Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku

dodano: 31.07.2018, 8:44
akcje wątku: drzewko

Autor: Paweł ("Waldi")

(1 Kor 13)

"W Przystanku Jezus co roku bierze udział od 700 do 1200 ewangelizatorów. Są to ludzie z Polski, ale także z Niemiec, Anglii, Irlandii, Słowacji, Czech, Białorusi, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych  Ameryki Północnej, Francji, Malezji, Chorwacji, Kamerunu i RPA.

Szczególnie ważna i owocna jest również posługa kapłanów. Prezbiterzy posługujący na Przystanku Jezus są gotowi do rozmowy, mają czas, nie spieszą się. Rozmawiają szczerze, oferują modlitwę, a często także i spowiedź.

Dzięki ich posłudze i bliskiej współpracy świeckich ewangelizatorów z duchownymi i osobami konsekrowanymi, wielu młodych po długim czasie powróciło do Boga i sakramentalnej Komunii. Wielu też odnalazło dzięki tej posłudze swoje powołanie do życia kapłańskiego czy zakonnego." 

Dzieło można wesprzeć na różne sposoby, fizycznie, modlitwą i materialnie:  

http://przystanekjezus.pl/wspieram/?utm_source=deon&utm_medium=link_artykul

• Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Rycerz_Ni 31.07.2018, 10:40
    Pakują się nieproszeni na nieswoje przyjęcie, puszczają bąki w salonie i jeszcze obrażają się jak ktoś im zwróci uwagę. Mi ta akcja zawsze kojarzyła się z pijawkami.
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Paweł ("Waldi") 31.07.2018, 10:48

Pakują się nieproszeni na nieswoje przyjęcie, puszczają bąki w salonie i jeszcze obrażają się jak ktoś im zwróci uwagę. Mi ta akcja zawsze kojarzyła się z pijawkami.

"W momencie, gdy pijawka gryzie swoją ofiarę, wstrzykuje jej swoją ślinę, która zawiera wiele dobroczynnych substancji."

https://portal.abczdrowie.pl/jak-dzialaja-pijawki-lekarskie
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|ProjectPi v2 31.07.2018, 11:07

"W momencie, gdy pijawka gryzie swoją ofiarę, wstrzykuje jej swoją ślinę, która zawiera wiele dobroczynnych substancji."

https://portal.abczdrowie.pl/jak-dzialaja-pijawki-lekarskie

"Lista przypadłości, które wywołuje zastosowanie pijawki pochodzącej z niepewnego źródła, jest długa. Może na przykład dojść do zapalenia tkanki łącznej, zakażenia oczu, artretyzmu, zapalenia mięśnia sercowego, otrzewnej czy opon mózgowych, a nawet posocznicy."
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Paweł ("Waldi") 31.07.2018, 11:14

"Lista przypadłości, które wywołuje zastosowanie pijawki pochodzącej z niepewnego źródła, jest długa. Może na przykład dojść do zapalenia tkanki łącznej, zakażenia oczu, artretyzmu, zapalenia mięśnia sercowego, otrzewnej czy opon mózgowych, a nawet posocznicy."

:)
    No i jakie wnioski?
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Rycerz_Ni 31.07.2018, 12:46

No i jakie wnioski?

Że to niezdrowe.
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Paweł ("Waldi") 31.07.2018, 13:21

Że to niezdrowe.

Gdy się korzysta z niepewnych źródeł :)
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Rycerz_Ni 31.07.2018, 13:31

Gdy się korzysta z niepewnych źródeł :)

Pewnych, niepewnych. Ja bym nie chciał żeby mi ktoś wchodził nie zaproszony na moją imprezę tylko dlatego że ma on jakąś misję. To jest po prostu niekulturalne. Możemy się tak bawić semantycznie do końca świata. Wiesz o co mi chodzi a stosujesz tanią bepkologikę.
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Bogumił Rzepa 31.07.2018, 13:45

Pewnych, niepewnych. Ja bym nie chciał żeby mi ktoś wchodził nie zaproszony na moją imprezę tylko dlatego że ma on jakąś misję. To jest po prostu niekulturalne. Możemy się tak bawić semantycznie do końca świata. Wiesz o co mi chodzi a stosujesz tanią bepkologikę.

A to na Woodstock trzeba mieć "zaproszenie"?
    Gdyż wtedy modlitwa jest doskonała, gdy jest modlitwą o wspólne zbawienie wszystkich, nie pojedynczo, lecz wspólnie.
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Paweł ("Waldi") 31.07.2018, 13:51

A to na Woodstock trzeba mieć "zaproszenie"?

O, właśnie...
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Paweł ("Waldi") 31.07.2018, 13:47

A to pretensję miej do Pana Boga, bo to On posyła ewangelizatorów na tę imprezę.

Poza tym, tylko Ojciec Niebieski jest najbardziej pewnym, czyli godnym zaufania źródłem wszystkiego i krzywdy imprezie nie zrobi :)
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Rycerz_Ni 31.07.2018, 13:49

A to pretensję miej do Pana Boga, bo to On posyła ewangelizatorów na tę imprezę.

Poza tym, tylko Ojciec Niebieski jest najbardziej pewnym, czyli godnym zaufania źródłem wszystkiego i krzywdy imprezie nie zrobi :)

Ok, po takiej argumentacji uznajmy, że wygrałeś:) Ja w przeciwieństwie do innych na tym forum nie mam aż takiej cierpliwości. Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Paweł ("Waldi") 31.07.2018, 13:54

Ok, po takiej argumentacji uznajmy, że wygrałeś:) Ja w przeciwieństwie do innych na tym forum nie mam aż takiej cierpliwości. Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Nie uciekaj, Jezus Cię kocha.
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|ℳrohny 31.07.2018, 14:31
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Paweł ("Waldi") 31.07.2018, 16:29

Jezusowcy rozdają pożywienie jak krzysznowcy?

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_PYiyw4DsqHdqMamFAGgYaIW7sh4TqhZG.jpg

Tu nie chodzi o zawody, kto da więcej darmowej Ostrawy.
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Pomóż Jezusowi zatriumfować na Przystanku|Paweł ("Waldi") 31.07.2018, 16:47

Tu nie chodzi o zawody, kto da więcej darmowej Ostrawy.

* strawy
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook