Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą

dodano: 4.03.2019, 16:23
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Tacy jak ja i mój przyjaciel Jack. 

• Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|Brunhilda Ciccioli 4.03.2019, 16:41
    Auto skręca w prawo. Która opona się najmniej zużywa
    odp: zapasowa
    Odpowiedz
  • Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|twardek 4.03.2019, 16:57

Auto skręca w prawo. Która opona się najmniej zużywa
    odp: zapasowa

A jak nie ma zapasu?
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|Brunhilda Ciccioli 4.03.2019, 17:00

A jak nie ma zapasu?

źle się wkleiło
    Odpowiedz
  • Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|Brunhilda Ciccioli 4.03.2019, 17:02
    Odpowiedz
  • Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|Brunhilda Ciccioli 4.03.2019, 17:00
    Odpowiedz
  • Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|alchemik 4.03.2019, 17:09
    Jacek i Placek.
    Moi drodzy prażanie i goście stolicy, chciałbym z wami swą dumką podzielić się…
    Odpowiedz
  • Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|Marksman 4.03.2019, 19:29
    Czy twój żydowski przyjaciel Jack wie że byłeś molestowany za małolata przez "wujków" przychodzących do twojej matki??? tacy przyjaciele jak wy chyba nie mają przed sobą tajemnic!
    Odpowiedz
  • Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|Fredny 4.03.2019, 19:34
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|Chumbawamba 4.03.2019, 20:06
    Wojtełke to Ci sami co wybrali trumpa w ameryce?
    Odpowiedz
  • Re: Przyszłością świata są młodzi konserwatyści, którzy doskonale wiedzą, czego chcą|Fredny 4.03.2019, 23:40
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook