Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu

dodano: 11.10.2017, 10:32
akcje wątku: drzewko

Autor: Cywilizacja Łacińska

//Cechą Polaków i innych narodów, które się z nami stowarzyszały, jest umiłowanie wolności (...) Inaczej jest na wschód [kacapy] i zachód [szkopy] od nas – te ludy lubią silną władzę centralną i szczegółowe prawa. Nie dziwi więc ich odwieczne powinowactwo i wymienianie się elitami. Królestwo Jagiellonów i I RP były polem wolności pomiędzy dwiema odmianami zamordyzmu//. ~ pastor Paweł Chojecki

Szturmując prawicowe i katolickie portale internetowe, jako wzmożony freudysta z poczuciem misji nawracania Prawicjan na Freuda, usiłowałem przezwyciężyć mity dotyczące m.in. zaangażowania samego oćca psychoanalizy w powstanie tzw. rewolucji seksualnej. I tak dostałem się na jedno z największych katolickich forów dyskusyjnych: forums.catholic.com. Był maj 2013 roku:

https://i.imgur.com/AWmYWP5.png

https://forums.catholic.com/t/freuds-theories/322131/17

-----

A tutaj znajdziecie Państwo słowa pana Krzysztofa Karonia z lipca tego roku:

//Do celów marksizmu przystosowano psychoanalizę Freuda, a przede wszystkim teorię rewolucji seksualnej Wilhelma Reicha. Reich uważał, że życiowym celem człowieka jest przeżycie orgazmu, a religia, wychowanie, normy społeczne, system kapitalistyczny tłumią w dziecku popęd seksualny, żeby uczynić z niego maszynę roboczą. Według tej koncepcji, wyzwolić człowieka seksualnie będzie można dopiero wtedy, gdy zlikwiduje się kapitalizm w wyniku rewolucji//.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/349952-krzysztof-karon-gender-jest-ostatnim-elementem-taktyki-ideologii-marksistowskiej

Otóż oświadczam wszem i wobec, że nie jestem Krzysztofem Karoniem 😛 i jednocześnie rad jestem wielce, że ktoś, kto jest sprawniejszy umysłowo ode mnie orze na ugorze znacznie lepszym pługiem 💪💪💪 niż ja to robiłem w czasach, kiedy pan Karoń jeszcze nie istniał w powszechnej świadomości społeczno-internetowej 😎

Co prawda nie we wszystkim zgadzam się z p. Karoniem, a ostatnio nawet na spotkaniu Mariana Kowalskiego z tym człowiekiem powstał poważny zgrzyt personalny i intelektualny w starciu ze środowiskiem memu sercu bliskim, czyli z IPP, nie mniej jednak myślę, że jest to człowiek ciekawy i wart poświęcenia choć części mojego i Państwa czasu i uwagi celem wysłuchania tego, co ma do powiedzenia.

https://i.imgur.com/nZ70lhU.png

• Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu| Szymon z Cyreny 11.10.2017, 10:50
    dlatego islam z nadzieją na wieczne orgazmy z hurysami staje się oficjalną religią genderu
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|Cywilizacja Łacińska 11.10.2017, 10:54

dlatego islam z nadzieją na wieczne orgazmy z hurysami staje się oficjalną religią genderu

Genderyzm jest kwintesencją wypaczenia cielesności człowieka i stawia na natychmiastową gratyfikację potrzeb seksualnych "tu i teraz". Chociaż muzułmanie w swoich lepiankach mogą robić wszystko, bo przecież "pod dachem Allah nie widzi".
    //Cechą Polaków i innych narodów, które się z nami stowarzyszały, jest umiłowanie wolności (...) Inaczej jest na wschód [kacapy] i zachód [szkopy] od nas – te ludy lubią silną władzę centralną i szczegółowe prawa. Nie dziwi więc ich odwieczne powinowactwo i wymienianie się elitami. Królestwo Jagiellonów i I RP były polem wolności pomiędzy dwiema odmianami zamordyzmu//. ~ pastor Paweł Chojecki
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu| Szymon z Cyreny 11.10.2017, 11:26

Genderyzm jest kwintesencją wypaczenia cielesności człowieka i stawia na natychmiastową gratyfikację potrzeb seksualnych "tu i teraz". Chociaż muzułmanie w swoich lepiankach mogą robić wszystko, bo przecież "pod dachem Allah nie widzi".

zważywszy, że w islamie płód staje się człowiekiem w 120-tym dniu od chwili poczęcia logiczne jest, że gender chce zastąpić chrześcijaństwo religią Mahometa
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|Cywilizacja Łacińska 11.10.2017, 11:46

zważywszy, że w islamie płód staje się człowiekiem w 120-tym dniu od chwili poczęcia logiczne jest, że gender chce zastąpić chrześcijaństwo religią Mahometa

Sojusz (Pozornych) Ekstremów.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|Adalbert1241 11.10.2017, 11:24
    I w zwiazku z tym jakie nastąpiły zmiany?
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|Cywilizacja Łacińska 11.10.2017, 11:41

I w zwiazku z tym jakie nastąpiły zmiany?

Ja szczęśliwie etap "psychoanalitycznej ewangelizacji" mam już za sobą.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|Adalbert1241 11.10.2017, 14:40

Ja szczęśliwie etap "psychoanalitycznej ewangelizacji" mam już za sobą.

No to jest zmiana.:) Ale czy w związku z Pana i Pana Karonia obserwacjami swiat się zmienil/
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|Cywilizacja Łacińska 11.10.2017, 15:46

No to jest zmiana.:) Ale czy w związku z Pana i Pana Karonia obserwacjami swiat się zmienil/

Nie. Ale tego samego nie można powiedzieć o obserwacjach pewnego sympatycznego leśnika-bajkopisarza, który chałturzył w czasopiśmie "Wróżka".
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|Adalbert1241 11.10.2017, 16:00

Nie. Ale tego samego nie można powiedzieć o obserwacjach pewnego sympatycznego leśnika-bajkopisarza, który chałturzył w czasopiśmie "Wróżka".

:)) Pożywiom uwidim.:)
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|wix 11.10.2017, 16:39
    Chłopie, Ty lepiej nie wspominaj i nie chwal sie tym co kiedys pisaleś,
    wielu z nas pamieta Twoje zachwyty nad Korwinem, potem nad Braunem, przez moment nawet spodobał Ci sie nazizm (ale szybko wycofales sie twierdzac ze to prowokacja), przypomne Ci jeszcze o kaczce po smolensku i wilele wile innych tego typu wypowiedzi.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|Adalbert1241 11.10.2017, 19:31

Chłopie, Ty lepiej nie wspominaj i nie chwal sie tym co kiedys pisaleś,
    wielu z nas pamieta Twoje zachwyty nad Korwinem, potem nad Braunem, przez moment nawet spodobał Ci sie nazizm (ale szybko wycofales sie twierdzac ze to prowokacja), przypomne Ci jeszcze o kaczce po smolensku i wilele wile innych ...

Młody jest. Oby tylko zdążył to będą z niego ludzie.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Krzysztof Karoń mówi dzisiaj to samo, o czym ja pisałem kilka lat temu|Adalbert1241 11.10.2017, 19:33
    Już i tak sa duże postepy. Jak utrzyma kurs, do portu dopłynie :) Powinien się tylko dobrze pomodlić.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook