Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Owoce ŻRFF

dodano: 11.07.2008, 10:22
akcje wątku: drzewko

Autor: Rezydentka (ciotka)

Wolna Gruzja!!! Ruskie won!!!

Dwa tygodnie temu dopisałam do intencji prośbę o zdrowie i nawrócenie dla znajomego małżeństwa. Ona była wtedy umierająca - lekarze nie dawali jej szans na przeżycie, on poczuł sie źle, trafił do szpitala, wyglądało to na chorobę serca.
Dziś dowiedziałam się że chora już wstaje (lekarz stwierdził, że to cud), a jej mąż ma wszystkie wyniki badań w normie.
Różaniec to POTĘGA.

Teraz dużo trudniejsze zadanie: wyzwolenie z nałogu i przede wszystkim nawrócenie, ale dla Najświętszej Maryi Panny nie ma rzeczy niemożliwych!!!

Przy okazji apel do nowych nabytków ff - dołączcie do naszej modlitwy w szóstej Róży!!!

• Re: Owoce ŻRFF|FFront Kamandira 11.07.2008, 10:33
    +
    Yalla, yalla!
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|konserwowany 11.07.2008, 10:33
    +
    "bo mieliśmy być niebem a jesteśmy piekłem" - Komentarz Tygodnia
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|Kriss de Valnor (oddać Petepa!) 11.07.2008, 10:34
    +++ :)
    "Modlić się to prosić o deszcz. Wierzyć to przynieść parasol." (Bruno Ferrero)
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|tabula rasa 11.07.2008, 10:36
    +++
    Tb 4,3
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|Notto 11.07.2008, 10:40
    Chwała Bogu!!!

+++
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|BRMTvUngern-Sternberg(Agora do w 16.07.2008, 2:02
    +Wazne!

Oto owoce!
    Nie mogąc Giertychowi sprostać,musieli wnet kompleksów dostać.Bo jak uczy Freud profesor :w człowieku rodzi się agresor,gdy mu o sobie złe mniemanie nasuwa z innym porównanie.Nikt nie godzi się z ochotą z tym że zwykłym jest idiotą.
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|AHAWA 23.04.2009, 10:26
    no mi sie szczerze niechce pisac o tych wszystkich cudach jakie widze, widzialem i jeszcze pewno nie jeden raz zobacze ale bardziej mi zalezy na tym zeby sie ludzie zmieniali i Kochali Jezusa bo co z tego ze bede mial nowa reke jesli nie doprowadzi mnie to do glebszej zazylosci z JEZUSEM, bo tylko JEGO potrzebujemy i Nikogo ani nic poza Nim nie jest nam potrzebne....:D JEZUS ZYJE ZMARTWYCHWSTAL ALLELUJAA!!!!!:))))
    *A fructibus eorum cognoscetis eos...* O WARTOŚCI ŻYCIA ROZSTRZYGAJĄ NIE CZYNY, CHOĆBY WIELKIE, ALE MIŁOŚĆ, CHOĆBY MAŁA. ____1 Kor 13____ Jeśli postępujesz tak jak „demokratyczna” większość, to zatrzymaj się i zastanów, gdzie zrobiłeś błąd. www.teologia.pl www.pro-life.pl
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|BRMTvUngern-Sternberg(Agora do w 24.04.2009, 5:04
    +
    Nie mogąc Giertychowi sprostać,musieli wnet kompleksów dostać.Bo jak uczy Freud profesor :w człowieku rodzi się agresor,gdy mu o sobie złe mniemanie nasuwa z innym porównanie.Nikt nie godzi się z ochotą z tym że zwykłym jest idiotą.
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|dr Morelas 24.04.2009, 5:36
    +
    \"Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk\".
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|volapuk 16.02.2010, 2:23
    +
    Zapraszam na bloga http://fronda.pl/volapuk/blog/
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|Amon Din 16.02.2010, 2:24
    +
    Czuwam i jestem jak ptak samotny na dachu (Ps 102,8) | www.1028.pl | www.zbudujmy-pustelnie.pl
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|miś Korbiniana 16.02.2010, 2:42
    +++
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|BRMTvUngern-Sternberg(Agora do w 16.02.2010, 7:07
    :O)))
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|Cyrylica 16.02.2010, 7:59
    +

"Dobrze jest żyć, ale dobrze żyć jest jeszcze lepiej".
    Odpowiedz
  • Re: Owoce ŻRFF|Anika 16.02.2010, 8:14
    Chwała Bogu! Bóg zapłać za świadectwo! :)

+
    \\\\
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook