Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu

• Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|kandydat 14.09.2018, 23:09
    Dumny użytkownik przeglądarki Vivaldi
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Paweł ("Waldi") 14.09.2018, 23:19
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Max Zander 14.09.2018, 23:22

Nie bój się, do schizmy nie dojdzie...

A ta wasz szizma mnie wisi jak dwa bolce, nie?

https://www.e-nierdzewne.pl/userdata/gfx/e44198d910f93f842f151611334abeb8.jpg
    Moi wrogowie sprawili, ze wyszedłem z siebie i stanąłem obok. Tak powstał Max Zander vel Klaun.
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Paweł ("Waldi") 14.09.2018, 23:30

A ta wasz szizma mnie wisi jak dwa bolce, nie?

https://www.e-nierdzewne.pl/userdata/gfx/e44198d910f93f842f151611334abeb8.jpg

z nierdzewki... słuszny wybór :)
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Agnes32 15.09.2018, 1:18

Nie bój się, do schizmy nie dojdzie...

I schizma też jest możliwa. Niczego nie można być pewnym.
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Paweł ("Waldi") 15.09.2018, 1:37

I schizma też jest możliwa. Niczego nie można być pewnym.

Rozumiem Cię...raczej.
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Agnes32 15.09.2018, 8:13

Rozumiem Cię...raczej.

A co tu jest do rozumienia? Już chyba trochę żyjesz na tym świecie. Nie wiesz, że niczego nie da się do końca przewidzieć?
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Paweł ("Waldi") 15.09.2018, 8:36

A co tu jest do rozumienia? Już chyba trochę żyjesz na tym świecie. Nie wiesz, że niczego nie da się do końca przewidzieć?

To zrozumiałe, że nic nie jest przesądzone.
    Ja piszę o czymś innym, czym jest kwestia woli: czy ktoś zamierza coś uczynić, lub nie zamierza.
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Agnes32 15.09.2018, 9:39

To zrozumiałe, że nic nie jest przesądzone.
    Ja piszę o czymś innym, czym jest kwestia woli: czy ktoś zamierza coś uczynić, lub nie zamierza.

Skąd możesz wiedzieć, co kto zamierza? Znowu zaczynasz włazić do cudzych głów, tak, jak wtedy, kiedy bawiłeś się w psychologa?
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Paweł ("Waldi") 15.09.2018, 12:11

Skąd możesz wiedzieć, co kto zamierza? Znowu zaczynasz włazić do cudzych głów, tak, jak wtedy, kiedy bawiłeś się w psychologa?

To jest oczywiste, że gdy kapitan nie zamierza oddać komu innemu sterów, wtedy planuje i ogłasza kolejne wyprawy.
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Agnes32 15.09.2018, 12:13

To jest oczywiste, że gdy kapitan nie zamierza oddać komu innemu sterów, wtedy planuje i ogłasza kolejne wyprawy.

To nie jest oczywiste. Kalendarz trzeba wypełnić, takie są wymogi, a jak dalej się potoczy, czas pokaże.
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Paweł ("Waldi") 15.09.2018, 20:30

To nie jest oczywiste. Kalendarz trzeba wypełnić, takie są wymogi, a jak dalej się potoczy, czas pokaże.

Jak się coś dzieje z okrętem, to kapitan schodzi ostatni...
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Agnes32 15.09.2018, 21:13

Jak się coś dzieje z okrętem, to kapitan schodzi ostatni...

Kapitan schodzi ostatni, kiedy ratuje innych. Natomiast, kiedy nie radzi sobie w codziennej pracy, po prostu jest wymieniany.
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Bahram 14.09.2018, 23:18
    Oczywiście że nie. Diabeł by nie pozwolił aby wierny odźwierny piekła nie wypełnił swojej misji do końca.
    Odpowiedz
  • Re: Papież Franciszek nie zrzeknie się urzędu|Paweł ("Waldi") 14.09.2018, 23:24

Oczywiście że nie. Diabeł by nie pozwolił aby wierny odźwierny piekła nie wypełnił swojej misji do końca.

Jak możesz widzieć moje posty, skoro mnie plonkujesz?
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook