Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pierścień Atlantów - co robić

dodano: 18.06.2013, 17:03
akcje wątku: drzewko

Autor: Amish

Podczas budowy domu, po zalaniu fundamentów jeden z robotników zorientował się, że do wykopu wpadł mu Pierścień Atlantów i został zalany betonem - nie do wydostania. W świetle tego co się naczytałem, to pierścień taki ma działanie demoniczne i boję się, żeby dom już od samego początku nie był przeklęty. Co zatem robić? Czy mam wzywać księdza egzorcystę aby w jakiś sposób zneutralizował działanie pierścienia, np. przez posypanie fundamentów solą egzorcyzmowaną itp? Albo rozkuwać wszystko i szukać tego pierścienia? Czy jeśli np. stanie się jakieś nieszczęście, zachoruje dziecko, będzie jakiś wypadek w domu itp. to należy to przypisywać temu że został on zbudowany na fundamencie Pierścienia Atlantów? Pytanie brzmi czy kapłan w ogóle po kolędzie do takiego domu z przekleństwem będzie chciał wejść?

• Re: Pierścień Atlantów - co robić|Nowenna Pompejańska 18.06.2013, 18:43
    puknij się w głowę.
    Wszystko o NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ - www.pompejanska.rosemaria.pl
    Odpowiedz
  • Re: Pierścień Atlantów - co robić|KonradTomasz 18.06.2013, 22:17
    szyderstwo to nie dialog- więc i odpowiedzi nie będzie, bo i po co
    szyderca obnaża swój prymitywizm, ale skoro ma taką potrzebę...
    Konrad Tomasz
    Odpowiedz
  • Re: Pierścień Atlantów - co robić|BRMTvUngern-Sternberg(Agora do w 18.06.2013, 22:48
    Co maja powiedziec ludzie w blokach ? Tam mnostwo tego i co same nieszczescia ? Skoro nie ty w to sie bawisz nic ci nie grozi .
    Nie mogąc Giertychowi sprostać,musieli wnet kompleksów dostać.Bo jak uczy Freud profesor :w człowieku rodzi się agresor,gdy mu o sobie złe mniemanie nasuwa z innym porównanie.Nikt nie godzi się z ochotą z tym że zwykłym jest idiotą.
    Odpowiedz
  • Re: Pierścień Atlantów - co robić|Jan Bodakowski 20.06.2013, 7:23
    wybudować kapliczkę
    Odpowiedz
  • Re: Pierścień Atlantów - co robić|Songos 20.06.2013, 10:27
    Buhahahah o ja nie mogę co za zabobony:D A później się dziwią że władza steruje głupim ciemnym ludem.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook