Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię

dodano: 12.08.2017, 15:34
akcje wątku: drzewko

Autor: AirWolf

A na drzewach, oczywiście, nadal będą wisieć liście.<>Kiedyś myślałem, że "prawy", to tyle co uczciwy, przyzwoity. Nie przyszło mi do głowy, że za jakiś czas stanie się synonimem głupka.<>Poza faktami naukawymi istnieją jeszcze zwykłe fakty wynikające z bogatego, osobistego doświadczenia z koleżankami żony :D

A katolskie organizacje karzą ludzi za życie w konkubinacie itp.

Teo - wskaż różnice.

• Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię|Sylabariusz 12.08.2017, 16:02
    "A katolskie organizacje karzą ludzi za życie w konkubinacie".

W jakiż to sposób? :D
    "Well you burst on the scene already a legend, the unwashed phenomenon, the orignal vagabond..."
    Odpowiedz
  • Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię|Adalbert1241 12.08.2017, 16:04

:D:D:D Kompletny bełkocik tym razem. Upał. Ot co.
    Odpowiedz
  • Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię|AirWolf 12.08.2017, 23:40

W taki sam jak google ;)
    A na drzewach, oczywiście, nadal będą wisieć liście.<>Kiedyś myślałem, że "prawy", to tyle co uczciwy, przyzwoity. Nie przyszło mi do głowy, że za jakiś czas stanie się synonimem głupka.<>Poza faktami naukawymi istnieją jeszcze zwykłe fakty wynikające z bogatego, osobistego doświadczenia z koleżankami żony :D
    Odpowiedz
  • Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię|Cásardas 12.08.2017, 16:25
    KKK – Korporacja Kościół Katolicki
    Não há rosas sem espinhos.
    Odpowiedz
  • Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię|Adalbert1241 12.08.2017, 18:14

KKK – Korporacja Kościół Katolicki

Upał. Za gorąco.
    Odpowiedz
  • Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię|Cásardas 12.08.2017, 18:18
    Nie. Już tylko 25°C. Chyba, że ten: https://www.youtube.com/watch?v=frPW9xyqv3A ;)
    Não há rosas sem espinhos.
    Odpowiedz
  • Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię|WojciechA 12.08.2017, 19:45
    A bezbożnicy antykatoliccy ciągle tu srają!
    Odpowiedz
  • Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię|AirWolf 12.08.2017, 23:41

A bezbożnicy antykatoliccy ciągle tu srają!

Taka już dola latryny :D
    Odpowiedz
  • Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię|Fredny 12.08.2017, 20:22
    WojciechA: … ciągle tu srają!

Kto zna Antka, czuje mojrę,
    Ale jeden nie znał jej
    I naraził się dlatego na dintojrę,
    Skończył się z przyczyny tej.

https://www.youtube.com/watch?v=5uDQWjt1-lI

„Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Orwell prorokiem: Google karze za myślozbrodnię| Szymon z Cyreny 12.08.2017, 20:52
    nie ma różnicy
    wystarczy szczere wyznanie winy i zadośćuczynienie a Google okaże miłosierdzie
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook