Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...

dodano: 14.03.2019, 12:40
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Wśród osób obserwowanych bezpośrednio na Twitterze przez Trumpa znajdują się: Laura Ingraham, naprawdę gruba ryba z Fox Newsa i Katrina Pierson, która jest jego politycznym doradcą. A teraz wyobraźcie sobie, że te dwie osoby podają dalej mój klip. To są fakty! Można sprawdzić. Już nawet nie wspominam nic o tym, że Donald Trump Junior dwa razy w ostatnim czasie podał ten sam klip. Mój klip!

https://i.imgur.com/TkZeyxB.jpg

https://i.imgur.com/lgbjvm4.jpg

• Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|Boski TrumPePe 14.03.2019, 12:42
    A teraz znajdźcie mi kogoś drugiego, tak wspaniałego jak ja, w całej Polsce!

https://media.giphy.com/media/Qjmp5vKEERPyw/giphy.gif
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|Miecz Damoklesa 14.03.2019, 17:44
    "Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|Boski TrumPePe 14.03.2019, 17:49

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_AlEsSrZk3YdKAxEnndiXQpLQri8F0cqA.jpg

Ta narracja już się wyczerpała, Demokraci się wycofują. I nawet Wielki Inkwizytor Robert Mueller zaczął zwijać manatki. A wiem, co piszę, bo współpracuję z człowiekiem, który był oficerem wywiadu amerykańskiej marynarki wojennej, a obecnie jest najlepiej poinformowanym politycznie dziennikarzem w USA.

THE RUSSIA DELUSION

https://thumbs.gfycat.com/AbsoluteEagerConch-size_restricted.gif
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|Miecz Damoklesa 14.03.2019, 17:57

Ta narracja już się wyczerpała, Demokraci się wycofują. I nawet Wielki Inkwizytor Robert Mueller zaczął zwijać manatki. A wiem, co piszę, bo współpracuję z człowiekiem, który był oficerem wywiadu amerykańskiej marynarki wojennej, a obecnie jest najlepiej poinformowanym politycznie dziennikarzem w USA.

THE RUSSIA DELUSION

https://thumbs.gfycat.com/AbsoluteEagerConch-size_restricted.gif

Już sobie nie trzepiesz do plakatu Trumpa?
    "Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|MH 14.03.2019, 12:44
    Nie sądzisz, że mówienie „mój klip” to eufemizm, jeśli nie granda?
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|Boski TrumPePe 14.03.2019, 12:45

Nie sądzisz, że mówienie „mój klip” to eufemizm, jeśli nie granda?

Inteligentni ludzie używają skrótów myślowych. Jeśli tego nie ogarniasz, to tylko mogę Ci współczuć, anonimie.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|Boski TrumPePe 14.03.2019, 12:48
    Na tym etapie swojej działalności na Twitterze mogę śmiało powiedzieć: co mnie obchodzi jakiś James Woods, który ma tylko 2 mln obserwujących, skoro mój klip został ostatnio podany dalej DWA RAZY przez jednego z synów prezydenta USA, Donalda Juniora, który ma 3,4 mln obserwujących.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|MH 14.03.2019, 12:52
    Nie ogarniam, Patryoto, ani twoich „skrótów myślowych”, ani twoich dróg, a inteligencją góruję nad tobą.
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|Boski TrumPePe 14.03.2019, 12:58

Nie ogarniam, Patryoto, ani twoich „skrótów myślowych”, ani twoich dróg, a inteligencją góruję nad tobą.

"inteligencją góruję nad tobą"

Taa? No to spróbuj zaistnieć w mediach społecznościowych na taką skalę, jak ja. I to w stosunkowo krótkim czasie. Niektórzy męczą się latami, żeby zostać zauważonym. Statystyk wyświetleń poszczególnych tweetów Ci nie pokażę, bo jeszcze biedaku zejdziesz nam tutaj na zawał.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|MH 14.03.2019, 13:00
    Patryoto, zapytaj mnie, jaką punktację miałem na egzaminie wstępnym na studia.
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|Boski TrumPePe 14.03.2019, 13:02

Patryoto, zapytaj mnie, jaką punktację miałem na egzaminie wstępnym na studia.

Mogę Cię zapytać o to, jaką punktację miałeś na teście IQ, ale dobrze wiemy, że tego typu testy nie mierzą inteligencji jako takiej, tylko zdolność do rozwiązywania testów na inteligencję. Inteligencję sprawdza się w REALNYM DZIAŁANIU, chłopcze.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|Boski TrumPePe 14.03.2019, 13:00
    Trump na pewno już wie o tym klipie, tym bardziej że dotyczy on jego rodziny. To mi na ten moment wystarczy.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|MH 14.03.2019, 13:08
    Aleś mnie zaatakował, Patryoto. Wersalikiem i w dodatku pogrubionym. Poddaję się. A BTW na piwko na Starówce byś nie skoczył? Mógłbym cię zapytać, na jaką sumę realizowałeś swój największy kontrakt handlowy.
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|wirek 14.03.2019, 14:05
    Mam pytanie:
    jaką kamerą kręcisz te klipy?
    Do obróbki używasz final cut pro czy cos innego?

Odpowiedz
  • Re: Prezydent USA obserwuje tylko 45 kont na Twitterze...|wirek 14.03.2019, 14:07

Mam pytanie:
    jaką kamerą kręcisz te klipy?
    Do obróbki używasz final cut pro czy cos innego?

Jakbyś potrzebował dostępu do jakiegoś stock footage to sięgnij tutaj: www.framepool.com
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook