Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock

dodano: 23.10.2017, 14:16
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

To nie żart, wbrew pozorom.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jurek-owsiak-skazany-za-przeklenstwa-na-woodstock/dy5hrmd

""Pierd** polityków, fałszywy kraj, fałszywa rzeczywistość", "Chcę ich zapytać o jedno, czy wy macie kur** serce do ludzi?" – to niektóre ze zdań, jakie mogli usłyszeć uczestnicy festiwalu z ust Owsiaka".

Nawet nie wiedziałam, że ten "autorytet" posługuję się taką mową i to czasie oficjalnych "występów".

Dobrze, że został ukarany.

Skandal, że tylko naganą.

• Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Cásardas 23.10.2017, 14:19
    Ale posłanka Pawłowicz może? I komisja etyki się tym nie interesuje?
    Porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Teofila (w podróży) 23.10.2017, 14:21

Ale posłanka Pawłowicz może? I komisja etyki się tym nie interesuje?

Pan najwidoczniej się tym i n t e r e s u j e.

Jakie podjął pan działania w związku z tym?
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Cásardas 23.10.2017, 14:21
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Cásardas 23.10.2017, 14:29

Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Gurb 23.10.2017, 14:37
    Moim zdaniem sad wybral salomonowe rozwiazanie, ktore w teorii mialo zamknac usta niechetnym WOSP. Co do samego wystepu Owsiaka mam mieszane uczucia. Nie podoba mi sie wulgaryzacja zycia publicznego, natomiast Woodstock, czy generalnie imprezy rockowe nie sa miejscem, na ktorym powinno sie oczekwiac, jak to mawia prezes, "wersalu". To nie jest szkola dla panien, ani kurs dobrzych manier. W zasadzie wiekszosc odwiedzajacych festiwal zna postac Owsiaka i typowa "owsiakowa" polszczyne, nie sadze by poczuli sie dotknieci przez kilka jego przeklenstw.

Aha - biore te "uwaznosc" policji za dobra monete, teraz jestem pewien, ze nastepnym razem to nasza gorliwa policja zglosi sie do sadu, gdy spala kukle Zyda, albo jedna z prawicowych bojowek poskanduje sobie jakies szowinistyczne hasla - o wiele bardziej szkodliwe od kilku "kurwew" rzuconych w powietrze.
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Teofila (w podróży) 24.10.2017, 10:24

Moim zdaniem sad wybral salomonowe rozwiazanie, ktore w teorii mialo zamknac usta niechetnym WOSP. Co do samego wystepu Owsiaka mam mieszane uczucia. Nie podoba mi sie wulgaryzacja zycia publicznego, natomiast Woodstock, czy generalnie imprezy rockowe nie sa miejscem, na ktorym powinno sie oczekwiac, jak to mawia prezes, "wersalu". To nie ...

>Nie podoba mi sie wulgaryzacja zycia publicznego, natomiast Woodstock, czy generalnie imprezy rockowe nie sa miejscem, na ktorym powinno sie oczekwiac, jak to mawia prezes, "wersalu".

Upadek tzw. "kultury" to osobny temat.

>To nie jest szkola dla panien, ani kurs dobrzych manier

Jak państwo młodzież wychowuje, takich ma potem obywateli.

Pan też "wychowany" na Woodstocku?

>W zasadzie wiekszosc odwiedzajacych festiwal zna postac Owsiaka i typowa "owsiakowa" polszczyne, nie sadze by poczuli sie dotknieci przez kilka jego przeklenstw.

Też nie sądzę.
    I co z tego?
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Gurb 24.10.2017, 11:58

>Nie podoba mi sie wulgaryzacja zycia publicznego, natomiast Woodstock, czy generalnie imprezy rockowe nie sa miejscem, na ktorym powinno sie oczekwiac, jak to mawia prezes, "wersalu".

Upadek tzw. "kultury" to osobny temat.

>To nie jest szkola dla panien, ani kurs dobrzych manier

Jak państwo młodzież wychowuje, takich ma potem obywateli ...

Woodstock i podobne miejsca nie sa od "wychowania". Powie Ci to kazdy, kto mial w miare zbilansowana mlodosc. Wczesniej podobna role pelnil Jarocin - bo nieglupia PRL-owska wladza dobrze wiedziala, ze mlodziez potrzebuje "wentyla". Pierwsze pokolenia wychowane na Woodstocku weszly juz w zycie, wydoroslaly zdrowo, wychowuja swoje pociechy i niekoniecznie zyja na marginesie spoleczenstwa, co wyraznie przeczy tezie, ze glosna muzyka, kilka puszek piwa i malo subtelne slowa moga znaczaco zaburzyc osobniczy rozwoj.

Odpowiadajac na Twoje pytanie - nie, Woodstock mnie nie wychowywal, to nie byl moj "klimat", natomiast mialem sporo znajomych z tego kregu, ktorzy wyrosli na tzw. "ludzi". Z moich obserwacji wynika ze tzw. "patologia" wykluwa sie glownie z biedy i beznadziejnosci, w zapuszczonych suterenach, blokowiskach czy w postpgrowskich wioskach, a nie na festiwalach rockowych.
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Witt 23.10.2017, 14:45
    No i siedzi pewnie Żakowski z Hartmanem plując sobie w brodę, że taki był dobry kandydat na męczennika i ofiarę pisowskich więzień, a tu znowu nie wyszło.
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Chumbawamba 23.10.2017, 18:42

No i siedzi pewnie Żakowski z Hartmanem plując sobie w brodę, że taki był dobry kandydat na męczennika i ofiarę pisowskich więzień, a tu znowu nie wyszło.

Najważniejsze, że partyjni koledzy i koleżanki mogą kląć i im nic nie grozi. NIc się nie zmieniło widzę Wicie.
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Witt 24.10.2017, 9:24

Najważniejsze, że partyjni koledzy i koleżanki mogą kląć i im nic nie grozi. NIc się nie zmieniło widzę Wicie.

Chyba nie jesteś na bieżąco :)
    "Ileż to tragedii możnaby uniknąć, gdyby k**wa zalegalizować morderstwo, czerwone świry." - Gaius Marius.
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Teofila (w podróży) 24.10.2017, 10:25

Dlaczego od razu więzienie?
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Witt 24.10.2017, 13:40

Dlaczego od razu więzienie?

No jakby trafił do więzienia, to byłaby to nowa cezura w walce z PiSem. A tak to znowu nici.

Próba zastosowania hartmanogiki w praktyce ;)
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Fredny 23.10.2017, 14:48
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|wix 23.10.2017, 15:29

Jakie podjeła pani działania w związku z tym?
    Odpowiedz
  • Re: Owsiak ukarany n a g a n ą za przekleństwa podczas Woodstock|Duinne 23.10.2017, 20:02

Jakie podjeła pani działania w związku z tym?

^
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook