Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie

dodano: 15.04.2018, 21:01
akcje wątku: drzewko

Autor: Cywilizacja Łacińska

nowe konto

-----

https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

-----

Szanowny Panie Prezydencie,

My, Wolni Polacy, zwracamy się do Pana Prezydenta jako do przywódcy Wolnego Świata z gorącą prośbą, by w obliczu bezradności naszego państwa zainicjował Pan międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy nad Smoleńskiem w Rosji, w której zginął prezydent RP Lech Kaczyński oraz 95 przedstawicieli Polski, którzy lecieli, by uczcić pamięć tysięcy oficerów Wojska Polskiego bestialsko zamordowanych przez Rosjan w Katyniu w 1940 roku.

 

Uzasadnienie:

W 1939 roku Polska (II RP) jako pierwsza stanęła do walki z Niemcami i Rosją w obronie Wolnego Świata. Podczas całej II wojny światowej Naród Polski wystawił procentowo największą armię wśród Aliantów oraz złożył największą daninę krwi spośród państw walczących z hitlerowskim i stalinowskim totalitaryzmem. W wyniku Konferencji Jałtańskiej (1945) Polacy zostali oddani pod władzę Stalina. Choć powszechnie mówi się, że w 1989 roku odzyskaliśmy niepodległość, ogromne wpływy Rosji i komunizmu pozostały w Polsce. Zmiany polityczne dokonały się głównie na zewnątrz, a istota państwa komunistycznego pozostała niezmieniona. Polska nadal jest eksploatowana gospodarczo przez Rosję i Niemcy, a katastrofa nad Smoleńskiem w 2010 roku pokazała, że nawet największe zbrodnie komunistyczne są nadal bezkarne. Wolni Polacy nie godzą się z tym stanem rzeczy, o czym mógł się Pan Prezydent osobiście przekonać podczas wizyty w Warszawie w lipcu 2017 roku, gdy był Pan Prezydent witany jako przywódca Wolnego Świata, z którym Polacy wiążą nadzieję na pełną niepodległość.

Pierwszy ambasador Stanów Zjednoczonych w komunistycznej Polsce Arthur Bliss Lane przekonał się naocznie, jak podstępna i totalna jest okupacja rosyjska na naszym terenie. Wspomnienia ze swojej misji w Polsce (“Widziałem Polskę zdradzoną”, 1948) zakończył zdaniem:

“Obowiązek niedopuszczenia do opanowania przez komunistów Francji, Włoch czy jakiegokolwiek innego kraju oraz obowiązek przywrócenia wolności Polsce i innym narodom spoczywa na społeczeństwie Stanów Zjednoczonych i wszystkich krajów demokratycznych”

Ustępstwa Prezydenta Obamy wobec Rosji spowodowały, że po zabiciu polskiej elity w 2010 roku Rosja zaatakowała Ukrainę i Syrię i nie jest to koniec jej imperialnych apetytów. Bóg postawił Pana Prezydenta na czele Stanów Zjednoczonych Ameryki i całego Wolnego Świata, by zrealizować misję powstrzymania tyranii, która chce podbić w niewolę cały świat.

Międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej jest szczególnie zasadne w chwili, gdy komisja parlamentarna ministra Antoniego Macierewicza (także przy współudziale specjalistów z USA i UK) bezspornie udowodniła, że samolot Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego nie rozbił się o ziemię, ale został zniszczony w powietrzu w wyniku wybuchu.

Przez całą historię Stanów Zjednoczonych wiele milionów Polaków dało swoją pracę, krew i życie, by budować wielkość Ameryki. Dziś my prosimy USA, by pomogły odbudować Wolną Polskę!

 

Ruch 11 Listopada

Jedyna antykomunistyczna i biblijna partia w historii Polski

 

Marian Kowalski, prezes

pastor Paweł Chojecki, wiceprezes

mecenas Andrzej Turczyn, wiceprezes

https://i.imgur.com/IWftuPk.png

 • Re: Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie|Don Quijote de la Mancha 15.04.2018, 21:36
  Cymbał. To się tłumaczy "upstream". Twoje tłumaczenie jest na zasadzie "Thank you from the mountain".
  Portal fronda.pl - a more wretched hive of scumm and villainy.
  Odpowiedz
 • Re: Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie|Don Quijote de la Mancha 15.04.2018, 21:44
  Swoją drogą, gdzie te bezsporne dowody? :D
  Portal fronda.pl - a more wretched hive of scumm and villainy.
  Odpowiedz
 • Re: Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie|Andriej 15.04.2018, 22:57
  Adminu spuść wodę....
  Odpowiedz
 • Re: Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie|Zawistowski2 16.04.2018, 0:56
  Właśnie ruszył wyścig... depesz do Trumpa.
  Przechwyciłem treść kolejnej (sic.)

  "My Prawdziwie Wolni Polacy, reprezentujący Polski Naród, zwracamy się do Pana Prezydenta USA, by ignorował to co piszą samozwańczy "Wolni Polacy".

  Uzasadnienie.
  Grupa ta nie ma żadnej demokratycznej legitymacji do reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej, co powinno być decydujące dla demokratycznego przywódcy Wolnego Świata.
  Prezes tejże grupy nie ma szkoły (jest po podstawówce), ani uczciwej pracy, natomiast drugi z sygnatariuszy - Paweł Chojecki reprezentuje mniejszość protestancką i jako niekatolik, nie może utorzszmiać się z Katolickim Narodem Polskim."

  Z poważeniem
  Janusz Kołodziej, Piotr Drzymała oraz Brayan Jagiełło ;)
  To mówi Pan Bóg: "Jeśli u siebie usuniesz jarzmo, przestaniesz grozić palcem i mówić przewrotnie, jeśli podasz twój chleb zgłodniałemu i nakarmisz duszę przygnębioną, wówczas twe światło zabłyśnie w ciemnościach, a twoja ciemność stanie się południem. Pan cię zawsze prowadzić będzie (...)" Proszę mnie przywołać do porządku, gdybym w ferworze dyskusji o powyższym zapomniał.
  Odpowiedz
 • Re: Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie|twardek 16.04.2018, 20:04
  Jak na razie, prezydent Trump jest zbyt słabo umocowany na swej pozycji by zdekonspirować "po smoleńsku" swoich przeciwników politycznych (w USA). Miejmy nadzieję, ze przyjdzie chwila, w której trafnie uzna, że może to zrobić.
  Autorzy pierwszej petycji, to albo autentyczni idioci, albo agenci wiadomego wpływu. Widziałem kiedyś w telewizji kawałek wystąpienia Kowalskiego. Gębę miał zawsze śmieszną, ale wtedy mówił coś z sensem. No i patrzcie, co się z chłopa zrobiło.
  Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.
  Odpowiedz
 • Re: Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie|Cywilizacja Łacińska 16.04.2018, 20:48
  6,354 SIGNED
  nowe konto
  Odpowiedz
 • Re: Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie|Cywilizacja Łacińska 17.04.2018, 10:01
  7,161 SIGNED
  nowe konto
  Odpowiedz
 • Re: Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie|Born To Kvetch 17.04.2018, 12:17
  @Against the Tide

  Przyczyną katastrofy była:

  • sztuczna mgła
  • bomba termobaryczna
  • wybuchy wielopunktowe
  • broń elektromagnetyczna
  • uszkodzone radiolatarnie
  • zejście poniżej dopuszczalnego pułapu

  ?
  jid. קװעטשן (kvetshn) < śwn. quetschen
  Odpowiedz
 • Re: Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie|Cywilizacja Łacińska 17.04.2018, 15:06
  7,825 SIGNED
  nowe konto
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook