Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"

dodano: 14.06.2019, 19:43
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Bardzo proszę usunąć wątek - temat: "Msza trydencka", autora FF, który podpisuje się jako: "cham". Treści w nim zamieszczone obrażają Pana Boga i wyznawców Kościoła Katolickiego.

• Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|Teofila (w podróży) 14.06.2019, 19:44
    ^
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|mosiu 14.06.2019, 19:56
    To sam św. Tomasz z Akwinu, którego cytat przytoczyłem obraża Pana Boga. O tempa mores.
    Czy w Raju można było złamać nogę ?
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|Teofila (w podróży) 14.06.2019, 20:02

To sam św. Tomasz z Akwinu, którego cytat przytoczyłem obraża Pana Boga. O tempa mores.

Nie, to kłamstwo obraża Pana Boga.

Ale o tym chamy nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć.
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|mosiu 14.06.2019, 20:10

https://www.catholic.com/qa/did-st-thomas-aquinas-believe-ensoulment-occurred-40-or-80-days-after-conception-making-abortion
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|Teofila (w podróży) 14.06.2019, 20:15

https://www.catholic.com/qa/did-st-thomas-aquinas-believe-ensoulment-occurred-40-or-80-days-after-conception-making-abortion

Jaki to ma związek z tym, że kłamstwo obraża Pana Boga?
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|mosiu 14.06.2019, 20:20

Jaki to ma związek z tym, że kłamstwo obraża Pana Boga?

Czy kłamstwo do SSmana na pytanie "Czy przetrzymuje Pan powstańców" obraża Pana Boga ?
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|Teofila (w podróży) 14.06.2019, 20:23

Czy kłamstwo do SSmana na pytanie "Czy przetrzymuje Pan powstańców" obraża Pana Boga ?

Sorki, ale nie chce mi się wałkować po tysiąckroć tematu, który był tu już po tysiąckroć wałkowany.

Poczytaj pan sobie o tym, co to jest kłamstwo.

I o tym, kiedy nieprawdziwe twierdzenie kłamstwem nie jest.

Bardzo dobrze opisuje to ks. prof. T. Ślipko, owocnej lektury życzę.
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|mosiu 14.06.2019, 20:29

Sorki, ale nie chce mi się wałkować po tysiąckroć tematu, który był tu już po tysiąckroć wałkowany.

Poczytaj pan sobie o tym, co to jest kłamstwo.

I o tym, kiedy nieprawdziwe twierdzenie kłamstwem nie jest.

Bardzo dobrze opisuje to ks. prof. T. Ślipko, owocnej lektury życzę.

Wystarczy mi definicja https://pl.wikipedia.org/wiki/K%C5%82amstwo
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|Adalbert1241 15.06.2019, 1:30

Wystarczy mi definicja https://pl.wikipedia.org/wiki/K%C5%82amstwo

Panu wystarczy. Bo jakżeby inaczej.
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|Adalbert1241 15.06.2019, 1:30

Piaskownica?
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|Ateistyczny lewak 14.06.2019, 20:20

Skad wiesz, ze Pambucek sie obrazil??? Ciagle slysze, ze to ten albo tamten obrazil waszego Boga, skad wy to wiecie, czyzby wasz Bog dzwonil do was I skazyl sie wam, ze go ktos obrazil??? Czy wasz Bog jest az tak niesmialy I nieudaczny, ze wy musicie go bronic??? Sam nie moze zeslac na obrazajacego plag egipskich??? Mowicie, ze jest wszechmogacy, potezny a tu ktos cos politycznie niepoprawnego powie I juz placz I zgrzytanie zebami, odwolywanie sie do paragrafow, banicje… jesli wasz Bog nie reaguje na "obrazanie" to sa tylko dwie mozliwosci, albo nie obraza sie albo nie istnieje.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|Adalbert1241 15.06.2019, 1:31

Skad wiesz, ze Pambucek sie obrazil??? Ciagle slysze, ze to ten albo tamten obrazil waszego Boga, skad wy to wiecie, czyzby wasz Bog dzwonil do was I skazyl sie wam, ze go ktos obrazil??? Czy wasz Bog jest az tak niesmialy I nieudaczny, ze wy musicie go bronic??? Sam nie ...

Bedzie Pan wiedział.Wkrótce.
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|mosiu 16.06.2019, 13:21

Bedzie Pan wiedział.Wkrótce.

No tak, pomnik Stalina w każdym polskim mieście. Brzmi złowieszczo. I nikt tego nie chce obalać.
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|mosiu 14.06.2019, 19:59
    W sumie św. Tomasz z Akwinu twierdził, że dusza ludzka w zarodek wchodzi po określonym czasie, co by dawało zwolennikom aborcji potężny argument. Może więc należy jego dzieła wprowadzić na indeks ksiąg zakazanych.
    Odpowiedz
  • Re: Prośba do Administracji o usunięcie wątku: "Msza trydencka"|Miecz Damoklesa 14.06.2019, 22:18
    Prawda obraża kościół. Biere twe słowa za pewnik.
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook