy wszyscy byli tacy sami.

I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|ProjectPi v2 10.01.2019, 10:34

Zdaje sobie sprawe, ze rozne sa gusta. Tylko nie przestaje mnie zadziwiac, jak diametralnie rozne, ze np. za cos, co dla mnie (i autorki watku chyba tez) byloby tortura i koszmarem, dla innych sa rozrywka, za ktora sa gotowi zaplacic :-) No ale byloby nudno, gdybysmy wszyscy byli tacy sami.

Escape roomy, horror house'y, miksy. Jak kogoś ani horrory nie bawią, ani rozwiązywanie łamigłówek, ani podobnej maści gry wirtualne, to i to się nie spodoba.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|Duinne 10.01.2019, 10:44

Escape roomy, horror house'y, miksy. Jak kogoś ani horrory nie bawią, ani rozwiązywanie łamigłówek, ani podobnej maści gry wirtualne, to i to się nie spodoba.

Ja np wszelkie "treasure hunts" albo gry typu Hunted bardzo lubie, a to jest podobna idea, tylko bez zamkniecia. Ja mam glownie problem z klaustrofobia i plastikowym koszmarkiem tego pokoju.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|atlantis 10.01.2019, 10:45

To akurat o niczym nie świadczy. Dla jednego jest Pink Floyd, dla drugiego Zenek Martyniuk. Dla jednego W poszukiwaniu straconego czasu, dla innego Ciemniejsza strona Greya. Dla jednego Twin Peaks, dla drugiego Trudne sprawy.

Byłem raz w takim pokoju i mi się podobało, ale lubię horrory, łamigłówki, bawiłem się dobrze. Czy to coś znaczy? Zapewne nic.

Istotą problemu nie jest to, czy pokój jest w czaszki, czy w serduszka. Doszło do tragedii przez zaniedbania, myślę, że świadome, odpowiedzialny za to powinien nie wyjść z więzienia.

Ostatecznie kościół w czasie mszy też zapalić się może, ale wtedy jak mniemam pani Teofila nie przyjdzie tu popisywać się swoją głupotą.
    Odpowiedz
  • Re: Strona escape-room-koszalin, gdzie wydarzyła się ostatnio tragedia|Duinne 10.01.2019, 10:54

To akurat o niczym nie świadczy. Dla jednego jest Pink Floyd, dla drugiego Zenek Martyniuk. Dla jednego W poszukiwaniu straconego czasu, dla innego Ciemniejsza strona Greya. Dla jednego Twin Peaks, dla drugiego Trudne sprawy.

Byłem raz w takim pokoju i mi się podobało, ale lubię horrory, łamigłówki, bawiłem się dobrze ...

Ale w kosciolach jednak drzwi sie nie zamyka w czasie nabozenstw, i chyba (bo nie znam konkretnie polskich przepisow) sa bardziej pod kontrola prawna jesli chodzi o przepisy przeciwpozarowe.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook