Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Skasowany wątek o paraolimpiadach

dodano: 23.03.2010, 8:29
akcje wątku: drzewko

Autor: Alium

Czy przyczyną skasowania wątku były jakieś konkretne wpisy, czy to, że osoba wypisująca bzdury została "rozpoznana" jako Głos Rozsądku, który jak wiadomo jest na FF synonimem zła wszelakiego?

• Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|kłapouchy 23.03.2010, 8:30
    E tam. Ostatnio po prostu adminu szaleje ;]
    Photons have mass? I didn't even know they were Catholic. // "Pan jest mym pasterzem, nie brak mi Nietzschego." by Ignac // nowy adres technicznych frondy [email protected]/null
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|TomekG (W.C.S.T.) 23.03.2010, 8:44
    skasowali? Chamstwo. Napisałem całe wypracownaie o zasadności dotowania publicznego transportu szynowego w miastach.
    Pokój, k...a, i Dobro | Ważny Czeladnik Stacji Transformatorowej
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|Alium 23.03.2010, 8:50

skasowali? Chamstwo. Napisałem całe wypracownaie o zasadności dotowania publicznego transportu szynowego w miastach.

A ja nie zdążyłem przeczytać....

Ale są jakieś priorytety - jednym z nich jest tępienie Głosa......
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|Narodowy Czajnik Polski 23.03.2010, 10:14

A ja nie zdążyłem przeczytać....
    Ale są jakieś priorytety - jednym z nich jest tępienie Głosa......

Priorytetem każdego szanującego się administratora winna być asenizacja podległego mu forum. I to właśnie miało miejsce.
    amo, amare, amanita
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|Alium 23.03.2010, 11:43

Priorytetem każdego szanującego się administratora winna być asenizacja podległego mu forum. I to właśnie miało miejsce.

Ale też szanujący się administrator powinien informaować o usuwaniu wątków.

Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|Anteniusz 27.03.2010, 12:51

Ale też szanujący się administrator powinien informaować o usuwaniu wątków.

Akurat forumowicz, któremu odpowiedziałeś Alium na post słynał wcześniej z tego, że potrafił wklejać innym forumowiczom, a konkretnie pewnej nowej forumowiczce w jej wątku wulgarne fotografie, m. in. kopulujących psów. Bluzgów wypowiedzianych dawniej przez owo indywiduum występujące pod różnymi nickami i pisujące jeszcze na rónych lewackich forach, pod adresem różnych forumowiczów, także pod moim, nawet nie próbowałem zliczyć.

Obecnie w poprzednim wcieleniu ów Rabin Horowitz, teraz Harald coś tam.., się trochę utemperował ze względu na moją akcję pod roboczymi tytułami "stop wulgaryzmom na FF", ale możesz zauważyć, że obsesyjnie wpisuje się we wszystkich moich wątkach starając sie mnie zdyskredytować i wystawić za cel adminowi.

Choćby w tym wątku, dyskutuje uprzejmie z niejaką Vincenzą, której kopulujące psy pod adresem innych forumowiczów widać pochwala:

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3334057

Oczywiście adminowi Dostatniemu nigdy tego typu wularyzmy nie przeszkadzały, bo jak podajrzewam wywodzi się z rodzinki, gdzie tego typu teksty musiały być na porządku dziennym. Uważam wobec tego, i podkreślałem wielokrotnie, że to hańba dla uchodzącego za katolickie forum, będącego przybudówka do katolickiego periodyku, żeby osobnik tolerujący chamstwo, a wyrzucający stąd ludzi uczciwych, mających coś do powiedzenia, często w ciekawy i niekonwencjonalny, ale kultrualny sposób się tutaj szarogęsił.

Łobuz - administrator oczywiście, gdy tylko zorientuje się, zbanuje moje kont, ze strony administracji jak zwykle zapanuje głucha cisza, choć koledzy w wielu tematach o zupie Maryni chętnie zabierają głos i są tu obecni. Ja mam czas, wierzę, że sprawiedliwość musi w końcu zwycięzyć, i postanowiłem sobie tą sprawę doprowadzić do końca, na złość łobuzom, którzy mnie za to klinicznie nienawidzą.
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|Erro 23.03.2010, 10:10

Dłuższe wypowiedzi warto pisać w Wordzie i wklejać :)
    Przystanek: Fight Club.
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|kanapa 23.03.2010, 10:17

Undo nie działa? prawdę mówiąc chętnie poznałbym uzasadnienie w wyżej wymienionej kwestii ;D

w trakcie pisania dłuższej wypowiedzi polecam podręczny backup chociażby w notatniku; z uwagi nie tyle na kasowanie co mulenie serwisu a co za tym idzie brak gwarancji, że nasze wypociny nie zaginą w sieciowych odmętach ;)
    stop stopkom
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|TomekG (W.C.S.T.) 23.03.2010, 2:21

Undo nie działa? prawdę mówiąc chętnie poznałbym uzasadnienie w wyżej wymienionej kwestii ;D

w trakcie pisania dłuższej wypowiedzi polecam podręczny backup chociażby w notatniku; z uwagi nie tyle na kasowanie co mulenie serwisu a co za tym idzie brak gwarancji, że nasze wypociny nie zaginą w sieciowych odmętach ;)

undo działa, ale nie do wczoraj.

A uzasadnienie sprowadząło się do tego, że system tramwajowy jest częścią infrastruktury miejskiej, tak jak ulice i nie musi byc dochodowy, bo jego funkcją jest zapewnienie miastu nieskrepowanego krązenia ludzi, czego same ulice zapewnić już nie mogą.
    Pokój, k...a, i Dobro | Ważny Czeladnik Stacji Transformatorowej
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|christoph 23.03.2010, 8:54
    a co Adminy, oby ich Kozy i szynszyle..

chcą od imprezy wymyślonej przez

niemieckiego żyda ze śląskiego Tost (dziś Toszek),

który dostał szlachectwo angielskie

za ratowanie połamańców wojennych?

* * * *
    Sir Ludwig "Poppa" Guttmann CBE, FRS (July 3, 1899 in Tost, Silesia, Germany - March 18, 1980) was a German neurologist who founded the Paralympics and is considered one of the founding fathers of organized physical activities for the disabled [1].

One of the leading pre-World War II neurologists in Germany, Guttmann worked at the Jewish Hospital in Breslau until 1939, when he was forced to flee to England. In 1944, Guttmann was asked by the British government to found the National Spinal Injuries Centre in Stoke Mandeville near London, at the Stoke Mandeville Hospital. He was appointed the position of director at the Centre, a position he held until 19e6. As director, he believed sport was a method of therapy, using it to help build physical strength and self-respect. By 1952, Guttmann\'s Stoke Mandeville Games for the disabled had grown to over 130 international competitors, and it continued to grow, impressing Olympics officials and the international community. In 1956, Guttmann was awarded the Fearnley Cup, an award for outstanding contribution to the Olympic ideal. Starting in 1960 in Rome and continuing to today, the Paralympic Games are held after the Olympic Games, often in the same city. In 1000 Guttmann also founded the British Sports Association of the Disabled.
    "Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|Vinca 23.03.2010, 9:12
    nie płakałam po tym wątku
    .
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|Alium 23.03.2010, 9:15

nie płakałam po tym wątku

Wątek, poza elukubracjami kol Kra- coś tam (nie zapamiętałem), miał też parę ciekawych pod-wątków.....

Poza tym powtarzam do znudzenia - kasowanie watków bez informacji o tym oraz banowanie użytkowników bez poinformowania ich o tym fakcie (a tak podobno to wygląda) to żałosna amatorszczyzna administracyjna...
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|Anteniusz 27.03.2010, 12:53

Wątek, poza elukubracjami kol Kra- coś tam (nie zapamiętałem), miał też parę ciekawych pod-wątków.....
    Poza tym powtarzam do znudzenia - kasowanie watków bez informacji o tym oraz banowanie użytkowników bez poinformowania ich o tym fakcie (a tak podobno to wygląda) to żałosna amatorszczyzna administracyjna...

Amatorszczyzna, bo adminem jest amator, który dostał odrobinę władzy, i który nawyraźniej nie ma świadomości, że na FF ma do czynienia z żywymi ludźmi.
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|ekstremo 23.03.2010, 10:03
    Dla pewności lepiej stosować autocenzurę (która jak wiadomo jest najgorsza) i nie zabierać głosu w podejrzanych wątkach i tych, w których ktoś podejrzany może zabrać głos ;-)

Zagadnienie było interesujące, więc chociaż ja uronię nad nim łezkę.
    ekstremo
    Odpowiedz
  • Re: Skasowany wątek o paraolimpiadach|Mona 23.03.2010, 12:22

Dla pewności lepiej stosować autocenzurę (która jak wiadomo jest najgorsza) i nie zabierać głosu w podejrzanych wątkach i tych, w których ktoś podejrzany może zabrać głos ;-)
    Zagadnienie było interesujące, więc chociaż ja uronię nad nim łezkę.

:DDDD
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook