Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Nikt cię na Twitterze nie zna!", krzyczą FForumowe eunuchy :D

dodano: 14.03.2019, 12:17
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Rzeczywiście nikt mnie tam nie zna: współpracuję z Jackiem, nagrywając jego telewizyjne wywiady i reportaże. On później podaje to dalej na Twitterze, na ogół przypinając tweeta z moim nagraniem na swoim koncie jako temat dnia. Ale, ale... nikt mnie przecież na Twitterze nie zna, nie kojarzy, nie pamięta! Hahahahahaha!

• Re: "Nikt cię na Twitterze nie zna!", krzyczą FForumowe eunuchy :D|MH 14.03.2019, 12:20
    Nie powiem, można na #tt znaleźć ciekawe wypowiedzi albo zabawne wklejki, ale żeby się tym ekscytować… ;[
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: "Nikt cię na Twitterze nie zna!", krzyczą FForumowe eunuchy :D|Boski TrumPePe 14.03.2019, 12:30

Nie powiem, można na #tt znaleźć ciekawe wypowiedzi albo zabawne wklejki, ale żeby się tym ekscytować… ;[

Ja się tam zajmuję głównie polityką. Poważną polityką na wysokim szczeblu.
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: "Nikt cię na Twitterze nie zna!", krzyczą FForumowe eunuchy :D|MH 14.03.2019, 12:33

Ja się tam zajmuję głównie polityką. Poważną polityką na wysokim szczeblu.

A ja się zajmuję krytyką partii rządzącej w RP.
    Odpowiedz
  • Re: "Nikt cię na Twitterze nie zna!", krzyczą FForumowe eunuchy :D|Boski TrumPePe 14.03.2019, 12:25
    W każdej chwili też mogę go poprosić o to, aby wysłał któryś z moich tweetów Donaldowi Trumpowi Juniorowi, albowiem chłopaki bardzo dobrze się znają. I rzeczywiście wysyła mu te tweety.

NIKT
    MNIE
    NIE
    ZNA
    W
    TEJ
    GLOBALNEJ
    WIOSCE

HAHAHA!
    Genetyczny zwycięzca
    Odpowiedz
  • Re: "Nikt cię na Twitterze nie zna!", krzyczą FForumowe eunuchy :D|MH 14.03.2019, 12:32
    Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach

https://www.youtube.com/watch?v=VtIDyktCVEY
    Odpowiedz
  • Re: "Nikt cię na Twitterze nie zna!", krzyczą FForumowe eunuchy :D|Agnes32 14.03.2019, 14:15
    Możesz to, możesz tamto, a ust otworzyć nie masz do kogo. Jak zwykle wróciłeś tutaj żebrać o uwagę.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook