Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP

dodano: 13.01.2019, 20:35
akcje wątku: drzewko

Autor: Miecz Damoklesa

"Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Ciekawe jakiego wyznania był ten nachodźca.

https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis188d44.jpg

• Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|MH 13.01.2019, 20:40
    Podobno gorący antyfan PO.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|Poliamorysta 13.01.2019, 21:00
    Wystarczy poczytać dziś w komentarzach ile nienawiści wylewane jest przez PiS-katoli na WOŚP,wolontariuszy czy osoby wspomagających zbiórkę, by wiedzieć że to nie przypadek!
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|twardek 13.01.2019, 21:01
    Sprawca powinien być szybko osądzony - na tyle surowo, na ile pozwala prawo. Nie wolno dopuszczać do nożowniczych "dysput" na ulicach.
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|Miecz Damoklesa 13.01.2019, 21:05

Sprawca powinien być szybko osądzony - na tyle surowo, na ile pozwala prawo. Nie wolno dopuszczać do nożowniczych "dysput" na ulicach.

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
    "Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|AnnaMS 13.01.2019, 21:04
    I po co jątrzyć dalej? Nikt przy zdrowych zmysłach nie cieszy się, że został napadnięty drugi człowiek.
    „Radość w Panu jest waszą ostoją” Ne 8, 10
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|Miecz Damoklesa 13.01.2019, 21:05

I po co jątrzyć dalej? Nikt przy zdrowych zmysłach nie cieszy się, że został napadnięty drugi człowiek.

Ja się nie cieszę, ani nie jątrzę. Może katolstfo wyciągnie jakieś wnioski z nakręcania tej spirali nienawiści.
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|AnnaMS 13.01.2019, 21:08

Ja się nie cieszę, ani nie jątrzę. Może katolstfo wyciągnie jakieś wnioski z nakręcania tej spirali nienawiści.

Po jednej i drugiej stronie jest wina. Nienawiści jest naprawdę sporo i to wszędzie.
    „Radość w Panu jest waszą ostoją” Ne 8, 10
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|Miecz Damoklesa 13.01.2019, 21:25

Po jednej i drugiej stronie jest wina. Nienawiści jest naprawdę sporo i to wszędzie.

Fakt. Nie wolno tak stać na scenie lewackiej imprezy i prowokować.
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|enrque111 13.01.2019, 21:08

Adamowicz jest twoim idolem, ale nie zauważyłem aby w stosunku do niego nakręcana była jakaś "spirala nienawiści".
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|Miecz Damoklesa 13.01.2019, 21:24

Adamowicz jest twoim idolem, ale nie zauważyłem aby w stosunku do niego nakręcana była jakaś "spirala nienawiści".

Nie no oczywiście. Sama miłość z miodem się wylewa.
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|enrque111 13.01.2019, 21:27

Nie no oczywiście. Sama miłość z miodem się wylewa.

Nie czuję nienawiści do nikogo, przepełnia mnie chrześcijańska miłość, która i owszem chłoszcze czasami biczem prawdy ale jedynie dla dobra biczowanego.
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|Trybs 13.01.2019, 21:31

Nie czuję nienawiści do nikogo, przepełnia mnie chrześcijańska miłość, która i owszem chłoszcze czasami biczem prawdy ale jedynie dla dobra biczowanego.

Nie chcę twojej miłości.
    Sort of a troll
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|enrque111 13.01.2019, 21:33

Nie chcę twojej miłości.

Dzieci też nie chcą chodzić do szkoły :)
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|Trybs 13.01.2019, 21:38

Dzieci też nie chcą chodzić do szkoły :)

Nie lubisz chodzić do szkoły? Bo nie masz kolegów?
    Sort of a troll
    Odpowiedz
  • Re: Prezydent Adamowicz dźgnięty nożem podczas finału WOŚP|enrque111 13.01.2019, 21:45

Nie lubisz chodzić do szkoły? Bo nie masz kolegów?

To przykre, że musisz skomleć o moją przyjaźń :)
    enrque111
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook