Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"

dodano: 8.11.2018, 0:20
akcje wątku: drzewko

"Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści. To bardzo niebezpieczna grupa, „hodowana” pod okiem niemieckiego BND do rozprawiania się z prawicą. Jeśli oni dostaną się do Warszawy, to istnieje realne niebezpieczeństwo, ponieważ to zwykli przestępcy i lewaccy terroryści! Trzeba ich powstrzymać i nie pozwolić, aby przedostali się do Polski!

Zapytany czy wybiera się na Marsz Niepodległości, nawet jeśli zostanie utrzymana decyzja o jego zakazie, odpowiedział: – To mnie zupełnie nie interesuje! Idę na marsz, ponieważ Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest w stanie ani mnie, ani mojej rodzinie niczego zakazać i to na pewno nie ona będzie mi mówić, jak mam świętować 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości" (Dziennikarz i publicysta).

• Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Ligure 8.11.2018, 0:26
    Idiotów w naszym kraju nie brakuje. Tylko dlaczego ich tak wielu po prawej stronie?
    Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Adalbert1241 8.11.2018, 0:41

Idiotów w naszym kraju nie brakuje. Tylko dlaczego ich tak wielu po prawej stronie?

Prawej? Chyba Pan raczy żartować.
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Ligure 8.11.2018, 0:42

Prawej? Chyba Pan raczy żartować.

Jakoś nie tym razem.
    Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Adalbert1241 8.11.2018, 0:51

Jakoś nie tym razem.

Jestem o tym głęboko przekonany , bo nie chciałbym założyć że nie orientuje się Pan zupełnie w rzeczywistości:)))))))
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Ligure 8.11.2018, 0:59

Jestem o tym głęboko przekonany , bo nie chciałbym założyć że nie orientuje się Pan zupełnie w rzeczywistości:)))))))

W pańskiej rzeczywistości nawet nie chcę się orientować.
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|observer1920 8.11.2018, 1:16

W pańskiej rzeczywistości nawet nie chcę się orientować.

A czy do Pańskiej rzeczywistości dotarło może, że burdy zakończyły się wraz z nie-rządami PO?

"...Re: Bolszewia zakazuje a my i tak pójdziemy!|Ligure [ ukryj ] [ usuńcie ten post! ] 7.11.2018, 21:45
    Taaak... Prowokacje... Już sie ubezpieczacie? Czyli burdy jak co roku...."
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|[email protected] 8.11.2018, 17:56

Czteroletnia córeczka naszych przyjaciół bawiła się lalką: "-Gdy pójdziesz lalu do przedszkola, to jak przedstawisz się? -Jestem lala. Dzieci przedstawią się tobie: -jestem Kasia, Ola, Zuzia. A mama ją pyta: -Chłopców nie ma w tym przedszkolu? -Są. Też się przedstawią: -Stasiek, Franek, Idiota".
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Ligure 8.11.2018, 0:58
    Jest na prawicy np.Nowa konfederacja. Jest to uczciwa prawica, z którą można się nie zgadzać, ale nie można jej nie szanować. Jest też np. think tank Jurasza (polecam tekst na głównej. O dziwo Fronda go zamieściła) i parę innych środowisk. Ale większość, to niestety jacyś popaprańcy w rodzaju Michalkiewicza, Gadowskiego, Maciejewskiego itp. No i bracia Karnowscy :D
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Adalbert1241 8.11.2018, 1:14

Jest na prawicy np.Nowa konfederacja. Jest to uczciwa prawica, z którą można się nie zgadzać, ale nie można jej nie szanować. Jest też np. think tank Jurasza (polecam tekst na głównej. O dziwo Fronda go zamieściła) i parę innych środowisk. Ale większość, to niestety jacyś popaprańcy w rodzaju Michalkiewicza ...

" Michalkiewicza, Gadowskiego, Maciejewskiego itp. No i bracia Karnowscy :D "

To sa publicyści bardzo różni z czego Maciejewski jest wyjatkowo dynamiczny i ma niezłą intuicję oraz dyscyplinę.:))) To nie jest prawica.:))) Prawica jest ale chwała Bogu zupełnie gdzie indziej.
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Ligure 8.11.2018, 1:16

" Michalkiewicza, Gadowskiego, Maciejewskiego itp. No i bracia Karnowscy :D "

To sa publicyści bardzo różni z czego Maciejewski jest wyjatkowo dynamiczny i ma niezłą intuicję oraz dyscyplinę.:))) To nie jest prawica.:))) Prawica jest ale chwała Bogu zupełnie gdzie indziej.

To gdzie ta prawica?
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Adalbert1241 8.11.2018, 1:59

To gdzie ta prawica?

Żyje pracuje :)) I zarabia. - to najważniejsze :)
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Adalbert1241 8.11.2018, 1:01
    Madame [email protected] Bez strachu. Można by sie bać pojawienia 1. Gebirgsdivision (Bundeswehry) ale nie maja czołgów. Tygrys zaś został na świecie sprawny w ilości 1 szt.
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|observer1920 8.11.2018, 1:18
    Zaatakowali rekonstruktorów i rodziny powracające wcale nie z Marszu tylko z oficjalnych obchodów. Może tym razem nie znajdą schronienia u towarzyszy z kretyniki poltykierskiej ...
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Adalbert1241 8.11.2018, 2:00
    https://www.youtube.com/watch?v=ZkPCIV9aB9c

czyli wszystkie dotychczasowe próby :))
    Odpowiedz
  • Re: "Ogromnym zagrożeniem dla Marszu Niepodległości mogą być niemieccy anarchiści"|Elpis 8.11.2018, 8:23
    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/ks-isakowicz-zaleski-banderowcy-i-czarny-blok-maja-skompromitowac-marsz-niepodleglosci-2018-11

To także jest duże zagrożenie dla Marszu (a w dalszej perspektywie dla naszego narodu).

Zagrożenia zagrożeniami… a tymczasem próby Marszu trwają:

https://gloria.tv/photo/qzUJgGE3QKnt6oJgCyHAWMZMT
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook