Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ryż we wrześniu zdrożał o 1%

dodano: 11.10.2018, 20:46
akcje wątku: drzewko

Autor: Wertyp

#infobroker

• Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%| Szymon z Cyreny 11.10.2018, 20:56
    to przez suszę na Pomorzu
    ale z tego co czytałem rząd będzie dopłacał tym rolnikom, którym susza zniszczyła uprawy ryżu
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%|Asymetryczny 11.10.2018, 21:01

to przez suszę na Pomorzu
    ale z tego co czytałem rząd będzie dopłacał tym rolnikom, którym susza zniszczyła uprawy ryżu

Pan się może śmiać, a ja w co drugą niedzielę spożywam ryż z fasolką i sodem chińskim. W pozostałe niedziele spożywam pieczony filet z kurczaka.

Poza tym w Lidlu skończyła się promocja i krokiety z pieczarkami kosztują 4,50 zł za 400 g.

https://storage.mojmarket.pl/uploads/2018/05/ldg40-large.jpg
    “It's true I don't believe in love beyond the grave”
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%| Szymon z Cyreny 11.10.2018, 21:10

Pan się może śmiać, a ja w co drugą niedzielę spożywam ryż z fasolką i sodem chińskim. W pozostałe niedziele spożywam pieczony filet z kurczaka.

Poza tym w Lidlu skończyła się promocja i krokiety z pieczarkami kosztują 4,50 zł za 400 g.

https://storage.mojmarket.pl/uploads/2018/05 ...

za to w Biedronce codziennie niższe ceny
    proponuję zamienić niemiecki dyskont na polski
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%|Asymetryczny 11.10.2018, 21:16

Tak. W Biedronce wódencja à la żołądkowa gorzka po 8 zł za 200 ml. Ale jednak w Lidlu większy wybór i jakoś tak przestronniej układają towary na półkach i łatwiej się poruszać po sklepie.

https://wiadomosci.radiozet.pl/var/radiozet-wiadomosci/storage/images/blisko-ludzi/lidl-i-biedronka.-pensje.-wynagrodzenie-w-dyskontach/180739-1-pol-PL/Lidl-i-Biedronka-kusza-pracownikow.-Gdzie-zarabia-sie-wiecej-Juz-wiadomo_article.png
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%|Boski 11.10.2018, 23:06

Który dyskont jest polski?
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%|Adalbert1241 11.10.2018, 21:04
    Buty staniały o 50% a chleb zdrożeje o 10% . Potęga ekonomii.
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%|Asymetryczny 11.10.2018, 21:20

Buty staniały o 50% a chleb zdrożeje o 10% . Potęga ekonomii.

Wie pan, że mam trzewiku kupione w Lidlu przed wyborami prezydenckimi 2005 i wciąż da się w nich chodzić. Ba, mam nawet buty zimowe z sieci Real z 2003 i też je zakładam na zimę.
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%|Adalbert1241 11.10.2018, 21:22

Wie pan, że mam trzewiku kupione w Lidlu przed wyborami prezydenckimi 2005 i wciąż da się w nich chodzić. Ba, mam nawet buty zimowe z sieci Real z 2003 i też je zakładam na zimę.

:A ja mam zabawki do Franz Carla Webera . I wytrzymają jeszcze ze sto lat.:))
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%|Asymetryczny 11.10.2018, 21:48

:A ja mam zabawki do Franz Carla Webera . I wytrzymają jeszcze ze sto lat.:))

A, to co ma sto lat i więcej też mam. Białe kruki. Gramatyka języka polskiego z 1890 wydana w Chicago, USA. Albo atlas świata wydany w 1912 w Krakowie, w Monarchii Austro-Węgierskiej. Mam też parę książek i czasopism z lat II RP. Pewnie to sporo warte?
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%|Adalbert1241 11.10.2018, 22:08

A, to co ma sto lat i więcej też mam. Białe kruki. Gramatyka języka polskiego z 1890 wydana w Chicago, USA. Albo atlas świata wydany w 1912 w Krakowie, w Monarchii Austro-Węgierskiej. Mam też parę książek i czasopism z lat II RP. Pewnie to sporo warte?

Sporo warte książki raczej na rynku rzadko występują:)Starodruki z XVi XVII w może Pan kupic zz 100 zł.:)
    Odpowiedz
  • Re: Ryż we wrześniu zdrożał o 1%|Fredny 11.10.2018, 22:04
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook