Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Polacy to homofobi i rasiści - raport.

dodano: 9.06.2015, 21:42
akcje wątku: drzewko

Autor: Sylabariusz

"Bądźcie tedy doskonali, tak jak doskonały jest wasz Ojciec Niebieski". Mt 5 ; 48

Wedle najnowszego raportu UE Polska to państwo homofobów i rasistów. Autorzy zwracali uwagę na charakter debaty publicznej, tło kampanii wyborczych, działalność parlamentarną, zapisy polskiego prawa. Jeśli Polska w opinii unijnych urzędników rzeczywiście jest państwem homofibicznym to tak naprawdę jestem z tego dumny. Oznacza to bowiem mniej więcej to, że wciąż, mimo rozlicznych zawirowań, mamy odwagę kroczyć najlepszą dla ludzkości, jak ufamy, drogą Ewangelii. Tego rodzaju raporty powstają natomiast z reguły tam, gdzie ludzie uznali, iż istnieje jakakolwiek, lepsza oferta dla ludzkości niż Ewangelia. Osobiście się z tym nie zgadzam, stąd moja opinia w tym względzie. Co do oskarżeń o rzekomy rasizm stanowczo protestuję. To zdecydowanie nazbyt daleko posunięta i nieuzasadniona teza. Jakie jest Wasze zdanie?? 

Szczegóły tutaj:  

http://prostozmostu.net/kraj/polacy-homofobi-i-rasisci-nowy-raport-ue 

• Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Andriej 9.06.2015, 21:43
    G... mnie obchodzą "raporty" eurokołchozu... pododnie jak ich trybunały, mające w poważaniu prawo stanowione w danych krajach członkowskich tego tworu...
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Andriej 9.06.2015, 21:44
    Stalinowi pewnie też wysyłano podobne "raporty" nt. Polski...
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |morzel 20.05.2017, 4:43

kasę jednak chcecie łupać nie ma co. może się to unią brzydzicie i gardzicie, ale kaska leci i jest ok. nie jest to fałsz? nie śmierdzi to można wziąć. Hollande to chyba powiedział: wy macie zasady, my mamy fundusze.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |ProRP 31.10.2017, 15:42

kasę jednak chcecie łupać nie ma co. może się to unią brzydzicie i gardzicie, ale kaska leci i jest ok. nie jest to fałsz? nie śmierdzi to można wziąć. Hollande to chyba powiedział: wy macie zasady, my mamy fundusze.

Kolego towarzyszu, a wiecie kto tę unię finansuje? Widać nie wiecie towarzyszu! Gdybiście bowiem wiedzieli, to nie opowiadalibyście takich smalonych dub. Ech, ci bolszewicy! Dopust boży z nimi, oj przepraszam, szatański!
    Amor Patrie Nostra Lex
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |morzel 20.05.2017, 4:43

Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Polipid3 9.06.2015, 21:45
    co za pitolety!
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Polipid3 9.06.2015, 21:45
    co za pitolety!
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Sylabariusz 9.06.2015, 21:46
    Link podany w tekście oczywiście nie przekierowuje prawidłowo. Skąd ja to znam... Ale przynajmniej wiem, gdzie popełniłem błąd.

Tutaj zamieszczam link aktywny i sprawny:

http://prostozmostu.net/kraj/polacy-homofobi-i-rasisci-nowy-raport-ue
    "Bądźcie tedy doskonali, tak jak doskonały jest wasz Ojciec Niebieski". Mt 5 ; 48
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Teofila (w podróży) 9.06.2015, 21:46
    Jeśli Eurokołchoz gani nas za homofobię i rasizm, to znaczy, że naprawdę jest dobrze :)
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Pangolin 9.06.2015, 21:57

Jeśli Eurokołchoz gani nas za homofobię i rasizm, to znaczy, że naprawdę jest dobrze :)

#teofila_bepko

Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. | Szymon z Cyreny 9.06.2015, 22:00

warto w tym miejscu zacytować wielkiego Chestertona
    "Moja instynktowna sympatia do Polski zrodziła się pod wpływem ciągłych oskarżeń miotanych przeciwko niej; i – rzec mogę – wyrobiłem sobie sąd o Polsce na podstawie jej nieprzyjaciół. Doszedłem mianowicie do niezawodnego wniosku, że nieprzyjaciele Polski są prawie zawsze nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa. Ilekroć zdarzało mi się spotkać osobnika o niewolniczej duszy, uprawiającego lichwę i kult terroru, grzęznącego przy tym w bagnie materialistycznej polityki, tylekroć odkrywałem w tym osobniku, obok powyższych właściwości, namiętną nienawiść do Polski. Nauczyłem się oceniać ją na podstawie tych nienawistnych sądów – i metoda okazała się niezawodną."
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Teofila (w podróży) 9.06.2015, 22:02

warto w tym miejscu zacytować wielkiego Chestertona
    "Moja instynktowna sympatia do Polski zrodziła się pod wpływem ciągłych oskarżeń miotanych przeciwko niej; i – rzec mogę – wyrobiłem sobie sąd o Polsce na podstawie jej nieprzyjaciół. Doszedłem mianowicie do niezawodnego wniosku, że nieprzyjaciele Polski są prawie zawsze nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa. Ilekroć zdarzało ...

^
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Paul 9.06.2015, 22:30

Zważywszy, że większość Polaków opowiedziała się w referendum za wejściem do UE, to w Pani bliskiej lub dalszej rodzinie - pewnie też byli tacy, co zagłosowali za... :)

Pozdrawiam.
    FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. | Szymon z Cyreny 9.06.2015, 22:39

Zważywszy, że większość Polaków opowiedziała się w referendum za wejściem do UE, to w Pani bliskiej lub dalszej rodzinie - pewnie też byli tacy, co zagłosowali za... :)

Pozdrawiam.

gdzieś czytałem o możliwości referendum za opuszczeniem Unii
    wszystko się może zdarzyć
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Paul 9.06.2015, 22:53

gdzieś czytałem o możliwości referendum za opuszczeniem Unii
    wszystko się może zdarzyć

może...
    FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook