Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Podpisz cyrograf - firma House zaprasza

dodano: 24.07.2008, 12:51
akcje wątku: drzewko

Autor: M&M&M

Oto treść maila przesyłanego przez firmę House po zapisaniu się do ich klubu.

"Witamy w elitarnym Klubie!

Zaraz zapomnisz o całym, bożym świecie i
przeniesiesz się do innego wymiaru, diabelsko
dobrych rabatów, zniżek, zaproszeń, unikalnych
materiałów i dziewic! To wszystko specjalnie
dla Ciebie, bo zostałeś VIP VIRGINITY! Od tej
pory traktujemy Ciebie jako naszego ekskluzywnego
Klienta.

Jako pierwszy będziesz dostawał od nas
najświeższe informacje i zaproszenia na imprezy
i promocje.

A teraz podpisz cyrograf, a trafisz do nieba
pełnego dziewic! Kliknij na poniższy link lub
skopiuj go i wklej w okno przeglądarki WWW:

tu link

Drzwi do House i wszystkie Virginity otwierają
się przed Tobą.

Jesteśmy w kontakcie.

Pozdro!

House"

Przykro mi, ale House i Reserved to jedna firma.

• Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|M&M&M 24.07.2008, 1:04
    Maila z tym tekstem dostałem po zarejestrowaniu się w KLUBIE na stronie firmy House.

Proszę o ostrożność. Tutaj nie ma żartów!
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|Aga W(nie płakałam po jaremie) 24.07.2008, 1:14

Maila z tym tekstem dostałem po zarejestrowaniu się w KLUBIE na stronie firmy House.
    Proszę o ostrożność. Tutaj nie ma żartów!

to po co się tam rejestrowałeś??
    + pomódl się za Amy Winehouse (jest bardzo chora) i Petera Steela, aby wyszli z nałogów.
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|Shork 24.07.2008, 2:12

to po co się tam rejestrowałeś??

pytanie z cyklu "a co pan robił w damskiej toalecie"...
    piękne kobiety rodzą swoje dzieci
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|Alium 24.07.2008, 8:17

No cóż, po skandalu z reklamą „virginity” (czy jakoś tak) pożądny człowiek raczej do klubu przyjaciół tej firmy się nie zapisuje.

Mnie za to zaciekawiła informacja, ze House to to samo so Reserved. Z żoną sporo ostatnio u nich kupiliśmy, a ze mam zwyczaj przechowywania paragonów wpakuję je do koperty z informacją, żę to były moje ostatnie zakupy u nich. Do tego samego bez problemu namówię też rodzeństwo, które również lubi produkty tej firmy….

Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|denver 24.07.2008, 8:21

Jak to co? Przecież męska zamknięta! Miałem w nogawkę lać?!
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|Shork 25.07.2008, 9:42

Jak to co? Przecież męska zamknięta! Miałem w nogawkę lać?!

nogawki spodni firmy House nadają się wyłącznie do tego :-D
    piękne kobiety rodzą swoje dzieci
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|tabula rasa 24.07.2008, 1:14
    +

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude.
    Tb 4,3
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|Gromit 24.07.2008, 1:14
    Już od dłuższego czasu zachęcam (a kto ma kasę ten ma nieodparte argumenty:) Córkę do omijania House. Niestety, uznała, że najbardziej odpowiada jej Burberry. I jest problem jak cholera ;-(
    Lepiej być znanym pijakiem niż Anonimowym Alkoholikiem.
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|fatuswombatus 24.07.2008, 1:16

Już od dłuższego czasu zachęcam (a kto ma kasę ten ma nieodparte argumenty:) Córkę do omijania House. Niestety, uznała, że najbardziej odpowiada jej Burberry. I jest problem jak cholera ;-(

Zachęć mocniej. Najmocniej jak można a jak nie pomoże to zastosuj inne środki perswazji.
    I tak nikt nie czeka na Twoją odpowiedź
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|tabula rasa 24.07.2008, 1:17

A jak jest u Córki z wiarą? Może gdyby jej Kolega powiedział wprost o promocji piekła, da jej tym do myślenia?

Młodzi ludzie też bywają rozsądni.
    Tb 4,3
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|Gromit 24.07.2008, 1:22

A jak jest u Córki z wiarą? Może gdyby jej Kolega powiedział wprost o promocji piekła, da jej tym do myślenia?

Młodzi ludzie też bywają rozsądni.

Z wiarą dobrze albo i lepiej. Na razie pracujemy nad zrobieniem z Niej tradsa. Housa nie cierpi od czasu kampanii z "dziewictwem", tak więc trochę żartowalem pisząc, że muszę stosować bodźce materialne. Ciuchy i resztę z Burberry lubi ale platonicznie bo to upiornie drogie. Zresztą Burberry nie jest sataniczne tylko snobistyczne.
    Lepiej być znanym pijakiem niż Anonimowym Alkoholikiem.
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|tabula rasa 24.07.2008, 2:19

Z wiarą dobrze albo i lepiej. Na razie pracujemy nad zrobieniem z Niej tradsa. Housa nie cierpi od czasu kampanii z "dziewictwem", tak więc trochę żartowalem pisząc, że muszę stosować bodźce materialne. Ciuchy i resztę z Burberry lubi ale platonicznie bo to upiornie drogie. Zresztą Burberry nie jest sataniczne tylko ...

Myślałem, że ten Kotbury, to jakiś produkt Housa - się nie znam.

Jak z wiarą dobrze, to dobrze :) Wyćwiczy się w cnocie ubóstwa, to i Kotbury nie będzie potrzebny.
    Tb 4,3
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|Kriss de Valnor (oddać Petepa!) 24.07.2008, 1:21

Gromicie, daj spokój. Zdarza mi się kupować w Housie spodnie, bo raz, że są niedrogie, dwa pasują rozmiarem, trzy - są modele bez ozdobionych nogawek, więc je mogę skrócić. Zdarza się też, że kupuję jakieś bluzeczki - z tych samych powodów. Gatunkowo i cenowo są bardzo przystępne, zwykle noszę dwa, trzy lata.

Reklamy na mnie nie działają. Nie popadajmy w jakieś chore skrajności.
    "Modlić się to prosić o deszcz. Wierzyć to przynieść parasol." (Bruno Ferrero)
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|Phantom 24.07.2008, 1:26

Gromicie, daj spokój. Zdarza mi się kupować w Housie spodnie, bo raz, że są niedrogie, dwa pasują rozmiarem, trzy - są modele bez ozdobionych nogawek, więc je mogę skrócić. Zdarza się też, że kupuję jakieś bluzeczki - z tych samych powodów. Gatunkowo i cenowo są bardzo przystępne, zwykle noszę dwa, trzy lata ...

Utrzymujesz tę bluźnierczą firmę. Dopomagasz tym samym w dalszych bluźnierstwach.
    Śmiertelnie żonaty.
    Odpowiedz
  • Re: Podpisz cyrograf - firma House zaprasza|Kriss de Valnor (oddać Petepa!) 24.07.2008, 1:27

Utrzymujesz tę bluźnierczą firmę. Dopomagasz tym samym w dalszych bluźnierstwach.

No, i nawet się tego nie wstydzę. Też trafię do piekła?
    "Modlić się to prosić o deszcz. Wierzyć to przynieść parasol." (Bruno Ferrero)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook