Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci

dodano: 20.04.2018, 15:55
akcje wątku: drzewko

Od środy w sejmie protestują rodzice dzieci i pełnoletnich już niepełnosprawnych . Mają dwa bardzo słuszne i proste postulaty:

1. Dodatek rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych powyżej 18 r. życia.

2. Zrównanie renty socjalnej z najniższą rentą ZUS z tytułu całkowitej niezdolnoiści do pracy.

Pacynka na polecenie fuJarka dzisiaj spotkała się z protestującymi i obiecała załatwienie sprawy.  Wybrali sobie wspaniały moment i brawa dla tych odważnych ludzi. W Pisie kryzys sondażowy plus idą wyborry samożądowe. Mam przeczucie, że na 90% żądania zostaną spełnione. Co jak co, ale tym ludziom się w moim mniemaniu należy.

A co na to nasi proliferzy. Na forumie? Cisza. Partyjna swołocz pod postacią Wicia wesoło obszczekuje organizację "Dziewuchy dziewuchom". Fanatyczna Ania z kwiatkiem martwi się trupami i ich pochówkami. Sprawdźmy co tam u zimnej twarzy fanów rodzenia martwych płodów i Pani Godek? No nic. Krucjata trwa. Ona ma posadkę w zarzadzie państwowej spółki (niewiadomo dlaczego) i nie brakuje do pierwszego. A co tam u inkwizytora Jakiego? A no obudził się na chwilkę i coś naskrobał na twitterku, że on już wcześniej postulował o zmiany w tym zakresie. Czyli jak ludzie sami do sejmu przyszli, to mu się przypomniało.

PiS ustawy, które są im potrzebne do obsadzenia swoimi stanowisk pańastwowych szybko po nocy potrafi napisac i przegłosować. Gorzej jak trzeba pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. 

A Wy drogie pocieszne prolajferskie świry na FF? Gardłowac potraficie z ideologicznym zadęciem o życiu poczętym i tak dalej, ale jak już się urodzi to nie wasz problem. Hipokryzja i ideologiczne nabzdyczenie, aż żygac się chce.

• Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|[Wstaw]less 20.04.2018, 16:04
    O ile nie popieram formy wątku, to wyraża on cechę znamienną dla grupy "zygotarian". Troska o życie nienarodzone (wyłącznie), oskarżenia o domniemane morderstwa, czy też gorszenie najmłodszych na ulicach polskich miast są działaniami mającymi ogromny posłuch i poparcie. Gdy przychodzi czas by spojrzeć prawdzie w oczy i pomóc niepełnosprawnym narodzonym, to cisza...

"Bo wkładacie na ludzi ciężary nie do uniesienia, a sami jednym palcem ciężarów tych nie dotykacie." - Jezus słusznie opisał tą grupę ludzi...

Dlatego też zachęcam wszystkich wrażliwych na los nienarodzonych, to zainteresowania się w ruch, który ja osobiście popieram:

http://www.fronda.pl/forum/nowy-ruch-obrony-zycia-moj-wybor,86717.html
    There was once a dream I had that no one seemed to share, So I threw away trivial things and left them there
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|mariaelena 20.04.2018, 17:13
    Dlaczego wowczas nie dalo sie nic zrobić?
    "Gdy w weekend premier spotkał się z protestującymi, atmosfera była gorąca. - Jest pan kłamcą, kłamiecie wszyscy - mówiła jedna z matek. Rodzice wołali, że "nie chcą śmigłowców, chcą chleba. Najpierw naród, potem Rosja i Ukraina".

- Ja wam nie skąpię tych pieniędzy, to są pieniądze podatników, nie moje. Ja tylko podejmuję decyzje, jak je wydawać. Ja wam powiem, że dam więcej pieniędzy, wy będziecie zadowoleni. A dwa dni później powiem: sorry, ale to nie jest możliwe - tłumaczył Tusk. Dodawał, że sztuką jest takie gospodarowanie pieniędzmi, by dla wszystkich starczyło. Po tym spotkaniu strona rządowa ogłosiła, że od 1 maja świadczenie pielęgnacyjne - dziś 620 zł (plus 200 zł dodatku) - wzrośnie do 1 tys. zł netto, od 1 stycznia 2015 r. - do 1200 zł netto, a od 1 stycznia 2016 r. - do 1,3 tys. zł netto."

http://wyborcza.pl/1,76842,15679463,Ile_zaplacic_rodzicom_dzieci_niepelnosprawnych_.html
    "Dzięki ci Boże, że nie jestem jak ten katol"- interpretacja wg antykatoli
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 17:17

Dlaczego wowczas nie dalo sie nic zrobić?
    "Gdy w weekend premier spotkał się z protestującymi, atmosfera była gorąca. - Jest pan kłamcą, kłamiecie wszyscy - mówiła jedna z matek. Rodzice wołali, że "nie chcą śmigłowców, chcą chleba. Najpierw naród, potem Rosja i Ukraina".

- Ja wam nie skąpię tych pieniędzy, to są pieniądze ...

1. Nie zaśmiecaj mojego wątku.
    2. Jak już hipokrytko zaśmieciłaś to Ci odpowiem: Bo wtedy rządziły takie same świnie jak teraz.
    3. Spieprzaj z mojego wątku.
    Kolejnego postu nie będzie.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|mariaelena 20.04.2018, 17:21

2. Jak już hipokrytko zaśmieciłaś to Ci odpowiem: Bo wtedy rządziły takie same świnie jak teraz.

Coś jeszcze?
    Pokrzyczleś sobie?
    Popluleś?
    To jeszcze pokaż język, tupnij nóżką i podskocz.

A potem możesz pójść sobie na spacerek....
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|mariaelena 20.04.2018, 17:45

Gratuluję chumbuś(zmień nick na "chumbazszamba" będzie bardziej odpowiedni), bardzo gratuluję

Guzik obchodzą ciebie tak dzieci niepełnosprane, jak i ich rodzice. Jest nas trochę, nie tylko ta grupka osob w sejmie....

Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 20:35

Gratuluję chumbuś(zmień nick na "chumbazszamba" będzie bardziej odpowiedni), bardzo gratuluję

Guzik obchodzą ciebie tak dzieci niepełnosprane, jak i ich rodzice. Jest nas trochę, nie tylko ta grupka osob w sejmie....

^
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 20:38

^

Post zakłamanej MAryni Ci imponuje, która imputuje na innych swoje fantasmagorie? Nisko upadłaś. Z ateistki do szamba katolicyzmu i fanatyzmu.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 20:55

Post zakłamanej MAryni Ci imponuje, która imputuje na innych swoje fantasmagorie? Nisko upadłaś. Z ateistki do szamba katolicyzmu i fanatyzmu.

Ja tam widzę, że jedyną osobą, która coś tu imputuje, jesteś Ty. Policz, ile osób zaczepiłeś i wmawisz w nich swoje urojenia i to w sposób chamski.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 20:57

Ja tam widzę, że jedyną osobą, która coś tu imputuje, jesteś Ty. Policz, ile osób zaczepiłeś i wmawisz w nich swoje urojenia i to w sposób chamski.

Wykaż gdzie mam urojenia. Czekam.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 21:05

Wykaż gdzie mam urojenia. Czekam.

Wszędzie, gdzie ma miejsce Twoja radosna twórczość odnośnie nieznajomych ludzi. Wykorzystałeś niepełnosprawne dzieci, żeby dowalić nielubianym osobom.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 21:09

Wszędzie, gdzie ma miejsce Twoja radosna twórczość odnośnie nieznajomych ludzi. Wykorzystałeś niepełnosprawne dzieci, żeby dowalić nielubianym osobom.

Użyłem realnego problemu, o którym mówię od dawna w wielu wątkach na ten temat, aby obnażyć Twoją i Tobie podobnych ludzi hipokryzję. Aż tak Ci w kościele mózg zlasowali? Przy okazji pochwaliłem i opisałem historię, o której zygotarianie na tym forum nawet się nie zająknęli. Dwie pieczenie na jednym ogniu.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 21:11

Użyłem realnego problemu, o którym mówię od dawna w wielu wątkach na ten temat, aby obnażyć Twoją i Tobie podobnych ludzi hipokryzję. Aż tak Ci w kościele mózg zlasowali? Przy okazji pochwaliłem i opisałem historię, o której zygotarianie na tym forum nawet się nie zająknęli. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Ponownie potwierdzasz, że przenosisz swoje urojenia na kogoś, o kim nic nie wiesz. A swoją drogą, gdybyś czasem skupił się na tym, co piszą inni, mógłbyś wiedzieć nieco więcej.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 21:14

Ponownie potwierdzasz, że przenosisz swoje urojenia na kogoś, o kim nic nie wiesz. A swoją drogą, gdybyś czasem skupił się na tym, co piszą inni, mógłbyś wiedzieć nieco więcej.

Przeklej proszę wątki zygotarian wspierające protest w sejmie, a także te, które mówią o konieczności zmian w prawie apropos dofinansowania upośledzonych/ciężko chorych dzieci.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 21:18

Przeklej proszę wątki zygotarian wspierające protest w sejmie, a także te, które mówią o konieczności zmian w prawie apropos dofinansowania upośledzonych/ciężko chorych dzieci.

Czyje wątki? Naprawdę musisz być taki chamski?
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 21:21

Czyje wątki? Naprawdę musisz być taki chamski?

1.Wątki zygotarian.
    2. Napiszesz w końcu coś w temacie wątku czyli:
    a. Coś o proteście.
    b. Twojej i innych zygotarian hipokryzji.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook