Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował

dodano: 11.01.2019, 18:16
akcje wątku: drzewko

Autor: FForumowy PePe(TM)

Święty Pepe Nieskalany, w całym świecie podziwiany

Dla tych, którzy nie wiedzą:

Godfrey Bloom (ur. 22 listopada 1949 w Londynie) – brytyjski polityk, poseł do Parlamentu Europejskiego VI i VII kadencji.

To ten pan w środku:

http://www.ukipharrogate.org/wp-content/uploads/2013/09/415852_464543963567499_333563651_o-1024x508.jpg

• Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|FForumowy PePe(TM) 11.01.2019, 18:17
    To taki brytyjski Korwin jest.
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|Adalbert1241 11.01.2019, 18:34

No niezupełnie.Ci Panowie służą Imperium.
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|MKasperowicz 11.01.2019, 22:55

Ale go właśnie obraziłeś.
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|FForumowy PePe(TM) 11.01.2019, 23:07

Ale go właśnie obraziłeś.

I don't think so.
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|Valenveil 11.01.2019, 23:14

I don't think so.

Well, you're fucking wrong.
    • Buddha for Mary •
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|Mizantrop 11.01.2019, 19:05
    jejku jejku... kolejny wielki "sukces" FForumowego PePe(dofila ) ktoś go retweetował! powinni cię raczej przygłupie deratyzować!
    -dobrego karczma nie zepsuje, a złego klasztor nie naprawi-
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował| Szymon z Cyreny 11.01.2019, 19:38

jejku jejku... kolejny wielki "sukces" FForumowego PePe(dofila ) ktoś go retweetował! powinni cię raczej przygłupie deratyzować!

ja bym ci wytoczył cywilną sprawę o zniesławienie
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|Mizantrop 11.01.2019, 20:06

ja bym ci wytoczył cywilną sprawę o zniesławienie

niech idzie! jako kto sie w sądzie poda? poszukiwacz prawdy, wopako czy FForumowy PePe(dofil) czy wiele innych postaci które tu anonimowo kreował! wyśmieją przygłupa i tyle...

ale jak już o sądach mówimy to niech lepiej ten złodziejaszek cudzych filmów ,które wstawia na Twitterze bez podawania źródła, uważa bo mogą te filmiki mieć prawa autorskie a wstawia je bez czyjejś zgody jako swoje i robi na nich "karierę"...
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował| Szymon z Cyreny 11.01.2019, 20:19

niech idzie! jako kto sie w sądzie poda? poszukiwacz prawdy, wopako czy FForumowy PePe(dofil) czy wiele innych postaci które tu anonimowo kreował! wyśmieją przygłupa i tyle...

ale jak już o sądach mówimy to niech lepiej ten złodziejaszek cudzych filmów ,które wstawia na Twitterze bez podawania źródła, uważa bo mogą ...

znając co nieco obecne znajomości PePe sprawa jest rozwojowa
    a w sądzie będziesz miał prawo wygłosić tego typu mowę obrończą
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|Mizantrop 11.01.2019, 20:38

znając co nieco obecne znajomości PePe sprawa jest rozwojowa
    a w sądzie będziesz miał prawo wygłosić tego typu mowę obrończą

"znajomości" bo ktoś udostępnił lub polubił filmik który komuś ukradł i wstawił! buhaha...

no to czekam na wezwanie do sądu... i aż się trzęsę ze strachu!!! ha ha...
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował| Szymon z Cyreny 11.01.2019, 21:44

"znajomości" bo ktoś udostępnił lub polubił filmik który komuś ukradł i wstawił! buhaha...

no to czekam na wezwanie do sądu... i aż się trzęsę ze strachu!!! ha ha...

oprócz bezpodstawnego sugerowania czynów pedofilskich dojdzie oskarżenie o deratyzację czyli "odszczurzanie"
    każdy sąd wolnego państwa zrozumie analogię
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|Mizantrop 11.01.2019, 21:47

oprócz bezpodstawnego sugerowania czynów pedofilskich dojdzie oskarżenie o deratyzację czyli "odszczurzanie"
    każdy sąd wolnego państwa zrozumie analogię

mam to gdzieś! ale mogę dorzucić jeszcze że jest śmierdzielem i brudasem!!! i czekam z niecierpliwością na "pozew"! buhaha...
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował| Szymon z Cyreny 11.01.2019, 22:02

mam to gdzieś! ale mogę dorzucić jeszcze że jest śmierdzielem i brudasem!!! i czekam z niecierpliwością na "pozew"! buhaha...

zamilknę już, żebyś się bardziej nie pogrążał
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|MKasperowicz 11.01.2019, 22:55

Zgłoszono do usunięcia.
    Odpowiedz
  • Re: Przezacny Godfrey Bloom właśnie mnie retweetował|Stefania-Harper 11.01.2019, 19:22
    Aleś PePe wdepnął. Teraz to nawet rasowa świnia cie wyryje
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook