Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Po co rozbudza się seksualnie dzieci?

dodano: 11.07.2018, 20:02
akcje wątku: drzewko

Autor: Wojo

Szanowny Panie Janie,

grupy deprawatorów seksualnych najechały Opole i Częstochowę!

W sobotę po raz pierwszy zorganizowano tzw. „marsz równości” w Opolu. Radykalne środowiska LGBT wyszły na ulicę aby domagać się „małżeństw” homoseksualnych oraz „edukacji seksualnej” we wszystkich szkołach w mieście.

Oczywiście z prawdziwą edukacją nie ma to nic wspólnego. Chodzi o rozbudzanie seksualne dzieci i oswajanie najmłodszych z dewiacjami seksualnymi, ukryte pod płaszczykiem zajęć z „tolerancji”.

Mało osób zdaje sobie z tego sprawę, dlatego dzięki wsparciu naszych Darczyńców wywiesiliśmy w Opolu ogromny billboard informujący o prawdziwych zamiarach tego lobby. Napisały o tym zarówno lokalne jak i ogólnopolskie media, powielając naszą informację o planach pedofilów.

W niedzielę deprawatorzy seksualni chcieli dokonać profanacji Jasnej Góry! Częstochowska „parada równości” została jednak zatrzymana na kilometr przed sanktuarium, między innymi dzięki naszym naciskom i protestom. A w stronę bazyliki niesiono już bluźniercze transparenty i zbezczeszczone flagi Polski...

Frekwencja na „paradach” w Opolu i Częstochowie była bardzo słaba. W tego typu wydarzeniach biorą najczęściej udział te same osoby, dowożone autokarami w różne miejsca Polski. Wie Pan dlaczego tak jest i jaka jest ich taktyka?

Demoralizatorzy liczą na to, że kolejne „parady równości” zmiękczą Polaków, którzy w końcu przestaną reagować na te wydarzenia. Mają nadzieje, że przy piątej, szóstej czy siódmej „paradzie” nie będzie już żadnych kontrdemonstracji bo normalni ludzie przyzwyczają się do tego widoku i nie będzie z ich strony żadnej reakcji.

A wtedy będą mogli przejść do kolejnego etapu swoich planów.

Pierwszym z nich jest wmówienie społeczeństwu, że wszystkie dewiacje i zboczenia seksualne są „normalne” i „równe” oraz, że dwóch (lub więcej) homoseksualistów to taka sama „rodzina” jak kobieta i mężczyzna. Właśnie to w tej chwili pokazują w Polsce na ulicach podczas „parad równości”.

Gdy nikt już nie będzie na to reagował, pójdą dalej. Po wmówieniu społeczeństwu, że homoseksualiści to też „rodzina”, w dodatku taka sama lub nawet lepsza od normalnej, zaczną przymusowo uczyć tego w szkołach i zaznajamiać dzieci z homoseksualizmem od najmłodszych lat. Otwarcie domagali się tego już podczas zeszłotygodniowej „parady” w Opolu!

Ten plan udało się im już zrealizować na Zachodzie. Społeczeństwa Europy i Ameryki przez lata były oswajane z dewiacjami seksualnymi na wszelkie możliwe sposoby. Gdy ludzie zmiękli i przestali stawiać opór, wprowadzono obowiązkową „edukację seksualną” do szkół i przedszkoli, gotując dzieciom prawdziwy horror.

Udało nam się przetłumaczyć kolejne fragmenty broszury do "edukacji seksualnej"(https://www.sexualpaedagogik.ch/gallery/sexualentwicklung_koerper_liebe_doktorspiele.pdf), wydanej przez niemiecką instytucję rządową, z której uczono rodziców, wychowawców i nauczycieli jak mają zajmować się dziećmi. Gdy pierwszy raz to przeczytałam, wpadłam w przerażenie:

„Dziecko potrzebuje początkowo pomocy dorosłych, aby na przykład zrozumieć, że niektórym ludziom może być nieprzyjemnie, kiedy przy wspólnym posiłku się masturbuje. Byłoby dobrze, gdyby wraz z prośbą rodziców, aby takie dotykanie w konkretnych sytuacjach przerywać, szła w parze propozycja, że dziecko może się dalej pieścić w swoim pokoju, gdzie nikt mu nie będzie przeszkadzał.”

To praktyczna realizacja tzw. „Standardów Edukacji Seksualnej” WHO, według których działają wszyscy deprawatorzy. Według „Standardów”, każdy czterolatek powinien opanować masturbację i różne koncepcje „rodziny”. Dalej w niemieckiej broszurze możemy przeczytać:

„Dzieci poprzez zabawę w doktora z rozkoszą i namacalnie chcą zaspokoić swoją naturalną ciekawość, oraz to jak wyglądają ich genitalia lub też na przykład jak głęboka jest pochwa i jak bardzo da się ją rozciągnąć. Niektóre dzieci również odkrywają, że obszar analny jest bardzo wrażliwy i robią pierwsze doświadczenia z dotykaniem go, np. przez mierzenie temperatury lub smarowaniem rzekomo medycznymi maściami.”

Tak właśnie wyglądają początki. Zaczyna się niewinnie od „zabawy w doktora” w przedszkolu, aby poprzez kolejne lata „edukacji seksualnej” oswajać dzieci z homoseksualizmem. Wie Pan co chcą w ten sposób osiągnąć deprawatorzy? Mają dwa, główne cele:

1) Zamordowanie jak największej liczby dzieci przed narodzeniem,
2) Uczynienie z dzieci łatwych ofiar dla pedofilów.

Wiele osób zastanawia się, co ma wspólnego aborcja i seksualna deprawacja dzieci. A to są bardzo powiązane tematy! W internecie dostępne jest świadectwo Carol Everett, nawróconej właścicielki „kliniki” aborcyjnej w Teksasie, w której w latach 1977-1983 zamordowano aż 35 000 nienarodzonych dzieci, zarabiając na tym fortunę.

"- W jaki sposób sprzedaje się aborcję?
- W USA jest to bardzo proste - robi się to poprzez edukację seksualną"

tłumaczy Everett, zaangażowana obecnie w obronę życia.

„Aby sprzedawać aborcję najpierw trzeba stworzyć odpowiedni rynek. To znaczy, że trzeba przekonać dzieci i młodzież, na jak najwcześniejszym możliwym etapie, do patrzenia na seksualność w całkowicie odmienny sposób niż poprzednie pokolenia" - dodaje była aborcjonistka.

„Zaczynaliśmy już w przedszkolach. Kazaliśmy siadać dzieciom w kółeczku i pytaliśmy po kolei: "jak rodzice nazywają wasze intymne części ciała?” - wyjaśnia Everett.

Niewinnie wyglądające gry i zabawy - właśnie od tego wszystko się zaczyna. Po "nazywaniu części ciała", w kolejnych grupach przedszkolnych czy klasach szkolnych, przyjdzie czas na masturbację i odgrywanie scenek seksualnych. Wszystko po to aby dzieci jak najwcześniej podejmowały współżycie, zachodziły w ciążę i korzystały z „usług” aborcjonistów.

Najbardziej widać to w Wielkiej Brytanii, gdzie poddano dzieci bardzo agresywnej „edukacji seksualnej”. Tylko w jednym roku ponad 38 000 nastolatek dokonało tam aborcji. Dla niektórych z nich była to już siódma (!) aborcja w ich krótkim życiu…

Ale na rozbudzone seksualnie dzieci czeka nie tylko przemysł aborcyjny.

Dzieci po odpowiednim „wyedukowaniu seksualnym” stają się bardzo łatwym celem dla pedofilów, którzy ukrywają się pod płaszczykiem organizacji homoseksualnych i LGBT. To ich taktyka aby uśpić czujność rodziców, którzy nie widzą przeciwwskazań aby ich dzieci brały udział w zajęciach o „tolerancji” i „dyskryminacji”.

Według wieloletnich badań amerykańskiego psychologa dr Paula Camerona, homoseksualiści odpowiadają za ok. 30% wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci, stanowiąc jednocześnie najwyżej 2% społeczeństwa!

Właśnie dlatego najpierw wychodzą na ulice w „paradach równości” a potem wchodzą z warsztatami o „tolerancji” do szkół i przedszkoli – aby mieć łatwy i szybki dostęp do rozbudzonych seksualnie dzieci.

Panie Janie, plan deprawatorów jest wyjątkowo perfidny i podstępny a Polacy są zupełnie nieświadomi zamiarów pedofilów. Możemy im przeciwdziałać i ratować dzieci tylko dzięki długofalowym, zaplanowanym i konkretnym działaniom. Takimi jak te w Opolu i Częstochowie.

Billboard, który powiesiliśmy na bloku w Opolu, wywołał wiele dyskusji medialnych i bardzo nagłośnił temat związku lobby LGBT z pedofilią. W ten sposób dotarliśmy z prawdą o planach deprawatorów do tysięcy osób. Teraz musimy zrobić to samo w innych miastach.

Chciałabym jeszcze w lipcu powiesić kolejne tego typu billboardy w co najmniej trzech miastach Polski. Szczególnie tam, gdzie będą odbywały się „parady równości”. Te miasta są pierwsze w kolejce do wprowadzenia „edukacji seksualnej” w szkołach i systemowej deprawacji. Dzięki billboardom rodzice dowiedzą się kto wyciąga ręce po ich dzieci. Aby tak się stało potrzebujemy ponad 20 000 zł na wydruk billboardów i zakup powierzchni reklamowych.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby kupić antypedofilskie billboardy i za ich pomocą poinformować Polaków o pedofilach czyhających na dzieci w szkołach i przedszkolach.

Na Zachodzie „edukacja seksualna” jest już obowiązkowa. Ale zanim tak się stało, na ulice wychodziły „parady równości”, które zmiękczyły tamtejsze społeczeństwa.

W Polsce może być inaczej. To zależy od nas. Od naszego zaangażowania i determinacji w walkę z pedofilią. Dlatego bardzo liczę na Pana pomoc i wsparcie.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka Prybyło

---------------------------------------

Moi Drodzy, prawdziwa walka o dzieci, młodzież, o naszą i ich przyszłość wchodzi w decydującą fazę. Jeśli zostaną zdeprawowane - nic nie uratuje ich i naszej przyszłości. Oczywiście, każdy z nas może się włączyć do tej walki w inny, swój sposób, ale tych odważnych i tak mocno angażujących się ludzi warto wspierać, bo ta walka oczywiście wymaga pieniędzy, których przeznaczenie jasno deklarują.

Mam też do Was prośbę, o poinformowanie na tym forum o plakatach, billboardach tych organizacji, które zauważyliście w swoim otoczeniu.

Szczęść Boże !

 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|Wojo 11.07.2018, 20:07
  Proszę Was również o codzienną modlitwę o powodzenie tej dramatycznej walki.

  Maryjo, Królowo Polski wspieraj i ratuj nas !

  Pod Twoją Obronę ...
  +++
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|Ligure 11.07.2018, 20:31
  Widzę stawki rosną. Prawie o 100%.
  Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|Adalbert1241 12.07.2018, 0:14

  Widzę stawki rosną. Prawie o 100%.


  PIT robi swoje
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|psychoanalityk + 11.07.2018, 20:44
  I co na te „marsze równości” mówi Bóg? Nie zareagował gradem rozpalonych kamieni? W słupy soli bezbożników nie pozamieniał, nawet przydrożny krzak przy ulicy z oburzenia nie zapłonął? A taki ponoć wszechmocny i wszechwładny a tu co? Dewianci maszerują a tu żadnej akcji w stylu zniszczenia Sodomy i Gomory nie widać! Choruje czy cuś ten Pan Bóg że tak spadło Jego zaangażowanie w wymierzanie kary tym którzy nie przestrzegają Jego praw...
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|mariaelena 11.07.2018, 20:55

  I co na te „marsze równości” mówi Bóg? Nie zareagował gradem rozpalonych kamieni? W słupy soli bezbożników nie pozamieniał, nawet przydrożny krzak przy ulicy z oburzenia nie zapłonął? A taki ponoć wszechmocny i wszechwładny a tu co? Dewianci maszerują a tu żadnej akcji w stylu zniszczenia Sodomy i Gomory nie ...


  To:

  "Jak naczynie stłuczone jest wnętrze głupiego:
  nie zatrzyma żadnej wiedzy.

  Jeśli rozumny człowiek usłyszy słowo mądre,
  pochwali je i dorzuci doń swoje;
  gdy głupi posłyszy, nie spodoba mu się
  i odrzuci je za plecy.

  Wyjaśnienia głupiego są jak toboły w drodze,

  Głupi przy śmiechu podnosi swój głos,
  natomiast człowiek mądry ledwie trochę się uśmiechnie. "
  „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|psychoanalityk + 11.07.2018, 21:11

  To:

  "Jak naczynie stłuczone jest wnętrze głupiego:
  nie zatrzyma żadnej wiedzy.

  Jeśli rozumny człowiek usłyszy słowo mądre,
  pochwali je i dorzuci doń swoje;
  gdy głupi posłyszy, nie spodoba mu się
  i odrzuci je za plecy.

  Wyjaśnienia głupiego są jak toboły w drodze,

  Głupi przy śmiechu podnosi swój głos,
  natomiast człowiek ...


  no właśnie głupcy! tak się kończy wiara w bajeczki opowiadane przez jakiś pastuchów i rybaków a spisane 2 tyś. lat temu w księdze według której próbujecie żyć. buhaha...
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|mariaelena 11.07.2018, 21:26

  no właśnie głupcy! tak się kończy wiara w bajeczki opowiadane przez jakiś pastuchów i rybaków a spisane 2 tyś. lat temu w księdze według której próbujecie żyć. buhaha...


  I to:
  "Uczyć głupiego - to kleić skorupy
  lub budzić śpiącego z głębokiego snu.
  Nauczać głupiego - to jakby nauczać drzemiącego,
  który jeszcze w końcu zapyta: «A o co chodzi?»


  Płacz nad zmarłym, stracił bowiem światło,
  płacz nad głupim, bo rozum zgubił.
  Ciszej płacz nad zmarłym, bo znalazł odpoczynek,
  życie zaś głupiego gorsze jest od śmierci.


  Żałoba po zmarłym trwa siedem dni,
  po głupim i bezbożnym zaś przez wszystkie dni jego życia."
  „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|mariaelena 11.07.2018, 21:27

  no właśnie głupcy! tak się kończy wiara w bajeczki opowiadane przez jakiś pastuchów i rybaków a spisane 2 tyś. lat temu w księdze według której próbujecie żyć. buhaha...


  "Głupi przy śmiechu podnosi swój głos, "
  „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|psychoanalityk + 11.07.2018, 21:30

  "Głupi przy śmiechu podnosi swój głos, "


  Jeszcze głupszy ten co te bajania z księgi bierze na poważnie!
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|mariaelena 11.07.2018, 21:38

  Jeszcze głupszy ten co te bajania z księgi bierze na poważnie!


  "Mówi głupi w swoim sercu: «Nie ma Boga». "
  „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|Ligure 11.07.2018, 22:02

  "Mówi głupi w swoim sercu: «Nie ma Boga». "


  Ma pani absolutną rację! To znaczy... miałaby pani jeszcze 300 lat temu? 2000 lat temu?
  Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|mariaelena 11.07.2018, 22:50

  Ma pani absolutną rację! To znaczy... miałaby pani jeszcze 300 lat temu? 2000 lat temu?


  Ja?
  Do dzisiaj byłam nieświadoma, że mam Syrach na imię i tak mocno leciwam-tylko 2000 latek z drobnym "hakiem"...
  „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|Ligure 11.07.2018, 22:59

  Ja?
  Do dzisiaj byłam nieświadoma, że mam Syrach na imię i tak mocno leciwam-tylko 2000 latek z drobnym "hakiem"...


  Czyli powołując się na Syracha, pani po prostu tylko przedstawia jego opinię?
  Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|mariaelena 11.07.2018, 23:11

  Czyli powołując się na Syracha, pani po prostu tylko przedstawia jego opinię?


  Ależ skąd...
  Zgadzam się z nim.
  I czy się tobie to podoba czy nie, mogłam się zgadzać 300 i 2000 lat temu, niekoniecznie o tym mówiąc/pisząc.
  „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
  Odpowiedz
 • Re: Po co rozbudza się seksualnie dzieci?|Ligure 11.07.2018, 23:17

  Ależ skąd...
  Zgadzam się z nim.
  I czy się tobie to podoba czy nie, mogłam się zgadzać 300 i 2000 lat temu, niekoniecznie o tym mówiąc/pisząc.


  No! To coś nam udało się ustalić.
  Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook