Otwarte forum dyskusyjne Frondy

[tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.

dodano: 24.10.2017, 10:45
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

Najnowszy film Woody Allen'a, który właśnie powstaje i nie ma jeszcze tytułu, ale już wiadomo, że będzie hitem, jak wszystkie filmy "mistrza"..., opowiada o mężczyźnie w dojrzałym wieku, który wdaje się w romans z 15-letnią modelką.

W filmie zawarta jest scena stosunku seksualnego pomiędzy mężczyzną i dziewczyną.

Scena już została nakręcona.

Aktor grający główną rolę w rzeczywistości ma lat 44, jego filmowa partnerka - 19...

""Independent" i "Page Six" podkreśliły, że w związku z oskarżeniami Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne, fabuła filmu Allena jest niestosowna i nie na miejscu".

http://film.onet.pl/wiadomosci/nowy-film-woody-ego-allena-wzbudza-kontrowersje/lb7m8y

Jak rozumiem - gdyby nie ostatnie skandale w Hollywood - scena byłaby "stosowna" i "na miejscu"?...

BTW

I dodatkowe pytanie, za 3 punkty ekstra:

czy gdyby ta scena dotyczyła "partnerów" homoseksualnych - byłaby "na miejscu" i "stosowna"?

Warto w tym kontekście przypomnieć też:

http://www.fronda.pl/forum/wajda-wykorzystal-seksualnie-nieletnia-aktorke,52358.html

• Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Stajger_Hsiwej 24.10.2017, 11:24
    Dlaczego rozmawiamy o samym istnieniu takiej sceny ? Może porozmawiamy o wymowie filmu, przyznaję że niemal pojęcia o czym dokładnie ten filnjest.
    W Wołyniu też są różne sceny i i nikt nie ma z tym problemu. Poczekajmy na sam film.
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Teofila (w podróży) 24.10.2017, 14:59

Dlaczego rozmawiamy o samym istnieniu takiej sceny ? Może porozmawiamy o wymowie filmu, przyznaję że niemal pojęcia o czym dokładnie ten filnjest.
    W Wołyniu też są różne sceny i i nikt nie ma z tym problemu. Poczekajmy na sam film.

>Dlaczego rozmawiamy o samym istnieniu takiej sceny ?

A dlaczego nie?

>Może porozmawiamy o wymowie filmu, przyznaję że niemal pojęcia o czym dokładnie ten filnjest.

To dlaczego chce pan o tym właśnie rozmawiać?

Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Adalbert1241 24.10.2017, 11:26
    Projekt Woody Allen jest ciekawy. Żaden z jego filmów nie jest hitem kasowym . A mimo to pieniądze się znajdują i kręci się.
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Teofila (w podróży) 24.10.2017, 14:59

Projekt Woody Allen jest ciekawy. Żaden z jego filmów nie jest hitem kasowym . A mimo to pieniądze się znajdują i kręci się.

^
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|wix 24.10.2017, 18:47

Ale co w tym dziwnego? Tylko hity kasowe mają racje bytu w kinematografii?
    A filmy np. Jima Jarmucha albo braci Coen tez nie sa hitami kasowymi i pieniadze sie znajduja i sie kreci.
    Weszysz jakios spisek? bo nie rozumiem zarzutu
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Ateistyczny lewak 24.10.2017, 13:34
    Poczekajmy az film pokaze sie w kinach, wtedy kazdy bedzie mogl napisac swoja recenzje, teraz to jest gdybanie...

BTW I za dodatkowe 25 punktow... czy gdyby ten 44 letni mezczyzna byl ksiedzem gdzies na polskim zadupiu I bzykal 13 letnia dziewczynke to bylaby to "stosowna", "na miejscu" scena czy ci ktorzy pilaliby o tym obrazaliby Boga?
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Teofila (w podróży) 24.10.2017, 14:10

Poczekajmy az film pokaze sie w kinach, wtedy kazdy bedzie mogl napisac swoja recenzje, teraz to jest gdybanie...

BTW I za dodatkowe 25 punktow... czy gdyby ten 44 letni mezczyzna byl ksiedzem gdzies na polskim zadupiu I bzykal 13 letnia dziewczynke to bylaby to "stosowna", "na miejscu" scena czy ci ...

Gdyby ten mężczyzna był księdzem - zostałby na pewno przykładnie ukarany, tak jak karać należy wszystkich pedofilów i demoralizatorów.

Co więcej - gdyby ten mężczyzna był księdzem, pewnie zostałby ukarany nawet wtedy, gdyby oskarżenia były fałszywe.
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Teofila (w podróży) 24.10.2017, 14:55
    "Była asystentka Harveya Weinsteina w rozmowie z "Financial Times" poinformowała, że zapłacono jej 165 tys. dolarów (590 tys. złotych) za milczenie po tym, jak oskarżyła go o molestowanie seksualne".

I ciekawy321 wątek dot. prawa stanowionego:

"- Myślałam, że prawo ma chronić tych, którzy go przestrzegają. Tymczasem odkryłam, że nie ma [ono] nic wspólnego z dobrem i złem, a wszystko z pieniędzmi i władzą - mówi o umowie, którą zaproponowano jej 19 lat wcześniej".

http://film.onet.pl/wiadomosci/asystentka-weinsteina-zaplacono-mi-za-milczenie-chce-publicznie-zlamac-umowe/bbyc6c

I jeszcze ciekawsze komentarze:

"Normalna sprawa że znany i wpływowy facet może proponować bara bara i tutaj molestowania nie widzę. Jak faceci poznawaliby się z kobietami? Ludzkość wyginęłaby gdyby nie pozytywnie rozumiane "molestowanie". Propozycja seksu sama w sobie nie jest molestowaniem ale propozycją, fakt że można przekroczyć granicę np. dokonać szantażu czy macaniu wbrew woli drugiej strony"

"Gwałt lub molestowanie powinno sie uznawac tylko wtedy gdy osoba skrzywdzona natychmiast to zgłasza policji .w innych przypadkach to zemsta za brak głównej roli lub nieudane wyłudzenia kasy od faceta z ktorym dobrowolnie sie bzykała .."

Znajdują się nawet domorośli moralizatorzy:

"Propozycje można składać ale nigdy wobec osób z pracy. Ja mam taka zasadę ze w pracy się pracuje a nie romansuje i to powinno obowiazaywac wszystkich".

Itd, itp.

Rewolucja seksualna zjada właśnie na naszych oczach swój własny ogon.

I się nim spektakularnie dławi.
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Teofila (w podróży) 24.10.2017, 15:17

"Była asystentka Harveya Weinsteina w rozmowie z "Financial Times" poinformowała, że zapłacono jej 165 tys. dolarów (590 tys. złotych) za milczenie po tym, jak oskarżyła go o molestowanie seksualne".

I ciekawy321 wątek dot. prawa stanowionego:

"- Myślałam, że prawo ma chronić tych, którzy go przestrzegają. Tymczasem odkryłam, że nie ma [ono ...

NB
    W tym samym dniu, na tej samej głównej, Złonet wyświetla taki oto "artykuł":

"10 powodów, dla których każda z nas chociaż raz w życiu powinna się spotykać ze starszym facetem"

https://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/zwiazek-ze-starszym-mezczyzna-dlaczego-warto/55bq150

Rzecz jasna - nie uściślając, dla bezpieczeństwa, z "o ile starszym facetem".

Dziewczęta - puszczajcie wodze fantazji...
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Ateistyczny lewak 24.10.2017, 15:12
    @Teofilia - zejdz na ziemie... nazwij 10 ksiezy pedofilow siedzacych obecnie w wiezieniu, wasz swiety dawal przyklad Maciela deGollado jako godny nasladowania, za pedofilie zostal skazany na .... DOZYWOTNE MODLITWY I WYRZUTY SUMIENIA.... bo “nie powinno sie sadzic dobrego przyjaciela papieza”
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Teofila (w podróży) 24.10.2017, 15:14

@Teofilia - zejdz na ziemie... nazwij 10 ksiezy pedofilow siedzacych obecnie w wiezieniu, wasz swiety dawal przyklad Maciela deGollado jako godny nasladowania, za pedofilie zostal skazany na .... DOZYWOTNE MODLITWY I WYRZUTY SUMIENIA.... bo “nie powinno sie sadzic dobrego przyjaciela papieza”

http://thesestonewalls.com/
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Ola 24.10.2017, 15:23
    Wszystkie sceny łóżkowe są wstrętne. Niezależnie w jakim filmie. Takie sceny dyskwalifikują film i katolik nie powinien ich oglądać chcąc zachować czystość serca.
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Bogumił Rzepa 24.10.2017, 16:37

Wszystkie sceny łóżkowe są wstrętne. Niezależnie w jakim filmie. Takie sceny dyskwalifikują film i katolik nie powinien ich oglądać chcąc zachować czystość serca.

Zgadzam się.
    Gdyż wtedy modlitwa jest doskonała, gdy jest modlitwą o wspólne zbawienie wszystkich, nie pojedynczo, lecz wspólnie.
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Ateistyczny lewak 24.10.2017, 15:28
    @ola - jesli wszystkie sceny lozkowe sa wstretne to katolicy nie powinni miec dzieci, no, zeby zachowac ta czystosc serca... szczyt hipokryzji... tej katolickiej hipokryzji.
    Odpowiedz
  • Re: [tytuł edytowany] Rewolucja seksualna pożera właśnie na naszych oczach swój własny ogon. I się nim spektakularnie dławi.|Ola 24.10.2017, 15:36

@ola - jesli wszystkie sceny lozkowe sa wstretne to katolicy nie powinni miec dzieci, no, zeby zachowac ta czystosc serca... szczyt hipokryzji... tej katolickiej hipokryzji.

Niepoważny jesteś. Tu mowa nie o współżyciu małżeńskim w realnym świecie ale o ludziach całkiem sobie obcych a skoligaconych tylko przez zawód jaki wykonują. Aktorzy myślą, że nie mają grzechu bo wykonują zawód a przecież grzeszą . Ja grzechu nie mam zamiaru oglądać i nabijać im kasę.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook