Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Sąd uchylił decyzję Bufetowej

dodano: 8.11.2018, 21:18
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Okręgowy Sąd w Warszawie uchylił decyzję o zakazie Marszu Niepodległości 11 listopada wydaną przez Hannę Gronkiewicz-Waltz.

https://warszawawpigulce.pl/z-ostatniej-chwili-sad-uchylil-decyzje-hanny-gronkiewicz-waltz-marsz-niepodleglosci-legalny/

• Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Boski TrumPePe 8.11.2018, 21:19
    Nawet nie śmiałbym sugerować, że były jakiekolwiek naciski:-)))))))))))))))))))
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Agnes32 8.11.2018, 21:24
    Nie bądź taki skromny. Przecież wszyscy wiedzą, że to twoja zasługa.
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Boski TrumPePe 8.11.2018, 21:53

Nie bądź taki skromny. Przecież wszyscy wiedzą, że to twoja zasługa.

Nie:-))))))))))
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Straśholc 8.11.2018, 21:33
    Czekaj Wojtuś, z tej okazji proponuję ci spotkanie 10-11-2018 ‘U Prawdziwego Polaka’ na Szopena (wiesz pod którym numerem) na prawdziwej golonce popitej paroma Żywcami i 200 ml Żubrówki. No chyba, że już tego dnia wybierasz się do Warszawy na odsłonięcie pomnika Prezydenta Stulecia. Wtedy klops i kicha. A tak na marginesie: twoje wierzenia pozwalają ci spożywać krwawą kiszkę po śląsku zwaną krupnikiem?
    „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Agnes32 8.11.2018, 21:37

Czekaj Wojtuś, z tej okazji proponuję ci spotkanie 10-11-2018 ‘U Prawdziwego Polaka’ na Szopena (wiesz pod którym numerem) na prawdziwej golonce popitej paroma Żywcami i 200 ml Żubrówki. No chyba, że już tego dnia wybierasz się do Warszawy na odsłonięcie pomnika Prezydenta Stulecia. Wtedy klops i kicha. A tak na ...

Krupniokiem
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Straśholc 8.11.2018, 21:39

Krupniokiem

Aże. Krupniokiem. Literówka. Krupnik to wódka albo zupa.
    „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Agnes32 8.11.2018, 21:49

Aże. Krupniokiem. Literówka. Krupnik to wódka albo zupa.

:-)
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Miecz Damoklesa 8.11.2018, 21:42
    Sąd zaskoczył wszystkich bez wyjątku.
    "Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|twardek 8.11.2018, 21:57

Sąd zaskoczył wszystkich bez wyjątku.

mnie - nie
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Miecz Damoklesa 8.11.2018, 23:50

mnie - nie

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
    "Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|twardek 9.11.2018, 0:16

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

http://www.fronda.pl/forum/gdy-wczoraj-uslyszalem-o-zgloszeniu-marszu-prezydencko-rzadowego-w-miejsce-wczesniejszego-mn-uwazalem-ze-to-glupota,90921.html?page=3&#comments
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Boski 8.11.2018, 21:49
    Będą dymy i młócka kiedy dwa Marsze się spotkają na tej samej trasie i tym samym czasie.
    Ten wyrok chyba nie jest po myśli PiS :)
    "Aż poleje się krew", "Polska dla Polaków", "Nie damy się zablokować" – tak mobilizują się na Marsz Niepodległości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego członkowie tzw. Czarnego Bloku
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|MH 8.11.2018, 21:55
    [email protected] mówi, żeby się nie wtrącać do legalnych marszów. A ja zapytam: co robili brunatni obrzucając Pierwszy Marsz Równości w Lublinie zalegalizowany decyzją Sądu Okręgowego, petardami i kamieniami?

http://bi.gazeta.pl/im/4c/ec/16/z24039244V,Marsz-Rownosci-w-Lublinie-zaatakowany-przez-chulig.jpg
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|observer1920 8.11.2018, 22:03

[email protected] mówi, żeby się nie wtrącać do legalnych marszów. A ja zapytam: co robili brunatni obrzucając Pierwszy Marsz Równości w Lublinie zalegalizowany decyzją Sądu Okręgowego, petardami i kamieniami?

http://bi.gazeta.pl/im/4c/ec/16/z24039244V,Marsz-Rownosci-w-Lublinie-zaatakowany-przez-chulig.jpg

Ja mówię (i piszę), że sugerowanie POLAKOM sprawek NIEMIECKICH to zwykła, ordynarna zdrada
    i wspólnictwo w "dziele" nazistów, którzy zaraz po wojnie postanowili podzielić się odpowiedzialnością
    za zbrodnie NIEMCÓW. Do tego jeszcze POLSCY patrioci mordowani byli w katowniach UB pod hasłem walki z faszyzmem.
    Odpowiedz
  • Re: Sąd uchylił decyzję Bufetowej|Straśholc 8.11.2018, 22:27

Ja mówię (i piszę), że sugerowanie POLAKOM sprawek NIEMIECKICH to zwykła, ordynarna zdrada
    i wspólnictwo w "dziele" nazistów, którzy zaraz po wojnie postanowili podzielić się odpowiedzialnością
    za zbrodnie NIEMCÓW. Do tego jeszcze POLSCY patrioci mordowani byli w katowniach UB pod hasłem walki z faszyzmem.

fajniejsze sposoby podkreślania niż WERSALIKI.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook