Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Polityka i...

dodano: 7.12.2017, 20:30
akcje wątku: drzewko

Autor: henryk1

Polityka i kurwa, jedną drogą chodzą.  Za nic nie potrafię zrozumieć dymisji Pani Szydło. Widocznie jestem za stary.

• Re: Polityka i...|henryk1 7.12.2017, 20:49
    Wspaniała kobieta. Nie na te czasy. Smutne. Ps. Za chwilę znów sobie odpiszę. Co mi tam.
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|Ola 7.12.2017, 20:58
    e tam, do wspaniałości jej daleko ale, że lepsza od Morawieckiego to niedługo się okaże. Już do niego to nie mam nic zaufania. Zresztą wszyscy oni są siebie warci. Nie ma czego żałować.
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|[email protected] 7.12.2017, 21:02
    Prezes Kaczyński proponował jej funkcję marszałka Sejmu; odpowiedziała, że się zastanowi. Gdy dojdzie do wyborów na prezydenta Polski, to PiS wystawi swego kandydata, a mianowicie marszałka Sejmu.
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|Wredny 7.12.2017, 21:05

Prezes Kaczyński proponował jej funkcję marszałka Sejmu; odpowiedziała, że się zastanowi. Gdy dojdzie do wyborów na prezydenta Polski, to PiS wystawi swego kandydata, a mianowicie marszałka Sejmu.

Tak,to będzie kandydatka na Prezydenta.Wiadomo od dawna że Duda idzie w odstawkę.
    A Ziemia jest płaska i ma 6000 lat. Taka jest prawda i nie ma co podskakiwać-alias Bozon Higgsa
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|henryk1 7.12.2017, 21:08
    Wszyscy się mylicie. Następnym prezydentem będzie Małgorzata Wassermann. Ja zagłosuję na nią.
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|Wredny 7.12.2017, 21:10

Wszyscy się mylicie. Następnym prezydentem będzie Małgorzata Wassermann. Ja zagłosuję na nią.

:D Na blondymkę będziesz głosował?
    A Ziemia jest płaska i ma 6000 lat. Taka jest prawda i nie ma co podskakiwać-alias Bozon Higgsa
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|henryk1 7.12.2017, 21:28

:D Na blondymkę będziesz głosował?

Będę:)
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|miś Kolabo 7.12.2017, 22:19

Wodniczka mówisz?
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|Polipid3 7.12.2017, 21:18
    Morawiecki zostanie premierem bo Szydło nie zgodzi się nigdy na niemoralne zagrywki względem Polaków jakie s ię szykują.
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|[email protected] 7.12.2017, 21:25

Morawiecki zostanie premierem bo Szydło nie zgodzi się nigdy na niemoralne zagrywki względem Polaków jakie s ię szykują.

Dałeś mi do myślenia...
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|miś Kolabo 7.12.2017, 22:20

Dałeś mi do myślenia...

Dobry wic :D
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|henryk1 7.12.2017, 21:29
    Porządny człowiek nigdy się nie utrzyma u władzy.
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|Cásardas 7.12.2017, 22:37
    Ja, Ema, to nie twój syn!
    Pamiętaj to, to możesz robić z nim!
    Ja jestem już za stary…

Śpiewa Kukiz (ten) z Yugotonem (tym)

https://www.youtube.com/watch?v=dt8SdaDLQlc

Porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą
    Odpowiedz
  • Re: Polityka i...|Cásardas 7.12.2017, 22:41
    Porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook