Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu

dodano: 17.03.2019, 0:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Akurat ten konkretny klip zawiera reportaż śledczy, ujawniający nowe źródło informacji tak zwanego Steele Dossier, czyli zestawu notatek napisanych przez byłego oficera wywiadu MI6 Christophera Steele'a, mających w założeniu skompromitować prezydenta Donalda Trumpa w ramach rzekomej koluzji Trump-Rosja. Szczegółów sprawy nie będę Wam zdradzał, bo jako proste ludki możecie nic z tego nie zrozumieć. W razie jednak ciekawości zawsze możecie zapytać o szczegóły sprawy wujka Google'a. Tweet z rzeczonym klipem przypięty byl na stronie mojego Przyjaciela przez 24 godziny. Sprawa jest dość gruba, Dzieciaki.

-----

https://twitter.com/JackPosobiec/status/1106741181428498436

-----

https://i.imgur.com/oax023a.jpg

• Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|Boski TrumPePe 17.03.2019, 0:19
    https://i.imgur.com/oax023a.jpg
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|kandydat 17.03.2019, 0:22
    W Pinnacle czy ExitMaster edytujesz te klipy? 🔂
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|pan typu bears 17.03.2019, 0:28
    Posobka zapytać? 🔙
    Damy radę ⌚
    Kiedyś miałem własne kły – zjadły je kłopoty.
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|Boski TrumPePe 17.03.2019, 1:16

Posobka zapytać? 🔙
    Damy radę ⌚

Większości wiadomości nie czyta, komentarzy również. I słusznie, bo każdy by tylko chciał dupę zawracać. Ale powodzenia.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|MKasperowicz 17.03.2019, 1:54
    E. Czyli podsumowując. Telewizja nagrała materiał. Ty nagrałeś fragment z telewizji. Wstawiłeś na twittera. Jesteś taki przenikliwy, bo skopiowałeś robotę, którą zrobiła telewizja. Eee.
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|Boski TrumPePe 17.03.2019, 3:25

E. Czyli podsumowując. Telewizja nagrała materiał. Ty nagrałeś fragment z telewizji. Wstawiłeś na twittera. Jesteś taki przenikliwy, bo skopiowałeś robotę, którą zrobiła telewizja. Eee.

Tak, to jest materiał telewizji OAN, geniuszu. Nagrałem streaming na żywo. Bardzo dobra jakość sugeruje, że zerżnąłem to z Youtube'a, co nie jest prawdą - se sprawdzi, jak nie wierzy. Tego materiału nie ma jeszcze na żadnych oficjalnych kanałach telewizji i podejrzewam, że pojawi się dopiero w poniedziałek. Dobrze mi się współpracuje z Jackiem, z którym się przyjaźnię i nikt do tej pory nie przygotowywał jego reportaży i wywiadów pod kątem publikacji na Twitterze. Nikt. Pomimo tego, że jego praca dziennikarska stoi na bardzo wysokim poziomie i doceniana jest m.in. przez najbliższe otoczenie prezydenta Trumpa. No więc, to tak "przypadkiem" padło na mnie jeśli chodzi o te klipy. Niestety musisz z tą świadomością jakoś żyć, chłopcze.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|MKasperowicz 17.03.2019, 8:56

Tak, to jest materiał telewizji OAN, geniuszu. Nagrałem streaming na żywo. Bardzo dobra jakość sugeruje, że zerżnąłem to z Youtube'a, co nie jest prawdą - se sprawdzi, jak nie wierzy. Tego materiału nie ma jeszcze na żadnych oficjalnych kanałach telewizji i podejrzewam, że pojawi się dopiero w poniedziałek. Dobrze mi ...

No żyję ze świadomością, że robisz trudną robotę kliknięcia "nagraj" do której wyznaczył Cię Jack. ;)
    Bardzo miło, że wybrał akurat Ciebie do takiej żmudnej roboty, ale mam nadzieję, że jesteś świadom, że każdy mógłby coś takiego zrobić, bo to jest czysto techniczna robota, nie twórcza. Jack przynajmniej coś tworzy, pracując w OAN.
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|Boski TrumPePe 17.03.2019, 10:40

No żyję ze świadomością, że robisz trudną robotę kliknięcia "nagraj" do której wyznaczył Cię Jack. ;)
    Bardzo miło, że wybrał akurat Ciebie do takiej żmudnej roboty, ale mam nadzieję, że jesteś świadom, że każdy mógłby coś takiego zrobić, bo to jest czysto techniczna robota, nie twórcza. Jack przynajmniej coś tworzy, pracując ...

Nigdy nie twierdziłem, że to, co robię w internecie jest żmudne i skomplikowane. Nie każda praca taka jest - odkrywcze, co nie?

Jack nie jest moim szefem, więc do niczego mnie nie musiał wyznaczać, a współpraca z nim to dla mnie czysta przyjemność.

Widać, że ciągle boli Cię to, że moja praca nie jest twórcza. Twój ból, Twój problem, więc musisz z tym jakoś żyć. Jack tworzy, ja kopiuję - każdy ma swoją rolę, a ja lubię robić to, co robię. Choć przyznam, że od pewnego czasu mam z tyłu głowy plany na własny podkast.

Wyobraź sobie (to może być trudne), że jeszcze niecały rok temu zaczynałem swoją aktywność na Twitterze, propagując skromną petycję smoleńską do Trumpa i poza wąskim gronem lubelskiego środowiska IPP nikt mnie tam nie znał. Po zakończeniu rozpowszechniania tej petycji było tak samo. Jednak postanowiłem coś z tym zrobić, bo nisza IPP była dla mnie niewystarczająca. Po prostu mam większe ambicje, dzięki czemu dzisiaj, jako jedyny Polak, współpracuję w internecie z ludźmi związanymi z otoczeniem samego prezydenta Stanów Zjednoczonych, wykorzystując błogosławione media społecznościowe. Tak - słowo klucz: współpraca. A więc nie działa to na zasadzie: ot, ktoś mnie przypadkowo zauważył na Twitterze, podał dalej któryś z moich tweetów i szybko o mnie zapomniał. Pomimo tego, że hejterzy piszą o tym, że nikt mnie na Twitterze nie pamięta.

Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|Agnes32 17.03.2019, 12:10

Nigdy nie twierdziłem, że to, co robię w internecie jest żmudne i skomplikowane. Nie każda praca taka jest - odkrywcze, co nie?

Jack nie jest moim szefem, więc do niczego mnie nie musiał wyznaczać, a współpraca z nim to dla mnie czysta przyjemność.

Widać, że ciągle boli Cię to, że moja ...

Twitter się rozpada, ciebie nie ma. A gdybyś robił coś normalnego, chociażby rowy kopał, albo pracował na budowie, twoje życię toczyło by się naprawdę, a nie tylko w urojeniach. I to jest twój dramat, a nie to, ilu masz twitterowych "znajomych". To, że udajesz życie, zamiast żyć.
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|Boski TrumPePe 17.03.2019, 13:21

Twitter się rozpada, ciebie nie ma. A gdybyś robił coś normalnego, chociażby rowy kopał, albo pracował na budowie, twoje życię toczyło by się naprawdę, a nie tylko w urojeniach. I to jest twój dramat, a nie to, ilu masz twitterowych "znajomych". To, że udajesz życie, zamiast żyć.

Widzę, że się bardzo o mnie troszczysz, mimo że nawet mnie nie znasz. To bardzo zacne, ale naprawdę nie musisz projektować na mnie swoich doświadczeń wyniesionych z rodziny alkoholowej. Być może byłaś w swojej rodzinie bohaterem, ale mnie ratować nie musisz. Radzę sobie dobrze.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|Agnes32 17.03.2019, 13:41

Widzę, że się bardzo o mnie troszczysz, mimo że nawet mnie nie znasz. To bardzo zacne, ale naprawdę nie musisz projektować na mnie swoich doświadczeń wyniesionych z rodziny alkoholowej. Być może byłaś w swojej rodzinie bohaterem, ale mnie ratować nie musisz. Radzę sobie dobrze.

Nie troszczę się o ciebie. Kpię sobie z ciebie, bo na nic innego już od dawna nie zasługujesz. I nie wysilaj się na dosrywki, bo na mnie to działa, jak poszczekiwanie miniaturowego pieska przez bramę. "Zobacz, jaki jestem straszny i ważny, zbliż się tylko, a dziurę w tyłku ci wyrwę! Co robisz?! Nie otwieraj tej furtki!! Ratuuunkuuu"!!!
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|mariaelena 17.03.2019, 9:44

Tak, to jest materiał telewizji OAN, geniuszu. Nagrałem streaming na żywo. Bardzo dobra jakość sugeruje, że zerżnąłem to z Youtube'a, co nie jest prawdą - se sprawdzi, jak nie wierzy. Tego materiału nie ma jeszcze na żadnych oficjalnych kanałach telewizji i podejrzewam, że pojawi się dopiero w poniedziałek. Dobrze mi ...

Streaming, chłopcze, to uruchomienie kamerki i udostępnianie nagrania w czasie rzeczywistym. Leci program ty go z kamerki w tym samym czasie udostępniasz.

Ty po prostu kopiujesz, to co ktoś udostępnił w streamingu.

Chłopcze...
    „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|Boski TrumPePe 17.03.2019, 9:59

Streaming, chłopcze, to uruchomienie kamerki i udostępnianie nagrania w czasie rzeczywistym. Leci program ty go z kamerki w tym samym czasie udostępniasz.

Ty po prostu kopiujesz, to co ktoś udostępnił w streamingu.

Chłopcze...

Owszem, kopiuję, używając porządnego softu do przechwytywania wideo. Brawo, właśnie odkryłaś Amerykę. Niestety nagroda nie została przewidziana.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|mariaelena 17.03.2019, 10:04

Owszem, kopiuję, używając porządnego softu do przechwytywania wideo. Brawo, właśnie odkryłaś Amerykę. Niestety nagroda nie została przewidziana.

Chłopcze, kopiować potrafią nawet 8 latki(znam i młodszych co to i streaming zrobić potrafią) i w przeciwieństwie do ciebie, nie uważają tego za szczyt swoich możliwości...
    Chłopcze.

Btw. nieudolne naśladowanie Bozona to już beka na maksa.
    Chłopcze.
    „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.” Św. Jan Bosko
    Odpowiedz
  • Re: Oto jeden z ostatnich klipów, które przygotowuję dla swojego Przyjaciela z USA. Sprawa tyczy się polityki amerykańskiej na najwyższym szczeblu|Boski TrumPePe 17.03.2019, 10:25

Chłopcze, kopiować potrafią nawet 8 latki(znam i młodszych co to i streaming zrobić potrafią) i w przeciwieństwie do ciebie, nie uważają tego za szczyt swoich możliwości...
    Chłopcze.

Btw. nieudolne naśladowanie Bozona to już beka na maksa.
    Chłopcze.

Jakoś nie widziałem tych kopiujących 8-latków ani nikogo innego z Polski, współpracujących poprzez internet, a konkretnie media społecznościowe, z osobami, które są związane z otoczeniem samego prezydenta Trumpa, ale może coś przeoczyłem, więc proszę o jakieś przykłady.

Nigdy nie uważałem, że to, co robię teraz, jest szczytem moich możliwości i zamkniętym etapem rozwojowym.

BTW.
    Właśnie widzę że nieudolnie naśladujesz swojego kumpla, więc lepiej tego nie rób, bo faktycznie kiepsko to wygląda.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook