Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane

dodano: 12.06.2019, 21:38
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

"Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym" (Marszałek Józef Piłsudski)

Przez tych dwóch panów prezydentów:

https://pbs.twimg.com/media/D84ehuwWkAA3Q9H.jpg

• Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|PiSowczyk 12.06.2019, 21:38
    W takich chwilach jestem szczególnie dumny z tego, że jestem Polakiem!
    "Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym" (Marszałek Józef Piłsudski)
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Adalbert1241 12.06.2019, 22:32

W takich chwilach jestem szczególnie dumny z tego, że jestem Polakiem!

Pan znowu nie rozumie o co chodzi.Az dziwne.
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|prostychlop 12.06.2019, 22:57

Pan znowu nie rozumie o co chodzi.Az dziwne.

A Ty dalej swoje z tym "pan/pani nie rozumie".
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Adalbert1241 12.06.2019, 23:17

A Ty dalej swoje z tym "pan/pani nie rozumie".

Jasne.:)))) Przeca nie ma nic za darmo.A tu cena bardzo wysoka jak za posadę dróznika niskopłatną.
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Elrond 12.06.2019, 21:43
    Nu i tako i ja popieram zapau wątkotfurcy.
    Jedynie miau bym taki po 100 lat aby, gdy tak już weźmiemy się do tego kopania tych moskiewsko-pruskich dupsk, mieć baczenie, czy kto nas nie zachodzi od tyłu. W takim ferworze i zapalczywości łatwo stracić kontakt z otoczeniem i własne dupsko wystawić jako łatwy cel dla postronnej gawiedzi.
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Chumbawamba 12.06.2019, 21:58

Jedynie miau bym taki po 100 lat aby, gdy tak już weźmiemy się do tego kopania tych moskiewsko-pruskich dupsk, mieć baczenie, czy kto nas nie zachodzi od tyłu. W takim ferworze i zapalczywości łatwo stracić kontakt z otoczeniem i własne dupsko wystawić ...

Elrond już zjechałeś z Kanady do polskiego raju? Czy dalej się wymądrzasz z obczyzny?:D
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Elrond 12.06.2019, 22:10

Elrond już zjechałeś z Kanady do polskiego raju? Czy dalej się wymądrzasz z obczyzny?:D

Jak Kulega nie będzie pilnował wuasnego 'dupska' podczas tego kopania prusko-moskiewskich dupsk, to nie będę miał dokąd zjechać.

A woli Kulega jak wymondrzam się lokalnie czy globalnie?
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Adalbert1241 12.06.2019, 22:31

Jedynie miau bym taki po 100 lat aby, gdy tak już weźmiemy się do tego kopania tych moskiewsko-pruskich dupsk, mieć baczenie, czy kto nas nie zachodzi od tyłu. W takim ferworze i zapalczywości łatwo stracić kontakt z otoczeniem i własne dupsko wystawić ...

Elrond? Wszelki duch Pana Boga chwali.:)
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Adalbert1241 12.06.2019, 22:33

^^
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Wojo 12.06.2019, 21:54
    ... Ale ja słyszałem, że te paskudniki, to ruskie agenty, że im onuce śmierdzą. Tak mówiły głupie goje w rządowej telewizji.

A co ony mają mówicz? Ony mają sze przezywacz, za to ony są płacone. Patrz pan panie Biberglanc, jak Beniamin Netanjahu jeżdży do Putina, żeby sze tam z nim namawiacz, to żaden głupi goj z rządowej telewizji, ani żaden inny nie piśnie słowa, bo ony wiedzą, że zaraz byszmy im pokazali, skąd wyrastają im nogi. Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie – ony nawet mają takie przysłowie.

No dobrze, teraz ony są rozsądnie prożydowskie, ale co będże jeszenią, jak ony bedą musiały przeforsowywacz to kompleksowe ustawodawstwo, o którym wspominał ten amerykański goj, Pompeo? Jak ony wtedy bedą udawały rozsądne?

Aaaa, myszmy o wszystkim pomyszlały. Ony podejmą dyplomatyczną ofensywę, ony bedą mówiły, że ony przekonają tego Pompeo, żeby on w tym jeszennym raporcze dla Kongresu napisał, że Polska jest git i że żadnych roszczeń nie wolno sze od niej domagacz.

No i co, i on tak napisze?

Panie Biberglanc, jakbym ja nie wiedział, że pan jeteś kupiec, to ja bym pomyszlał, że pan jestesz dziecko. Nawet głupie goje z tej rozsądnie prożydowskiej partii nie myszlą, że ten Pompeo tak napisze.

No to po co ony bedą robicz tę ofensywę?

A po to, że ten Pompeo napisze, jak będzie trzeba, no i wtedy Kongresu powie, żeby płaczycz. No to ony wtedy będą muszały przygotowacz kompleksowe ustawodawstwo, a głupi gojom powiedzą tak: patrzcze, walczyliszmy jak lwy, ale trudno. Muszymy zapłaczycz, bo jak nie zapłaczymy, to nie będżemy mogły kupicz sobie Fortu Trump, a co my zrobimy bez Fortu Trump? Ten Fortu Trump to ma bycz przeczesz na Putina, zatem jak kto sze sprzeczywia Fortu Trump, to jest ruskim agentem i jemu szmierdzą onuce.

I pan myszlisz, że głupie goje w to uwierzą?

Ile razy mam pana powtarzacz, że ja nigdy nic nie myszlę? A dlaczego ony mają w to nie uwierzycz, jak ony teraz uwierzyły, że - wi hajst der goj? - a, ten Kaczyński, nie odda ani guzika? Ony oglądają telewizję, jak nie jedną, to drugą – a powiedz pan sam, panie Biberglanc – co ony tam zobaczą? Ony tam zobaczą, że jak ktosz nie będże prożydowski, rozsądnie, czy nie, to on nie ma co szukacz w polityce. No to ony będą wierzycz, a nawet jak nie będą, to będą udawały, że wierzą.

Co pan mówisz takie rzeczy, panie Piperman? Ony wszystkie uwierzą, nawet te paskudniki, co to wygrały 4,47?

Paskudniki nie muszą wierzyć, bo paskudników rozgromi resort. Ony sobie myszlą, że ony mogą sze tu bawicz w nacjonalismus. Ale Unia Europejska walczy z ekstremistamy i populistamy, a jak ona walczy? Ona walczy ze wszystkich sił swoich, a jak ona walczy ze wszystkich sił swoich, to także ze sił specjalnych, znaczy sze – resortowych. Pan sze nie martw paskudnikamy, bo paskudników ony wyszlą do Berezy jako ruskich agentów, co to im szmierdzą onuce. Nacjonalismus to mogą sobie uprawiać starsze i mądrzejsze, a nie jakieś głupie goje, co to mają te przysłowie – jak ono ydże? - A – co wolno wojewodże to nie tobie, smrodże!

No to git – ale czy goje sze nie zbuntują?

Panie Biberglanc – żeby głupie goje sze zbuntowały, to ony muszałyby mieć jakichś przywódców, jakichś – jak to sze mówiło za Stalina – zaczinszczikow. A skąd ony mają miecz zaczinszczikow, jak biskupy zostały nastraszone przez tych Sekielskich? Ony teraz bedą skwapliwie korzystacz z okazji, żeby siedziecz cicho, bo inaczej zaraz jakiesz dżecko przypomni sobie, że było molestowane, a wtedy – szwienty Boże nie pomoże! ...
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Born To Kvetch 12.06.2019, 22:07
    Tak, Wojtełe. Jest teraz w Lublinie 26°C. Mam nadzieję, że siedzisz sobie na ławce w Ogrodzie Saskim przy fontannie i stukasz w swojego laptopa głębokie myśli. A gdybyś się jeszcze miał możliwość przytulić się do dziewczyny, toż byłoby to jak cymes i gorące buliczkies zarazem.

https://www.mapamamy.pl/media/djcatalog2/images/item/4/ogrod-saski-1.1_f.jpg

Była kiedyś taka fajna knajpka przy Okopowej — 19 Hester. Była, ale ty i tak miłośnikiem piwa nie byłeś i nie jesteś.

https://3.bp.blogspot.com/-dDYna7a1FDs/Wlnrsaex0sI/AAAAAAABFqI/_LG0GB5wW4kFJlt2BA87U8GT-tiXHqYRgCLcBGAs/s1600/DSC06697.JPG

jid. קװעטשן (kvetshn) < śwn. quetschen
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Boski 12.06.2019, 23:01
    Braciszku,a o twojej Kaczce po Smoleńsku pamiętają w PiS?
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|MH 12.06.2019, 23:12

Braciszku,a o twojej Kaczce po Smoleńsku pamiętają w PiS?

“Kaczka po smoleńsku, Orange Jews, zachwyt nad zrzucaniem gejów przez IS w Syrii, a z polskiego podwórka: Korwin i Braun, i Kowalski” — to wszystko gdzieś zostało w cache'u internetu.

I nie zjesz tego jak golonki ‘U Prawdziwego Polaka’ na Szopena w Lublinie.

https://img.wiocha.pl/images/7/7/776c92520f1a52cc81e04b1496128e8d.jpg

… So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|MKasperowicz 12.06.2019, 23:53
    Nu, a w jaki niby sposób?
    Odpowiedz
  • Re: Ruskie i niemieckie dupska właśnie zostały skopane|Adalbert1241 13.06.2019, 0:04

Nu, a w jaki niby sposób?

A tego to w szczegółach nie wiadomo:))) Przyjażń kwitnie, wiz nie ma jak nie było ale będą F 35 za zylion.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook